DREAMTOURS.pl - Czy ktoś z nimi leciał na urlop?

Zaczęty przez Basia, 17 Lip 2008, 12:05:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

Wydaje mi się że kiedyś na strefie był wątek o tym biurze podróży, ale nie mogę znaleźć.... :-[

Oferują dalekie podróże z niemieckich lotnisk w związku z tym trochę taniej niż w Polsce... Ponieważ w dalszym ciągu nie mamy zaplanowanej podróży "poślubnej" ... i każda złotówka się liczy... Same rozumiecie... ???
muszę się zakręcić bo innaczej nigdzie nie pojedziemy!

Czy któraś ich sprawdziła?
http://www.dreamtours.pl

:flowers:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

kamila13

Nie slyszalam nic o tej firmie.Natomiast wiele razy slyszalam o osobach, ktore jechaly na lotnisko w Niemczech i tam decydowaly sie na jakas podroz.Podobno jest wtedy duzo taniej i mozna zlapac fajna okazje.Natomiast musi byc wam wtedy obeojetne gdzie chcecie jechac, bo nie zawsze sie trafi to na co ma sie ochote.No i troche wytrwalosci.


sonja

Basia spójrz też na neckermann-reisen.de i tui.de - bezpośrednio przez internet możesz kupić

Basia

kamila13 ja też słyszałam, że niektóre osoby tak robią... ale ja jakoś nie umiem się na to zdecydować. Szczególnie w tym roku, jak to ma być podróż "poślubna"
przytul

ale właśnie zastanawiam się nad  niemieckim TUI. Przeglądnęłam już trochę ofert, nie jest ich zbyt wiele niestety. Nawet nie wiedziałam że te dalekie kraje są tak rozchwytywane. Teraz na listopad już trudno znaleźć wolne miejsca.... ale  przypomniałam sobie że kiedyś któraś forumowiczka pisała o Dreamtours. Ale jak potrzeba to nie ma....

Dziewczyny dziękuję za rady! Napijmy się razem! :drunk:

stawiam!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sonja

Basia ja kiedyś wypisywałam polskie biura, które pośredniczą w wylotach z Niemiec, ale to tylko wiedza teoretyczna, sama nigdy nie korzystałam. Wejdź na wakacje.pl, na forum i poczytam, tam jest sporo "użytkowników".