wracam!! 2 miesiące po ślubie:)

Zaczęty przez tyna, 11 Lip 2008, 12:08:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tyna

hej dziewczyny, dawno mnie u Was nie było, życie małżeńskie tam mnie wciągnęło, że zapomniałam o całym świecie:)
po ślubie jestem już ponad dwa miesiące i nie wierzę, jak ten czas szybko ucieka, a dzień ślubu to był chyba najszybciej przeżyty dzień w moim życiu.
Ogólnie to się w ogóle nie stresowałam, zapowiadałam wszystkim, że będę ryczeć na błogosławieństwie i w kościele ale byłam dzielna i nawet kropelki nie puściłam.
Dzień zaczął się bardzo spokojnie, zrelaksowana i wyspana poszłam do fryzjera i wyszłam z cudną fryzurą. W domu jeszcze przed makijażem wypiłam herbatkę i zjadłam śniadanie, a potem spokojnie koleżanka zaczęła mnie malować. Było naprawdę, aż za spokojnie i za dobrze szło, było zbyt pięknie i gładko. Latanie zaczęło się jak nadjechał mężuś - stał 15 minut pod drzwiami bo gdy podjeżdżał to miałam tylko pończochę ubraną. Wystawiłam go na próbę ale czekał dzielnie. Gdy miał wejść to poczułam kłucie na sercu i oczy mi się zaszkliły, tak jakoś się wzruszyłam. Wyglądał super. Potem pojechaliśmy na sesję, popstrykaliśmy zdjęcia i wróciliśmy, a tam przed domem czekał na nas pierwszy prezent - kute łóżko zrobione przez mojego sąsiada. W ogole w domu to prawie impreza się zrobiła, kolega przyniósł organy i grał a kuzynka śpiewała, rodzice to nawet tańczyli. Super było a, a moim największym marzeniem było wtedy się najeść bo byłam tak potwornie głodna.
Później błogosławieństwo i łzy mojej mamy. W kościele też ładnie, wszystkim się podobało, a mi tak szybko minęło. Przysięga bez stresu, zająknięcia i z uśmiechem na twarzy, najbardziej zestresowany był mój brat – świadek a później siostra i przyszła bratowa, które czytały. Po nałożeniu obrączek było podziękowanie dla rodziców, byli tak zaskoczeni, że nie wiedzieli co się dzieje, a mamuśkom to niezłe łezki poleciały. Później ryż, monety i płatki róż no i zabawa do białego rana.
Nie będę już Was więcej zanudzać, jakbym umiała wkleić zdjęcia to bym kilka rzuciła, ale proponuje coś takiego:

Dziękuję Wam dziewczyny za rady, byłam cichym uczestnikiem, ale duzo od Was wyniosłam, buziaki dla Was

zwierzatko_mojej_mamy

tyna polowa Twoich postow to "dlugo mnie nie bylo "   lol lol lol cieszymy sie ze wrocilas i teraz masz obowiazek zasiedlic inne strefy poslubne :D

a teraz zmykam obejrzec to co wkleilas - zachwyty i gratulacje po ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tyna

tak się jakoś zdarza że często nie zaglądam ::)

Chermelle

wszystkiego najlepszego  :flowers: :flowers: :flowers:

zwierzatko_mojej_mamy

tyna sliczna jestes i piekna figura z sukienka idealna :D super - strasznie dziwnie sie oglada taki film z sesji - bo te kawalki pozowane to glupio wychodza na filmie, ale usmialam sie z tych naturalnych, jak nie wytrzymywaliscie pozy, albo cos nie wychodzilo z sensie fotograficznym - wtedy naturalnie i pieknie ;D

GRATULACJE DLA NOWOZENCOW  :love: :love: :love:


a i berlo mi sie podoba bardzo i maz na motorku :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

tyna Wszystkiego Najlepszego i duuuuużo miłości  :love: ;)
fajny filmik i miły dla ucha podkład, taki żartobliwy (czy tam nie słychac A.Rojka???)
wklej jeszcze foty ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

rilla

wszystkiego najlepszego!!!
ale super zobaczyć was na żywo! lepsze to niż fotki:)

a zdradzisz jaka muzyczka jest podkładem?:)

zosanka

tyna Wszystkiego najlepszego! filmik niestety dopiero w domu obejrze! ale i tak czekam na foty :P bo ja je barzdo lubie ogladac :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

magdarynka

Wszystkiego najlepszego !!! Gratulacje  :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

duzo radosci, milosci i szczescia :)  :flowers:

elizapj

gratulacje!!!

a figury na serio pozazdroscic!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

super, piękna z Was para
duuuuuuuuuużo szczęścia

tachogti

Pieknie :D
Mnostwo milosci i usmiechu na cale zycie!!!
Swietny ten motor ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża :)

sonja

Wszystkiego najlepszego:) Pięknie

emcia


tyna

dziękuję Wam wszystkim za życzenia i cieszę się, że się podobaliśmy, jeżeli chodzi o podkład to Rojek i Jerzy Stuhr "Kraina miłości" z filmu Pogoda na jutro.
A co do figury to trochę mi się schudło przed ślubem i tak zostało:)
pozdrawiam wakacyjnie


callja

Gratulacje!! niech się Wam wspólne życie szczęśliwie układa :flowers: :flowers: :flowers:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /