Szczerzaca sie Tachogti z Malzonkiem ;D // Nowe foty str 4

Zaczęty przez tachogti, 10 Lip 2008, 10:31:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Prześlicznie !!! i te radosne usmiechy :) GRATULACJE !!!!!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

tachogti

Angelos jak mi milo  :-[ :) :flowers:
I w ogole dzieki Pieknym Paniom za tyle milych slow  :flowers: przytul tak sie ciesze, ze Wam sie podoba  :) bo wiele rzeczy to byla decyzja ostatniej chwili jak fryzura i opaska  ::)
maroonbug frezje, eustomy i niewiadome liscie  :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

beesok

Dolaczam do gratulacji i zachwytow :) P-I-E-K-N-I-E wygladalas :) zreszta Pan Mlody tez!

Duzo szczescia i oby Wam sie tak zawsze "geby szczerzyly" jak w tym dniu  ;D ;D ;D ;D ;D

sputnik_sweetheart

ale fajnie ta sukienka się udała! gratulacje i uśmiechu codziennie!

vobi

Tachogti, sliczna z Ciebie dziewczyna, wiec pewnie w wiekszosci sukienek wygladalabys pieknie, ale z ta trafilas wyjatkowo! Swietny pomysl i ... swietna krawcowa :) Troche sie powtarzam za innymi, ale wygladasz niesamowicie dziewczeco i swiezo  brawo

Gratulacje dla Nowozencow!  :flowers: No i zdrowie za pomyslnosc na "Nowej Drodze Życia" :drunk:

nantu

Gratuluje! Slicznie, szczególnie podoba mi sie opaska, welon i bukiet;) o usmiechu nie wspomnę oczywiście;) Wszystkiego naj..!!!

zosanka

Gratuluję! Slicznie wyszla ta sukienka i Ty w niej fantastycznie wygladalas :) I ta opaska taka nietypowa. Zreszta zegarek na rece PM widze chyba pierwszy raz :D Jeszcze raz gratuluje i zycze wszytskiego najlepszego!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

tachogti

zosanka ten zegarek to i pod kosciolem kolezanki jeszcze chcialy sciagac  ;) ale on ma dla mnie duza wartosc sentymentalna i sie nie dalam  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

claridad

Cytat: tachogti w 10 Lip 2008, 10:31:36

Sprawdzila sie idea wesela bez wodki, DJ i Wodzirej byli super, jedzonko pyszne, atmosfera rewelacyjna a pamiatki z wesela przyjmowane z zachwytem  brawo


Tachogti najdroższa :) Ja wlaśnie wesele bez wódki planuję i po wszystkich negatywnych opiniach znawców, pocieszeniach, ze to się NIE MOŻE udać i że kto to slyszal, stwierdzeniach, ze nikt sie nie bedzie bawil bo nawet najlepszy wodzirej nie poradzi sobie, ze ludzie beda chcieli wódki...no więc po tym wszystkim te Twoje slowa to balsam na moje serce i dziękuje za nie :)

zosanka

Cytat: tachogti w 10 Lip 2008, 16:02:48
zosanka ten zegarek to i pod kosciolem kolezanki jeszcze chcialy sciagac  ;) ale on ma dla mnie duza wartosc sentymentalna i sie nie dalam  :)

to polewam za ten zegarek   :drunk: :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

jo_miekka

tachogti przecudnie! Świeżość i młodość!
Wielkie gratulacje!

spragnienie

tachogti wszystkiego dobrego  :flowers:

sonja

Tachogti OLSNIEWAJACO!! Cudna stylizacja i Wy tacy szczęśliwi. Dużo szczęścia na nowej drodze:)

zosia2007

tachogti wyglądałaś prześlicznie i ten twój uśmiech - miodzio.

Dużo szczęścia wam życzę  :love:

bozena.dp

tachogti zgadzam się z dziewczynami, już wszystko powiedziały co trzeba na temat twojego wyglądu - ja się pod tym wszystkim podpisuje obiema rękoma i życzę dużo szczęście i miłości  :love:  :flowers:

martullek

tachogti opaska rządzi :D gratulacje i buziaki bo pięknie wyglądałaś!!!

ishka82

tachogti, pięknie :D Gratuluję i życzę dużo szczęścia i miłości  :love:

Anupka

Gratulacje!  :drunk:

Pieknie wyszla ta suknia :)

Tez mam wrazenie, ze gdzies Cie juz widzialam i meza zreszta tez.. ale ja nie z Katowic...moze na jakims koncercie?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wisienka

jestem oczarowana mam nadzieje, ze bede choc w połowie tak pieknie wygladac:)GRATULACJE:) :flowers: :flowers: :flowers:

tachogti

wisienka napewno bedziesz jeszcze piekniejsza :D

Anupka wszytsko mozliwe  ;) swiat jest maly  :)

zosanka polewam wzajemnie  :drunk:

claridad my mielismy wino biale i czerwone i piwo, piwa poszlo 100 butelek, wina kolo 50 ( na 58 gosci plus my) mimo ze tez mielismy 100 (po 50 z kazdego) nikt nie domagal sie wodki ani przez chwile :drunk: wszyscy tancowali jak opetani (beda foty z wesela to wrzuce), nie bylo zenujacych zabaw ale takie fajne wesole i ogolne muzyka dla wszystkich chociaz malo weselna lecialo wszytsko od "Parostatku" po "Swords in the wind" Manowar i "White wedding" Billego Idola, mieszane ze starym i nowym i na to wszystko kawalki z filmow Tarantino  :P Dedykacje dla Rodzicow mielismy "Gdy nie ma dzieci"  ;D serio serio wszyscy sie bawili.. A jak wyruszyli na parkiet do Franka Kimono  lol
Nie daj sie odwiesc od swojego zamiaru krotko mowiac... Jesli goscie beda w dobrym nastroju to wodka im nie bedzie potrzebna  przytul
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

elizapj

Cytat: tachogti w 10 Lip 2008, 23:00:41
wina kolo 50 ( na 58 gosci plus my)

;D to chyba niemalo:)

nam kelner radzil liczyc pol litra (lacznie liczac wodke i wina) na pare... a tu widze idzie prawie flaszka na glowe  ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


magdarynka

Obejrzalam wczoraj fotki, naprawde super wszystko wygladalo a ty poprostu slicznie

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

elizapj wiesz co pol litra wina to troszke by bylo malo zwazywszy ze to na 10 godzin imprezy  lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

feeling.good

Super, super, super!!!

Gratuluje i mnóstwa miłości każdego dnia życzę:)