IGNAŚ JUŻ JEST!!mam już 3 miesiace!!!

Zaczęty przez sonatina, 17 Lip 2008, 21:04:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonatina

14 lipca o godz.8.25 przyszedł na świat mój synek IGNACY. Waga 3600 i 57 cm długości. Dzisiaj mieliśmy razem być już w domku, niestety jestem sama. Ignaś ma wysoką żółtaczkę, musi być naświetlany i do tego złapał jeszcze jakąś bakterię. Nie mogę być niestety przy nim. Pozostają jedynie odwiedziny i patrzenie przez szybkę. I tak przynajmniej przez tydzień czasu. Ogólnie jestem tym faktem zdołowana, tęsknię za nim, boję się, że stracę pokarm, martwię sięże On jest tam sam i nie mogę Go przytulioć.


zuzia

sonatina,
po pierwsze GRATULACJE

a po drugie - nie martw się. syn mojej koleżanki też złapał żółtaczkę i miał naświetlania. teraz ma prawie roczek, mama nadal go karmi (więc o pokarm też się nie martw) a on rośnie zdrowo. Głowa do góry!

vobi

sonatina, po pierwsze - GRATULACJE!  brawo
A po drugie - trzymaj sie  przytul, nawet sobie nie wyobrazam co czujesz, ale na pewno wkrotce Ignas bedzie zdrowy i bedziesz go mogla wziasc do domu!

twinnie77

sonatina, gratulacje. Nie martw się, najważniejsze, żeby go z tej żółtaczki wyleczyli.  :flowers: :flowers: :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Sonatina, gratulacje i uszy do Góry:) MOj Tata jest tez po tej ostrej żółtaczce a chłop jak dąb i w zdrowiu juz 51 lat zyje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

Sonatina najserdeczniejsze gratulacje!
Nie martw się, żółtaczka jest przypadłością wielu maluchów i jakoś sobie z tym radzą.
Rychłego powrotu do zdrowia dla synka

goga

Gratulacje

Paweł tez miał mega - żółtaczke - spokojnie - będzie dobrze
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Kasia

fiu fiu

normalnie codzienni nam dzieci na strefie przybywa  brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo


gratuluję  :flowers:



aniak1211

Sonatina
Gratuluje!!!
Bedzie dobrze
A o pokarm sie nie martw,najlepiej odciagaj  go sobie zeby nie zanikl.

justynaaaa2

aniak1211 a co tam u ciebie w ogóle? jak sobie radzisz jako mama? wstawiłabyś jakieś fotki dzidzi :)

didi_loczek

sonatina najpierw serdeczne gratulacje!  :flowers:
przytul nie martw się, wkrótce Ignaś będzie w domu!!

aniak1211

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lip 2008, 22:39:06
aniak1211 a co tam u ciebie w ogóle? jak sobie radzisz jako mama? wstawiłabyś jakieś fotki dzidzi :)

Ostatnio fotki byly na strefie plotek,jakis tydzien temu,http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2363.0.html,jakbys pominela.
Za jakis czas dorzuce cos nowego :)
A ja coraz lepiej,mala zaczyna "gadac" ;) tzn.wydawa dzwieki typu aguuu-boski dzwiek :D

justynaaaa2

Te widziałam :) są śliczne  jupi
w takim razie czekam na kolejne za jakiś czas

aniak1211

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lip 2008, 22:52:42
Te widziałam :) są śliczne  jupi
w takim razie czekam na kolejne za jakiś czas
W przyszlym tygodniu obiecuje,jeszcze bedzie siostra to znajde chwilke bo pozniej to nie wiem kiedy ;)

Angie


mayagaramond



Gratulacje :) :) :flowers: :flowers:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

brawurka

gratuluje!!!!jak lezalam w szpitalu i czekalam na Maje to ktos mi napisal (chyba marax) ze jestes w ciazy:) ale zlecialo

martullek

gratulacje i głowa do góry - wszystko będzie dobrze!!!

zosia2007

sonatina ja też się przylaczam do gartulacji !!!!!

Nic sie nie martw - juz niedlugo wszystko bedzie dobrze i bedziesz mogla codziennie przytulac Ignasia. Trzymaj się :)

zosanka

sonatina gratulacje dla rodziców!

Nie martw sie! Napewno wszystko bedzie dobrze! trzymamy kciuki za szybki powrot malego do domu!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

marax

sonatina zoltaczka to cos fizjologicznego u noworotkow a zakazenie to mozna powiedziec cos fizjologicznego dla szpitala-wiec nie ma sie czym przejmowac

abkasia

sonatina, gratuluje serdzecznie, jupi brawo brawo , nie martw sie maly napewno szybciutko wyzdrowieje i bedzie mogl  z wami wrocic do domku..:) przytul przytul przytul przytul

zwierzatko_mojej_mamy

GRATULACJE ;)  jupi jupi jesli chodzi o zoltaczke, to moja mama nawet tego ni wlicza do opisu "czy dziecku cos jest" :D tak powszechna, ze juz zapomina ;) nie matrw sie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Chermelle

sonatina Gratulacje  brawo brawo brawo

Lwica

Sonatina wszystkiego dobrego! I gratulacje! niech się Ignaś zdrowo chowa. Całuski od nas i Wiktorii!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!