Czy macie pomysł na prezent urodzinowy dla pary?

Zaczęty przez olgaaa1, 16 Lip 2008, 22:10:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Hejka dziewczyny, dawno się tu nie pojawiałam, ale znalazłam prace i siedze 8 godzin przed kompem i przychodząc do domu już nie mogę patrzeć na net. Więc wracając do tematu yo w sobote idziemy na urodziny naszych znajomych, oni obchodzą urodziny dzień po dniu 17 i 18 lipca i chcieliśmy im kupić współny prezent, ale pomysłu brak :) Macie może jakiś pomysł dla pary na prezent ur.?  jupi :urodziny:

zuzia

ja jestem jednak za tym, żeby na urodziny kupować oddzielny prezent. to nie rocznica ślubu :)

aurelia


zosanka

chyba lepiej jak prezenty sa dla kazdego osobno, ale jak bardzo chcesz wspolny to mozna kupic 2 zegarki, jekies masaze dla 2 w SPA, karnety do kina, teatru, siłowni, na basen itp.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

salsa

My mamy zwyczaj robienia w marcu wspolnych imienin - mamy w odstepie dwoch dni i co roku ejst super impreza- czesto dostajemy jeden wspolny prezent albo dwa oddzielne. W wiekszosci jest to alkohol , bo prosimy ludzi żeby nie rpzesadzali z prezentami-to nie urodziny:P
jednak dostaliśmy kilka na rpawde fajnych rzeczy:
-piekne kieliszki w delikatny wzorek
-zestaw profesjonalny do drinków (w tym szejker ze stali nierdzewnej i rożne bajery)
-zestaw z duka sklanek do goracych drunków (do tego są takie łyżeczko-słomki ze stali)
-malowana ramkę do zdjęć i do kompletu dwa lampioniki na świeczki
-zestaw do sushi
-bazaltowych tancerzy

z naszych "wspólnych " to tyle, reszta była oddzielna

a nasi znajomi dostali ze wspolnych:
-stojak na gazety z almi decor - bo zawsze maja w toalecie stosy gazet , teraz jest gdzie trzymac
-pięnką lampe do salonu
-obraz
-figurki koników (takie jak z abstrakcyjnych rysunków) bardzo piekne
stojak na wino
- włoski ekspresik do kawy (taki do gotowania na gazie)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

ja np chciałabym dostać komplet wypasionych szlafroków, bo na takie superaśne mi żal, a to taka miła namiastka luksusu  :D

zosia2007

#6
Cytat: konwalia w 18 Lip 2008, 09:12:22
ja np chciałabym dostać komplet wypasionych szlafroków, bo na takie superaśne mi żal, a to taka miła namiastka luksusu  :D

zosia2007

a od znajomych dostaliśmy zestaw do kapieli z afrodyzjakiem o zapachu róży chyba

sznapkowa

My nie obchodzimy imienin. Urodziny mamy na szczęśćie w odstępnie 2 miesięcy. Lubię mieć prezent tylko dla siebie - bez zwględu na to czy to gumka do włosów czy coś innego.

Ja z pewnścią kupiłabym 2 osobne przezenty. A co - nie mam pomysłu na coś uniwersalnego bo zawsze staram się pesonifikować podarunki.

ddu

np. dwie płyty, dwa filmy...coś typowo dziewczyńskiego i dla chłopaka - np. Sniadanie u Tiffaniego (czy jak się to pisze) i jakiś super western :D
ale ja jestem fanką muzyki i filmów...