piekarnik

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 21 Lip 2008, 13:14:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Cytat: Basia w 28 Mar 2011, 21:40:13nawet nie wiedziałam że takie cuda też robią

malo wiesz, kochana! Ja to jzu sie  niczmeu nie dziwie. Zajmuje sie w pracy AGD i art. wyposazenia wnetrz i przestalam sie dziwic czemukolwiek.  Niektorzy maja szanse miec AGD inteligentniejsze od samych siebie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: nionczka w 28 Mar 2011, 22:49:36Niektorzy maja szanse miec AGD inteligentniejsze od samych siebie.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Basia

Cytat: nionczka w 28 Mar 2011, 22:49:36Niektorzy maja szanse miec AGD inteligentniejsze od samych siebie.

:thumbup: :beer: :beer: :thumbup:

hi, hi...

a mozesz cos wiecej powiedzieć o takim 2 w 1? sprawdza się w kuchni?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Zoska_Gruba

My chcieliśmy kupić takie urządzenie ale sprzedawca nam odradził. Powiedział, że jet to zawsze kompromisowe rozwiązanie niejako uśredniające funkcjonalność każdego urządzenia z osobna. I tak mamy i to i to.

rudasekawf

My również posiadamy i to i to. Mamy znajomych którzy mają 2 w 1 i jakos szczególnie nie są zadowoleni.

zwierzatko_mojej_mamy

no ja tez bym sie sklaniala ku takiemu przekonaniu, bo kiedys chcialam pralko-suszarke. i tez sie okazalo, ze oddzielnie to jest fajnie, ale w jednym niekoniecznie - przede wszystkim takie laczone pralo chyba na energetyczniej klasie B, a suszylo na C - czyli zuzycie pradu wieksze. cos tam jeszcze bylo z minusow, ale nie pamietam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl