Szczerzaca sie Tachogti z Malzonkiem ;D // Nowe foty str 4

Zaczęty przez tachogti, 10 Lip 2008, 10:31:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Dzieki jeszcze raz Kobity za wszytskie zyczenia i mile slowa!
Jak dostane zdjecia jakies to wrzuce, a jutro jeszcze plener jak pogoda dopisze :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

damka

ja rowniez przyłączam sie do życzeń. Pieknie wyglądałąs...
Miałyśmy ślub tego samego dnia, z tymze u mnie padało pożnym popołudniem.
Szczęscia !!!!

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

tachogti

damka u mnie nei padalo i pogoda byla grzeczna ogolnie :D teraz zauwazylam ze rzeczywiscie slubowalysmy tego samego dnia :) Milosci i usmiechu Kochana!!!!  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi


rubin04

Gratuluję i musż eprzyznac ze pierwszy raz sukienka szyta na miarę podoba mi się bardzo!
A zwiewny welon robi niesamowity efekt na zdjeciach..

Gratluję bo wiadać ze było pieknie!!

Teraz to juz tylko - Szczesliwego Nowego Życia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

zwierzatko_mojej_mamy bo ja dobrze maskuje moje prawdziwe ja  ;D

rubin04 i wzajemne tego szczescia  :flowers:

vobi moj ojciec stwierdzil ze jak reklama pasty do zebow  :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

tachogti! piekne zdjecia! a to w warszawie jak jestes sama czerno białe cudne! widac ze byl to dla was wyjatkowy dzien...

p.s. gdzie teraz mieszkacie?:)

tachogti

rilla84 na samym brzezku witosa jadac od autostrady :) wiec dalej mam wszedzie blisko wasciwie  brawo
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

chudonoga

Tachogti, ja - przyczajona forumka (pasożyt co zagląda, szuka inspiracji zbiera informacje, ale się broń Boże nie wypowiada) obejrzałam Twoje zdjęcia i aż się postanowiłam ujawinić.
Mamy zaskakująco podobny gust - będę miała sukienkę w takim stylu (ale wypożyczam z salonu), mamy zmówioną Warszawę żeby szykownie przemknąć do kościoła i restauracji, "White wedding" Billego Idola jest na liście utworów, które DJ musi zagrać. Na szczęście mój narzeczony jest zupełnie niepodobny do Twojego męża, bo już zaczynałam się czuć nieswojo.

A co do zdjęć: świeże, naturalne, radosne i urokliwe. Dołączam się do życzeń - wszystkiego dobrego w małżeństwie.

tachogti

chudonoga czesc i fajnie ze sie ujawnilas  :) i milo ze jest ktos kto mysli podobnie jak ja  :D
no i zycze Ci wszytskiego naj - zeby wyszlo ze stylizacja i zebys w tym dniu czula sie tak cudownie jak ja  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

o a my na mikołowskiej:D hehe to w drodze do tesco musze byc calkiem blisko was:D

tachogti

rilla84 w ktorym miesjcu?!!!! Ja 25 lat mieszkalam w tej okolicy w koncu ;) Proponuje zebysmy po wakacjach sie spotkaly gdzies na kawke/herbtake  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


tachogti

To fajne miejsce bo masz blisko do parku ;) jedyny minus to chyba ciezarowki na Wujek po wegiel co? To jestesmy umowione wstepnie na wrzesien :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

hm mieskzmay prawie przy ul. Pieknej i park mamy "za rogiem" ale halas z ulicy jest straszny... ddobrze ze z apol roku wyprowadzamy sie prawie na wies:D

golinda

tachogti, ta blondynka świadkowa jest siostrą męża?

tachogti

golinda nie to moja przyjaciolka, niespokrewniona z mezem :) natomiast ta druga z ciemnymi wlosami to jego kuzynka  ;)  siostra meza wystepuje na zdjeciach w czarnej sukience i czerwonych koralach  lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

cumberland

tachogti dziś się dopiero dokopałam :)

ślicznie! wielkie gratulacje i serdeczne życzenia  :flowers: :flowers: :flowers:

ps. i proszę mi tu z rillą nie przesadzać, że Katowice znów takie malutkie, ja tam Was obu wcześniej live nie widziałam, więc też się piszę na tę katowicką powakacyjną kawę ;)

rilla

hehe cumberland ale ja Katowice bardzo lubie i bardzo się ciesze ze tutaj mieszkam!

a kościół Mariacki wyglada teraz bardz ładnie - tam masz ślub prawda?

cumberland

Cytat: rilla84 w 16 Lip 2008, 20:34:07
hehe cumberland ale ja Katowice bardzo lubie i bardzo się ciesze ze tutaj mieszkam!

a kościół Mariacki wyglada teraz bardz ładnie - tam masz ślub prawda?

prawda, że wyładniał ? :) i Mariacka zaczyna już jakoś wyglądać po ludzku... nie wierzę, że zaledwie trochę ponad 3 tygodnie zostały....

tachogti

cumberland ciesze sie ze nas bedzie trzy juz  ploty ja tez katowice baardzo lubie :D a Mariacki wyglada super jak sie za niego zabrali  what
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

nika

tachogti
Gratuluję!! :flowers: i życzę dużo szczęścia i miłości :love:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
url=http://www.slub-wesele.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login