zmiana fryzury - podejście n-te

Zaczęty przez golinda, 16 Lip 2008, 16:44:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

pamiętacie fryzurę Sierpniowej Julki?

podobno czesał ją chłopak (chyba Marek) z Atelier Czajki na Nowogrodzkiej i efekt był moim zdaniem super!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: Basia w 17 Lip 2008, 11:53:25
Dziewczyny,

nie chcę Was martwić  :( ale do samego Czajki to chyba nie jest tak łatwo się zapisać. On już tylko czesze same VIPy.



nieprawda, właśnie dzwoniłam, Czajka jest na urlopie, ale za tydzień będą przyjmować zapisy na drugą połowę sierpnia
i właśnie tyle to kosztuje

zuzia

Cytat: golinda w 17 Lip 2008, 12:01:57
Cytat: Basia w 17 Lip 2008, 11:53:25
Dziewczyny,

nie chcę Was martwić  :( ale do samego Czajki to chyba nie jest tak łatwo się zapisać. On już tylko czesze same VIPy.



nieprawda, właśnie dzwoniłam, Czajka jest na urlopie, ale za tydzień będą przyjmować zapisy na drugą połowę sierpnia
i właśnie tyle to kosztuje

to weź zapisz i mnie. na początku września. byle po 17 i nie w weekend :) please!!!

Basia

Hmmm....
szczerze powiem, że mam nadzieję że się mylę!   ???

Koniecznie dajcie znać co wyszło z tego umawiania i czesania!
Możę sama zmienię o  nich zdanie
jupi
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

salsa

Golinda, jak Ci sie uda zapisać do czajki to mnie etz od razu:)
moja koleżanka była w salonie czajki we Wrocławiu, u jakiegoś jego super świetnego pracownika (pierwszego po Bogu)
efekt był super, prawda, ale po dwóch tygodniach włosy zrobiły się.... zielone!!!!
poszła do pani zosi czy innej Grażynki, bo nigdzie nie było juz wolnego a ona z tych co to da sie z pracy wywalić ale w zielonych włosach sie ludowi nie pokaże - i pani powiedziała ze za moco była farba zrobiona (blond) dlatego włosy tak zareagowały
powiedziała ze jedyne wyjście to.... czekolada!
i lasencja się dała
efekt - bosko! juz do tego blondu nigdy nie wróci:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elizapj

#30
Cytat: golinda w 17 Lip 2008, 12:01:57

i właśnie tyle to kosztuje

to mnie dziwi ta cena. bo moja probna na nowogrodzkiej wyniosla 200, wyobrazalam sobie, ze strzyzenie wymagajce wiekszego talentu niz wicie kokow slubnych, jest drozej wyceniane..jedyne srodki na mnie zuzyte to lakier, i wsuwki, bo nawet mi wlosow nie myli. a bylam wlasnie u Marka sierpionwejjulki.

to zycze powodzenia. ale szczerze mowiac najbardziej podobaja mi sie dlugie wlosy gdy sa po prostu dlugie i ewentualnie linia dolna ma nadany jakis ksztalt. nic tak pieknie nie zdobi kobiety jak dlugie zadbane wlosy, bo swiadcza (dla mnie) przede wszystkim o jej wytrwalosci w dbaniu o nie..wbrew pozorom dlugie wlosy utrzymac w nienagannym stanie wymaga wiele pracy:)

ale rozumiem frustracje i potrzebe zmiany...popros moze jednak na poczatek o subtelna roznice..czasami mala rzecz wiele potrafi zmienic w odbiorze osoby. nie ryzykowalabym od razu drastycznych ciec, nawet u mistrzow..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja chodzę już parę lat do jednego fryzjera i jestem zawsze mega zadowolona. Raz podjęłam się eksperymentu i i tak wróciłam. Darek ma rękę :) do cięcia i koloru- zajął teraz trzecie miejsce w konkursie loreal polska  what

Basia

konwalia to szczęście mieć swojego sprawdzonego fryzjera!

tak na prawdę to nie ważne jak się kto nazywa. Czy to Czajka czy Pani Krysia.... Niestety nazwisko nie daje gwarancji. Ważne by umieć się z nim dogadać i by trafił w Twój gust
Wychodziłam od tzw "najlepszych" ze łzami w oczach, a przysłowiowej Pani Krysi w moim dawnym miejscu zamieszkania udawało się wywołać uśmiech...
a może nie mam gustu???? i się nie znam?   :-[

bo ja wsiowa baba jestem!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Basia, ja też zawsze z przymrużeniem oka patrzyłam na tzw. mistrzów nożyczek...do czasu aż nie zobaczyłam, co Leszek Czajka zrobił z moją koleżanką, to jest naprawdę zupełnie inna dziewczyna!
a do tzw. pani Krysi chodzę farbować włosy, zawsze dobierze mi właściwy kolor i czesze mnie tak, jak chcę, a nie wg jedynej obowiązującej w danym sezonie mody... tego w sieciówkach nienawidzę!

claridad

Cytat: salsa w 17 Lip 2008, 20:37:33
Golinda, jak Ci sie uda zapisać do czajki to mnie etz od razu:)
moja koleżanka była w salonie czajki we Wrocławiu, u jakiegoś jego super świetnego pracownika (pierwszego po Bogu)

Hm, a gdzie jest salon Czajki we Wrocławiu? Ja właśnie poszukuję jakiegoś fajnego fryzjera we Wro i coś szczęścia nie mam :(

Basia

Cytat: golinda w 19 Lip 2008, 22:03:17
Basia, ja też zawsze z przymrużeniem oka patrzyłam na tzw. mistrzów nożyczek...do czasu aż nie zobaczyłam, co Leszek Czajka zrobił z moją koleżanką, to jest naprawdę zupełnie inna dziewczyna!
a do tzw. pani Krysi chodzę farbować włosy, zawsze dobierze mi właściwy kolor i czesze mnie tak, jak chcę, a nie wg jedynej obowiązującej w danym sezonie mody... tego w sieciówkach nienawidzę!
Golinda, ja nie twierdzę że oni nie są dobrymi fryzjerami, Na pewno są. W końcu z jakigoś powodu stali się sławni.
Ale niestety to nie jest taka prosta zasada: moją koleżanke zrobił na bostwo, mnie też zrobi... niestety.
Już na to się naciełam...

Ale mam szczerą nadzieję się mylić!   :thx:
i życzę Ci powodzenia.

a moje poprzednie wypowiedzi a propos strzyżenia u Czajki były poprate doświadczeniami koleżnaki która w zeszłym roku próbowała się do niego umówić. Została sprowadzona do parteru przez "przemiłą" panię w recepcji że szkoda nawet gadać. Jak można tak traktować ludzi????? bo nie są "gwiazdami". ?!?!? O ciebie nie muszą dbać bo nie jesteś gwaiazdą i reklamy im nie zrobisz...
Okropne to jest, ale prawdziwe....
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: Basia w 20 Lip 2008, 09:28:28
moją koleżanke zrobił na bostwo, mnie też zrobi... niestety.

nie, mnie nie zrobi, bo ja już jestem ;D

Basia

Oj, jak mogłam popełnić takie faux-pas ?!?!?!

:hammer:

wybacz...


A tak a propos... to co się przejmujesz fryzjerem?  Ładnemu we wszystkim ładnie!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: Basia w 21 Lip 2008, 21:41:42
Oj, jak mogłam popełnić takie faux-pas ?!?!?!

:hammer:

wybacz...


A tak a propos... to co się przejmujesz fryzjerem?  Ładnemu we wszystkim ładnie!

;)

nieładnie, mdło mi już jak od tylu lat patrzę na tą samą fryzurę...

Basia

Miałam kiedyś koleżankę którą też tak zemdliło.... :-X

idąc pewnego dnia ulicą zobaczyła swoje odbicie w szybie... od lat takie samo, szare, bez wyrazu. Stwierdziła wtedy że musi coś zmienić. I tak pod wpływem chwili weszła do fryzjera- pierwszego jakiego spotkała, w obcym mieście na dodatek.
I tak zawsze brunetka z długimi włosami.......................    wyszła jako blondynka w króciutkimi włosami! brawo



Efekt był piorunujący!  wyglądała prześlicznie!!!!   jupi
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: Basia w 21 Lip 2008, 23:38:18
Miałam kiedyś koleżankę którą też tak zemdliło.... :-X

idąc pewnego dnia ulicą zobaczyła swoje odbicie w szybie... od lat takie samo, szare, bez wyrazu. Stwierdziła wtedy że musi coś zmienić. I tak pod wpływem chwili weszła do fryzjera- pierwszego jakiego spotkała, w obcym mieście na dodatek.
I tak zawsze brunetka z długimi włosami.......................    wyszła jako blondynka w króciutkimi włosami! brawo



Efekt był piorunujący!  wyglądała prześlicznie!!!!   jupi

zazdroszczę jej, bo ja zwykle nie mam odwagi na radykalne zmiany
a blondynką już byłam - największa krzywda, jaką sobie mogłam zrobić!
miałam też burgund, czarne, pasemka, włosy króciutkie, włosy do ramion, włosy do pasa, a teraz od 10 lat to samo... no ile można?

jusia

Cytat: golinda w 22 Lip 2008, 08:28:31
zazdroszczę jej, bo ja zwykle nie mam odwagi na radykalne zmiany
a blondynką już byłam - największa krzywda, jaką sobie mogłam zrobić!
miałam też burgund, czarne, pasemka, włosy króciutkie, włosy do ramion, włosy do pasa, a teraz od 10 lat to samo... no ile można?
golinda to ile Ty juz lat chodzisz po tym swiecie?  lol lol lol
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda


Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 17 Lip 2008, 22:08:42
Ja chodzę już parę lat do jednego fryzjera i jestem zawsze mega zadowolona. Raz podjęłam się eksperymentu i i tak wróciłam. Darek ma rękę :) do cięcia i koloru- zajął teraz trzecie miejsce w konkursie loreal polska  what

konwalia, gdzie chodzisz???????????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

Cytat: golinda w 22 Lip 2008, 08:28:31

zazdroszczę jej, bo ja zwykle nie mam odwagi na radykalne zmiany
a blondynką już byłam - największa krzywda, jaką sobie mogłam zrobić!
miałam też burgund, czarne, pasemka, włosy króciutkie, włosy do ramion, włosy do pasa, a teraz od 10 lat to samo... no ile można?


Eeee, niezła jesteś! ja nie odważyłam się nigdy aż na takie eksperymenty brawo
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: Basia w 22 Lip 2008, 21:34:49
Cytat: golinda w 22 Lip 2008, 08:28:31

zazdroszczę jej, bo ja zwykle nie mam odwagi na radykalne zmiany
a blondynką już byłam - największa krzywda, jaką sobie mogłam zrobić!
miałam też burgund, czarne, pasemka, włosy króciutkie, włosy do ramion, włosy do pasa, a teraz od 10 lat to samo... no ile można?


Eeee, niezła jesteś! ja nie odważyłam się nigdy aż na takie eksperymenty brawo

no, dlatego teraz włosów mam dwa razy mniej niż 10 lat temu :(

spragnienie

golinda masz swoje zdj jako blondie ??
:)

golinda

Cytat: spragnienie w 23 Lip 2008, 10:39:21
golinda masz swoje zdj jako blondie ??
:)

brrr, całe szczęście nie, ale mam w blond peruce, jak będę w domu to poszukam ;)

spragnienie

to czekam :)

mi kiedyś pani miala zafarbowac na ciemny blond (z jasnego blond)
i wyszlam z ciemną czekoladą !!
za kiilka h mialam samolot i niwet nie mialam czasu i odwagi tego zmieniać na szybko :/