dodatki do sukni

Zaczęty przez plumka25, 24 Sie 2007, 11:23:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

plumka25

Witam, dziewczyny wybrałam suknię ale zaupełnie brakuje mi wizji, jesli
chodzi o kwiatki do takich skromnych, mało rozbudowanych sukienek jakie
bukiety są najwłaściwsze? bardziej rozbudowane? zwisające? bardzo podobają mi
się tego typu wiązanki - określam tylko styl
www.kwiaty-warszawa.pl/product_info.php?cPath=24&products_id=64
a może do tego typu sukni za skromna jest taka wiązanka, jak myślicie?

fotka sukni
www.suknie-slubne.pl/pl/whiteone.php?s=220&nr=1

mika

oto moje propozycje bukietów, napisz czy coś w tym stylu Ci się podoba czy wklejać dalej??

plumka25

coś w stylu wiązanki nr 6 nawet mi się podoba, tylko kolorystyka smutna, ale dzięki za propozycje

mika

zaraz sprawdze czy mam coś takiego trochę zwisającego w innych kolorach

kalwa

kurcze, mi się strasznie podoba ta zwisajaca papryczka chili, pasowała by do mojej osobowości, ale niestety stare baby by padły i do tego moja przyszła teściowa z którą się ściełam i nie chcę jej na oczy widzieć

magdarynka

Z wiszących drugi jest ładny, wydaje misię że powinien ładnie się komponować z Twoją suknią.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Ja bym sie zastanowila nad takim bukietem dla kontrastu :-)

[ Dodano: 24-08-2007, 13:03 ]
A z wiszacych moze cos takiego ?

gioseppe

mi sie podobaja takie bukiety do tej sukni
najbardziej te oznaczone kółkami i nr3

ta ktora sama pokazalas tez pasuje
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

plumka25

zachorowałam na swój wytypowany, pierwszy bukiet, nic innego mi się nie podoba:)) poza tym planuję długie kolczyki bez naszyjnika, tylko się zastanawiam czy dekold nie będzie za pusty, ale najwyżej coś tam dokupię po przymierzeniu i mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, bo wybieram się bez żadnego bolerka:P

mam6lat

Wiązanka, która wybrałas jest taka typową, spiralnie ułozona wiązanka wreczeniowa - na urodziny, imieniny itp...
bukiet ślubny, może byc wykonany w takiej kolorystyce i z takim doborem roslin (widzę, ze podobają ci się delikatne, "koronkowe", wielogatunkowe bukiety) z tym, ze ułożone w mikrofonie florytyscznym (oczywiscie wukonczonym) lub z zachowaniem naturalnych łodyg, z tym, ze ułozonych ścisle i owinietych wstążką
a na papryczki watro by się skusic, nie patrząc nat o"co ludzie powiedzą"

salsa

plumka25, mysle ze tak włsnie powinnaś zrobić
kazda z nas bedzie miała inna wizje, ale moim zdaniem ten bukiecik, który wybrałaś pasuje bardzo
jest lekki , kobiecy i zwiewny i ma piękne kolory
nie każdy lubi wygibasy i udziwnienia na slub
mnie osobiście nie podobają sie dziwaczne kwiaty ani wymyślne upięcia
lubie klasyke i styl, akurat w wypadku tego konkretnego wydarzenia bukiet ma byc dopełnieniem stroju a nie jego głównym bohaterem:)

takie moje zdanie
lubie ciekawe suknie i eleganckie gustowne bukiety, dlatego tez popieram to , co sama wybrałas:)

[ Dodano: 30-08-2007, 12:09 ]
Cytat: "mam6lat"ułożone w mikrofonie florytyscznym
koniecznie mikrofon:) kwiaty trzymają sie długo i nie trzeba trzymać w dłoniach tych ogonków, a poza tym mam wrażenie ze ogonki mogą ubrudzić suknie na zielono:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

plumka25

hmm nie wiem jak wyjdzie ta fotka, ale bardzo podobny bukiecik z eustomy miała jedna forumka, no cudenko:)

elizapj

zgadzam sie ze nic tu po naszych preferencjach, na twoim slubie licza sie tylko Twoje:)

ale jesli moge swoje 3 grosze...to mi b sie spodobal ten zalaczony bukiet. zdziwilo mnie ze sie mi spodobal bo nie jestem za pastelami...ale ten jakos mnie zauroczyl:) moze ciut za duzy jak na moj gust, ale identyczny mniejszy bylby bomba:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login