Warszawa fryzjer

Zaczęty przez kamila13, 16 Lip 2008, 17:36:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamila13

Dziewczyny potrzebuje fryzjera w Warszawie na 23 sierpnia, wybieram sie na wesele do kolezanki.
Poleccie kogos.Dzieki

malybob

jaka dzielnica Cię interesuje?

kamila13

Najlepiej chyba Zoliborz lub Bielany, ale moge takze gdzies dojechac.

zuzia

ja ci polecam Ewelinę w CeCe na świętokrzyskiej
www.salon.cece.pl

kamila13

Dzieki za namiar. A jak cenowo??

zuzia

Cytat: kamila13 w 21 Lip 2008, 12:18:38
Dzieki za namiar. A jak cenowo??


zależy co chcesz robić
ja za obcięcie to chyba 80 zł płaciłam. za farbę (baleyage + tonowanie) + obcięcie to jakieś 200 zł.

kamila13

Chcialabym sie uczesac do kolezanki na wesele.Mysle, ze w koka.
Zajmuja sie takze fryzurami wieczorowymi??

zuzia

Cytat: kamila13 w 21 Lip 2008, 12:20:42
Chcialabym sie uczesac do kolezanki na wesele.Mysle, ze w koka.
Zajmuja sie takze fryzurami wieczorowymi??

na pewno :)

kamila13

dzieki za namiar.Piwko za namiary.dzieki

Anupka

Kobiety!

Umowilam sie na probna i slubna w salonie MEGAMI http://megami.pl/Home,1.html  NIE POLECAM!!!

Nie znalam, ale bylo blisko i zaryzykowalam. Panie najpierw mnie umowily na godzine slubnej. Potem podaly kilka godzin i dni do wyboru probnej.
A na koniec przyslaly maila, ze szefostwo ustanowilo 16 sierpnia dniem wolnym od pracy, wiec odwoluja moja wizyte!!!  >:D

Jednym slowem: szukam fryzjera!!! Tym razem takiego z polecenia. A wlasciwie jakiegokolwiek, bo czas ucieka, a ja nie mam nikogo!  :o
W Warszawie, najlepiej w obszarze: Imielin, Stokłosy, Natolin, Kabaty. Generalnie Ursynów.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Anupka,
ja tamtej strony wawy w ogóle nie znam.
może Angelos jak wróci na dłużej po rocznicy ślubu :)

ze_nitka

Cytat: Anupka w 28 Lip 2008, 14:32:32
Kobiety!

Umowilam sie na probna i slubna w salonie MEGAMI http://megami.pl/Home,1.html  NIE POLECAM!!!

Nie znalam, ale bylo blisko i zaryzykowalam. Panie najpierw mnie umowily na godzine slubnej. Potem podaly kilka godzin i dni do wyboru probnej.
A na koniec przyslaly maila, ze szefostwo ustanowilo 16 sierpnia dniem wolnym od pracy, wiec odwoluja moja wizyte!!!  >:D

Jednym slowem: szukam fryzjera!!! Tym razem takiego z polecenia. A wlasciwie jakiegokolwiek, bo czas ucieka, a ja nie mam nikogo!  :o
W Warszawie, najlepiej w obszarze: Imielin, Stokłosy, Natolin, Kabaty. Generalnie Ursynów.

Nie znam żadnego fryzjera tam, ale się odzywam w Twoim wątku ponieważ zostałam bez fryzjera na 2 tygodnie przed weselem :D
Mogę Ci dać namiar do fryzjerki która przyjeżdża do domu. Z fryzury byłam zadowolona z ceny już mniej, ale to inna sprawa.

justynaaaa2

Anupka ja chodzę na Kazury (widać go ze Stryjeńskich, kolorowe szyby), salon Beauty się nazywa. Chodzę tam od 7 lat chyba i od początku do tej samej fryzjerki i jestem zadowolona. Zresztą nie tylko ja do niej chodzę, bo i moja mama i kilka jej koleżanek i wszyscy są zadowoleni. Jak by coś to mogę dać Ci numer, ale nie wiem jak pracują 16.08  :-\

Anupka

ze_nitka i justynaaa będe wdzieczna za namiary  :thx:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

oto numer: 6490503 kierunkowy 22 oczywiście  :)
ja chodzę do fryzjerki Sylwii ale Wiola też jest dobra :)

Anupka

Dzieki dziewczyny za namiary, obu polalam. Sprawdze jak tylko dotre do PL...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

#16
Ale trupa z szafy wyciagam ;)

justynaaaa2, nadal tam chodzisz?
Szukam fryzjera, który mi zrobi upięcie ale bez siedzenia pod tym hełmem i jeszcze ze mnie nie zedrze.
A może znasz Fryzjernie, na jastrzębowskieg 24? Wchodzi sie od rosoła?

Dodany tekst: 03 Lip 2014, 17:05:04

Chyba już tego fryzjera nie ma: http://forum.gazeta.pl/forum/w,643,135674044,135674044,co_sie_stalo_z_fryzjerem_na_kazury_1_Studio_Beauty.html
Przeniesiony?

Angie

ze_nitka ja nie Justyna, ale dalej chodzimy do Sylwii. Tylko salon ma teraz za lidlem na pileckiego.

ze_nitka

#18
Angie, dzieki :)



Dodany tekst: 03 Lip 2014, 17:14:39

Czy to tu? :)

https://www.google.pl/maps/@52.144113,21.036246,3a,75y,259.67h,91.89t/data=!3m4!1e1!3m2!1s5xVhF-ZWktgVu-Njo9qPbg!2e0

Angie

#19
508102594 to numer Sylwii

do salonu nie pamiętam

Dodany tekst: 03 Lip 2014, 17:17:07

ze_nitka alternatywy 3, kawałek dalej

ze_nitka


justynaaaa2

ze_nitka tu masz stacjonarny 22 290 62 52 :)

ze_nitka