zmiana fryzury - podejście n-te

Zaczęty przez golinda, 16 Lip 2008, 16:44:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

od zawsze myślę o zmianie fryzury i od zawsze wyglądam tak samo
znudziło mi się na maxa i chcę coś zmienić

co myślicie o tych zdjęciach poniżej?  pasowałyby mi te fryzury?
poniżej też moja fota, jakby ktoś zapomniał jak wygląda moja facjata, włosy mam teraz ciemny brąz, niepostopniowane, do połowy pleców, naturalnie się kręcą, ale ja im nie pozwalam ;)

golinda


golinda


zwierzatko_mojej_mamy

golinda na zeusa - nie wiedzialam, ze tys taka piekna bez makijazu ;) zawsze Cie mialam za taka wymalowana od switu do nocy na ciemno wiedzme z kanciata miotla ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Golinda nie wiem czemu, ale na tym drugim zdjęciu wydajesz mi sie podobna do maraxeli :)

A włosy masz tak ładne i  chyba faktycznie możesz poszaleć.  Bardzo mi się podobają te fryzurki na zdjęciach.

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lip 2008, 17:04:57
golinda[/b] na zeusa - nie wiedzialam, ze tys taka piekna bez makijazu ;) zawsze Cie mialam za taka wymalowana od switu do nocy na ciemno wiedzme z kanciata miotla

durnaś, czyś rozum postradała? przecie ja tylko tuszu i pudru używam na co dzień ;)

golinda

Cytat: Angelos w 16 Lip 2008, 17:12:49
Golinda nie wiem czemu, ale na tym drugim zdjęciu wydajesz mi sie podobna do maraxeli :)



oj kochana, może i maraxela taka wiedźma jak i ja ale wygląd chyba inaczej wiedźmowaty, ja ją na żywo widziałam :)

mayagaramond

Cytat: golinda w 16 Lip 2008, 16:55:14
jeszcze raz:


konferencja chyba niebyt interesujaca ;)

Fryzura na pewno by ci pasowala, ale czy wlazace w oczy wlosy nie beda ci przeszkadzac? U mnie grzywki konczyly zawsze podpiete spinka ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

ale ja już nie chcę piętnasty rok z rzędu mieć włosów do góry, poza tym mam małą twarz na dole i większe czoło = brak proporcji

jutro umawiam się do Czajki, już mam namiary, z mojej średnio pięknej koleżanki zrobił taką laskę, że naprawdę wierzę w jego talent

a konferencja rzeczywiście była średnia ;)

mayagaramond

w taki razie trzymam kciuki i czekam na foty :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 16 Lip 2008, 21:39:53
w taki razie trzymam kciuki i czekam na foty :)

będą, no chyba, że wychodząc popełnię samobójstwo ;)

jestem zdecydowana, ale u niego zapisy są na miesiąc do przodu, więc poczekacie sobie troszkę :)
ale mam tak dosyć tej mojej beznadziejnej fryzury jak nigdy!

martullek

golinda a ile Czajka bierze za strzyżenie? wiesz może?


zuzia


jusia

#14
Cytat: golinda w 17 Lip 2008, 08:19:23
250zł
eee to nieduzo (nie az tak duzo jak myslałam)
golinda ales Ty pieknosc, czuje sie oniesmielona  :-[ ;) ale przeciez Ty wiesz o swojej pieknocie ;)....prostujesz wlosy?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Basia

O matko! jakie Ty masz śliczne włosy!
pozazdrościć...
wszystko można z nich zrobić! :flowers:

A wracając do fryzjera... to do którego salonu Czajki się umówiłaś?
Do kogo?
Ja byłam jakiś czas temu w salonie na Solcu, strzygł mnie jakiś chłopak, chyba miał na imię Piotr... Niestety wyszłam bardzo zawiedziona zarówno kolorem jak i strzyżeniem.... :(




Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

jusiolcu, już nie przesadzaj!
włosy prostuję albo prostownicą albo na grubej szczotce, same kręcą się jak szalone  >:(

zuziak, moja koleżanka tyle płaciła za włosy takie do ramion

Basia, no właśnie koleżanka na Solcu była

zuzia

Basia,
jak już się umawiać to chyba do Czajki.
ja uważam, że nie ma sensu płacić 250 zł za strzyżenie u ucznia. to nie to samo.

golinda

Cytat: zuzia w 17 Lip 2008, 09:51:42
Basia,
jak już się umawiać to chyba do Czajki.
ja uważam, że nie ma sensu płacić 250 zł za strzyżenie u ucznia. to nie to samo.

jasne, że nie to samo, równie dobrze mogę pójść gdziekolwiek indziej i wyjść niezadowolona jak zwykle

zuzia

Cytat: golinda w 17 Lip 2008, 09:56:28
Cytat: zuzia w 17 Lip 2008, 09:51:42
Basia,
jak już się umawiać to chyba do Czajki.
ja uważam, że nie ma sensu płacić 250 zł za strzyżenie u ucznia. to nie to samo.

jasne, że nie to samo, równie dobrze mogę pójść gdziekolwiek indziej i wyjść niezadowolona jak zwykle

od niego też możesz wyjść niezadowolona.
ale ja bym nie ryzykowała z uczniami tak czy inaczej.

Kasia

aaaaaaaaaaaa to ja myślałam że sam Czajka Cie bedzie strzygł

nie wiem czy bym chciała przepłacać u pracownika Czajki

no ale może warto zaryzykować :)

zuzia

Cytat: Kasia w 17 Lip 2008, 10:12:25
aaaaaaaaaaaa to ja myślałam że sam Czajka Cie bedzie strzygł

nie wiem czy bym chciała przepłacać u pracownika Czajki

no ale może warto zaryzykować :)

no Golinda to się do Czajki zapisuje.
a o uczniach to tak ogólnie - ku przestrodze.

ze_nitka

Golinda, pierwsza i ostatnia fryzura są super i pasowałyby Ci, ale z nimi będzie co rano ogrom zachodu. A włosów masz chyba dużo i jeszcze więcej ;)

martullek

to ja też się do Czajki zapiszę, ale już po ślubie :)

Basia

Dziewczyny,

nie chcę Was martwić  :( ale do samego Czajki to chyba nie jest tak łatwo się zapisać. On już tylko czesze same VIPy.
Z tego co wiem nie przyjmuje tak z ulicy...

i cena to też raczej nie 250...

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................