Gdzie zgubić oponki???

Zaczęty przez lenke123, 12 Lip 2008, 23:06:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lenke123

Dziewczyny proszę o info - chciałabym zgubic moje oponki - przeszłam na dietkę i jakoś z tym żyję, ale chciałabym dołączyć do tego troszkę ruchu - niestety nie jestem się w stanie sama zmotywować do ćwiczeń, więc pomyślałam, że się gdzieś zapiszę i wymyśliłam aqua aerobic. Chodzi mi o Kraków

Chciałam też pójść na masaż rolkami - czy któraś z Was może z niego korzystała i może mi cos więcej powiedzieć???

No i na sam koniec - joga - też bym sobie pochodziła, ale nie wiem gdzie.

będę wdzięczna za pomoc :-)

magdalinska

aqua aerobic moge polecic, chodzilam 2 lata, jednak wazne, aby cwiczenia byly troche urozmaicone, bo u mnie zajecia w zajecia jedno i to samo...... po 2 latach juz nie wytrzymalam i zrezygnowalam :)
co do krakowa to nie wiem gdzie, przypuszczam ze w parku wodnym sa, a gdzie jesczze to nie wiem

ewelinkaa

Aby zgubic boczki wazna jest Zdrowa dieta

Przede wszystkim należy odstawić słodycze i fast food. Kiedy mamy ochotę na coś słodkiego, warto uśmiechnąć się do owoców i soków owocowych, ale i tu musimy zachować umiar. Owoce poza cennymi witaminami i minerałami zawierają też węglowodany dlatego jedzmy je do południa.



Koniecznie musimy pamiętać o dużej ilości warzyw, to one są kluczem do dobrego samopoczucia, pięknej figury, zdrowia i długiej młodości. Najlepiej, aby nasze posiłki były co najmniej w 30% surowe, czyli nie przetworzone i nie poddane obróbce termicznej. Natura wie co dla nas dobre i czasem watro jej zaufać. Więcej surówek, a nawet soków własnej roboty.
carpe diem

Kirrka

Mam tez podobny problem i dużo dobrego słyszałam o masażach roletics o których piszesz. Możesz powiedzieć czy ostatecznie z nich skorzystałaś, jak efekty? Koleżanka korzystała z zabiegów na uda i była bardzo zadowolona, chociaż bardziej traktowała to w formie relaksu:)

bibo1

Ja polecam ćwiczenie tzw deski. To nie wymaga wiele czasu. Można ją ćwiczyć prawie wszędzie. I bardzo szybko widać efekty.

lisica

Mi brzuszki wystarczyły. Do tego od czasu do czasu biegam+ siłka raz w tygodniu. Nie ćwiczę długo ale regularnie.

Mary543

Już stary temat, ale może pochodzimy na silownie razem
Wyszukiwarka wakacji https://trigodi.com/