cena bukietu

Zaczęty przez elizapj, 12 Lip 2008, 11:51:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 30 Lip 2008, 12:50:33
kwiaty u Bożeny czy jakoś tak

w podziemiach ronda przy Mariocie

tak właśnie myślałam :) ceny faktycznie mają kosmiczne  :o

wredotka

mi w malym miescie (30 tys mieszkancow) za wiazanke z jednego koloru storczykow zawolali 250 zl (wersja wstepna to byly 3 kolory , ale pani stwiredzila ze bedzie to koszt okolo 500 zl). Moze w pazdzierniku storczyki osiagaja juz takie ceny? :/

Kasia

te ceny storczyków mie powalają


na giełdzie kwiatowej za 6 wielgachnych i pięknych gałęzi liczą sobie (bez targowania) 180zł

a a bukiet wystarczy jedna gałązka

rubin04

No mój kosztowałby w zasadzie około 70 zł, w tym:
butonierka,
kwiat we włosy,
mój bukeit produkcji własnej,
reszta tj. około 60 szt piwonii

ale doatkowo za bukeit dla mojej bratanicy zaplaciłam,który jak wiecei pierwotnie miał byc moim, a ona miała dostac ten co ja zrobiłam ale dosżło do zamiany.

Tak czy inaczej za całosc +/- wyszło 200 zł,
włacznie z zamówieniem kurierem kwiatów spod Skierniewic.

Ale warto było :)
Marzyłam o piwoniach i udało sie :)


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja mialam bukiet z 6-7 gerber, zaplacilam cos ok. 50-60zl :D Zdjecia powinny byc w relacjach ;)

maroonbug

#30
Ja mialam calkiem duzy bukiet z hortensji, roz i eustomy (tradycjna kulka), do tego 4 butonierki i korsaz na reke dla swiadkowej z tych samych kwiatow (nota bene korsaz kompletnie sie nie sprawdzil, byl zrobiony na takiej jakby poduszce z gabki florystycznej i kwiaty zaczela z niej wypadac jeszcze przed ceremonia....)-  razem zaplacilam 280 zl. Kwiaciarnia 40 km od Wawy.

spragnienie

ok. 100 zł za poniższy bukiet (min. 25 frezji plus jakiś inny różowy kwiat, nie pamietam jaki  :shy: sama go nie zauważylam w tym bukiecie) i 2 przypinki - dla małża i świadka
we Wrocławiu

balbina

Cytat: spragnienie w 23 Sie 2008, 19:17:44
ok. 100 zł za poniższy bukiet (min. 25 frezji plus jakiś inny różowy kwiat, nie pamietam jaki  :shy: sama go nie zauważylam w tym bukiecie) i 2 przypinki - dla małża i świadka
we Wrocławiu

świetna cena , sama butonierka to zazwyczaj ok 20zł, gdzie mają takie ceny?????

spragnienie

w"plastrach miodu" na Hubskiej (naprzeciwko Elei)
taka niepozorna kwiaciarnia, ale wlascicielka robi fajne bukiety slubne