Ochrona krocza

Zaczęty przez Kasia, 11 Lip 2008, 12:45:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

natka

Cytat: nionczka w 13 Lip 2008, 12:08:06
Kurcze, nie moge teraz znalezc fotki w necie. To jest troche jak prezerwatywa i tam sie zbiera krew. A jak jest pelne wylewa sie do kibla, zlewu, plucze pod kranem i zaklada jeszcze raz. Ten wynalazaek ma swoje lobby w necie!

Voilà:
http://www.divacup.com/

what  what  what  what  what  what o rany...

konwalia

Cytat: spragnienie w 14 Lip 2008, 18:42:04
chyba nie chodzi o ból w momencie nacinania
tylko potem
moja dobra koleżanka przez MIESIAC nei mogla siadać i bala sie isc do toalety, bo ją nacieli
teraz jest na koncówce 2 ciaży i boi się nie porodu, a NACIĘCIA..

myślę że ew czasie porodu ma się w d...e nacięcie (dosłownie i w przenośni), tylko potem sajgon

marax

ja sie odnioslam to wypowiedzi dziewczyn ze najbardziej boja sie naciecia nikt tu sie nei zastanawial chyba o bolu po nacieciu :) no coz posiadanie potomka wiaze sie z bolem wiec nie ma co dramatyzowac tylko trzeba to przyjac do wiadomosci.Ja sobie mysle ze to tylko jeden dzien w moim zyciu i jakos to przezyje wmawiajac sobie w trakcie ze to tylko sen i zaraz si eobudze :):) a tak poza tym to mam zamiar znalesc sobie lekarza ktry mi profesjonalnie zrobi cc (tak eby byc w miare pewna ze niebedzie to stazysta lub moj kolega ze studiow) i ze pan dr mnie ladnie zszyje -wyciagnie krolika za uszy i tyle:)

magdalinska

marax, a jak to wyglada, jesli nie ma sie przeciwskazan do cc, a kobieta chce? chyba nie ma cc na zadanie..... bo ja tez chyba chcialabym, ale nie wiem jak to zrobic ;)

zuzia

Cytat: magdalinska w 15 Lip 2008, 08:39:03
marax, a jak to wyglada, jesli nie ma sie przeciwskazan do cc, a kobieta chce? chyba nie ma cc na zadanie..... bo ja tez chyba chcialabym, ale nie wiem jak to zrobic ;)

oficjalnie cc na żądanie nie ma, ale.... jak się odpowiednio umówisz z lekarzem (czasami wystarczą wizyty prywatne u niego, czasami nie tylko...) i masz!

marax

nie ma na zadanie ale wskazaniem jest np silny lek :):)

magdalinska

silny lek wystarczy?? :) bede musiala to dobrze rozegrac ;)

vobi

magdalinska, to na wszelki wypadek zacznij sie bac juz teraz!  ;D

o ile chodzi o lęk, a nie o lek  lol

magdalinska

no, lęk, lęk, wiem :)   ;D  poczatkowo przeczytałam  LEK, mysle sobie hmmmm.... ale jaki LEK?? po chwili mnie olsnilo, ze moze to LĘK, to spoko, bac sie na pewno bede ;) troche poudaje i szafa gra ;)

marax

w tym silnym Lęku jest haczyk $$$$$$$$$$$$$$$$$ lol lol lol

zuzia

Cytat: maraxela w 15 Lip 2008, 10:45:22
w tym silnym Lęku jest haczyk $$$$$$$$$$$$$$$$$ lol lol lol

czyli wszystko sprowadza się do tego o czym pisałam wcześniej :D

magdalinska

coraz bardziej chce CC :)

zuzia

magdalinska,
jak chcesz mieć CC to przyzwyczaj się do myśli "CCC - Cena Czyni Cuda" - to działa też tutaj :D

marax

hmm magdalinska nie wiem czy wiesz wszytko na temat cc bo to nie jest zabieg usuniecia pryszcza:) ma swoje konsekwencje i podejmujac decyzje trzeba znac wszytkie za i przeciw.dopiero jak poznasz ryzyko podejmij decyzje w pelni odpowiedzialna

magdalinska

marax, ja wiem. na razie czytalam pobieznie, jako ze nie jestem w ciazy i w najblizszym czasie pewnie nie bede, poki co nie zglebiam tego tematu. Ale na pewno jak juz przyjdzie co do czego, to postaram dowiedziec sie o tym jak najwiecej, poradzic lekarza itp. wiem jakie niesie za soba konsekwencje i wiem, ze to nie zabieg kosmetyczny :) na razie sobie tak głosno mysle, a moze tak, a moze tak..... i nie nastawiam sie konkretnie na cc, bo w trakcie ciazy moze mi sie odwidziec, albo bedzie mi to obojetne.... :)

jusia

ja tak jak na poczatku nadal chcialabym cc
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

gatka2804

Była tu kiedyś ankieta Jaki poród wybieracie? Chyba tak była zatytułowana... Jakie były jej wyniki? Ktoś pamięta?

Ja jednak staram się być dobrej myśli i mam nadzieje, że urodzę naturalnie. Sam pobyt w szpitalu będzie dosyć stresujący ale po porodzie będę tam około 4,5 dni i potem do domu z dzidziusiem. Mąż będzie przy mnie, więc pomoże jak sama nie będę w stanie funkcjonować. I liczę na to, że po cięciu krocza nie będzie komplikacji.
Chyba bardziej bym się denerwowała cc ze wzg na znieczulenie ogólne (a takie jest głównie stosowane w szpitalach które biorę pod uwagę do porodu).

elve

muszę to napisać, okropny jest tytuł tego wątku! i za każdym razem mi się wyświetla jak odświeżam nieprzeczytane :P

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

zeby chociaz po elmełowskiemu bylo "ochłona kłocza" - od razu lepiej :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

albo "ochrona kłącza" - ale wtedy zwierzak pewnie przenioslby gdzies do strefy ogrodniczej... :P

vobi

gatka2804, tu masz linka do ankiety - tam "wygral" porod silami natury ;)
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2050.0.html

marax

wiecie co ja proponuje przed porodem sie ladnie ogolic i napisac sobie na wzgorku lonowym "strefa chroniona"

goga

maraxela  ;D ;D ;D   :drunk:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

albo "liga ochrony krocza"