Szczerzaca sie Tachogti z Malzonkiem ;D // Nowe foty str 4

Zaczęty przez tachogti, 10 Lip 2008, 10:31:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

No dobra..
Sobotni poranek powital mnie deszczem i... moja Mama ktora stwierdzila ze trzeba wstac i isc do przedszkola  ;D
Wstalam wiec, wykapalam sie, zjadam sniadanie i siadlam do Strefy pijac herbatke. Jak juz powiedziala ktoras z Dziewczyn strefa potrafi zaczarowac nawet pogode.
Przez cale rano wprawdzie sie chmurzylo i kropilo i grymasilo ale w pewnym momencie przestalam zwracac na to uwage. chociaz w sumie juz dzien wczesiej bylam w swietnym humorze po manicurze i ostatnim panienskim piwie z kolezankami ;)
Zapakowalam torbe do hotelu i udalam sie do fryzjerki, ktora motala mi przy niej ponad godzine  :o ale wyszlo niezle. przynajmniej mnie sie tak wydaje  ;)
Jak wrocilam do domu mialam jeszcze chwile, wiec wlaczylam kompa, zajrzalam na Strefe  8) i puscilam sobie "Grease"  lol
Pani Makijazowa otrzymala przykazanie zrobic troszke inaczej niz na probnej i wyszlo chyba mniej sopelkowato  ;D
No i sie okazalo ze jest trzynasta... A o 13.20 mial byc pan z samochodem, oraz co wazniejsze Pan Mlody z kwiatami i moim ojcem. No to podrygujac do piosenek z filmu odzialam sie stosownie  :D
Pan Mlody wygladal olsniewajaca, kwiaty byly obledne i zaczelam tracic poczucie rzeczywistosci...
Wszytsko jakos przyspieszylo i czulam sie jak w jakims filmie dla dzieci - wiecie krolewna itd  lol
Przyjechaly swiadkowe z fotografem, ustroilismy auto i pojechalismy na zdjecia. Ze zdjec pod kosciol, pod ktorym sie okazalo ze nie ma jak wjechac bo jeszcze wychodzi poprzedni slub..
No to zrobilismy runde wokol kosciola a w tym czasie swiadkowe zrobily na placu koscielnym troche porzadku. No i sie zaczelo..
Szczerzylismy sie do siebie przez cala msze, w czasie przysiegi i kazania. Bez przerwy  what Nic lez i wzruszenia z naszej strony tylko wielka radocha...
Potem zyczenia, ktore zdawaly sie nie miec konca - to mnie wzruszylo, ze tylu ludzi przyszlo.
Pozniej baaaardzo przyjemna jazda do hotelu :)
No i zabawa  brawo
Nasze wesele bylo moze troche malo weselne ale za to bardzo rockandollowe  lol I wszyscy swietnie sie bawili nawet bez przyspiewek i innych takich.
Nasi ojcowie wywijali na parkiecie nawet wiecej niz my  :D i tak do 5 rano  :sleep:
Sprawdzila sie idea wesela bez wodki, DJ i Wodzirej byli super, jedzonko pyszne, atmosfera rewelacyjna a pamiatki z wesela przyjmowane z zachwytem  brawo
Na noc wzielismy sobie jeszcze flache wina do pokoju  ;) Olo przez pol godziny rozplatywal mi fryzure, a potem jak dwa przedszkolaki rozpakowywalismy prezenty i czytalismy kartki  lol no a pozniej szybki prysznic i padlismy na dzioby i zasnelismy martwym bykiem  ;D
Rano jeszcze bardzo przyjemne sniadanie z goscmi ktorzy zostali w hotelu no a potem zaczela se harowa ktora trwa do teraz  :P
BYLO REWELACYJNIE jak na mnie  :love:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

golinda

wielkie gratulacje! prześlicznie wyglądałaś! tak młodzieńczo i inaczej niż większość panien młodych, cudnie!

wszystkiego najlepszego!

dagi

ślicznie wyglądasz, tak zwiewnie i naturalnie i jaki piękny uśmiech :)
gratuluję i życzę wielu takich radosnych dni na Waszej nowej drodze!
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

rilla

tachogti!!! moje gratulacje:) daje sobie reke urwać ze gdzieś Cię już spotkałam.. KAtowice małe są więc może... wszystkiego naj naj naj

tachogti

rilla84 Katowice sa malutkie i wszyscy sie znaja wiec zapewne przebieglysmy sobei juz przez droge  :D
Dzieki Kobitki za komplementy  i zyczenia :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zuzia


natka

wow :) Zuzia ma racje :) swietnie wyszla sukienka :) Widac ze szczesliwi jestesci i zycze aby takie szczescie i usmiech zawsze Wam towarzyszylo :)

brawurka


inspiracja

tachogti, az mi zaparło dech w piersiach!  what
jejku, jak zwiewnie i dziewczęco!  brawo


samych szczęsliwych chwil w zyciu Wam życzę  :flowers:

malutenka

tachogti wygladałaś pięknie! Moje gratulacje!

panikarola

tachogti, slicznie wygladalas!!!

po prostu pieknie, swiezo i naturalnie, ale z takim wdziekiem!

Warszawa swietna :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sierpniowajulka

Słodziutko wyszła Twoja stylizacja. :) Bardzo podoba mi się opaska we włosach.
Gratulacje i wszystkiego najlepszego!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

riannka

tachogti

Gratuluję !!!!!
Pięknie wyglądałaś!!!!!

Sukienka prześliczna !

justynaaaa2

Ale fajnie  jupi
Czytając relację i oglądając zdjęcia jakoś tak lekko i przyjemnie mi się zrobiło  :)
Golinda dobrze napisała, że wyglądałaś zupełnie inaczej niż większość panien młodych, co jest bardzo fajne, bo chyba coraz trudniej to osiągnąć, a u Was wyszło super.
Brawo  brawo
Jeszcze raz dużo szczęścia i uśmiechu  ;D

elizapj

przeslicznie:)
suknia sie pieknie prezentowala a Ty cudnie zawsze usmiechnieta:) gratulacje mloda zono!!!
wszystkiego najlepszego dla Was obojga!


jak moge to jeszcze poprosze o zoom na bukiet...frezje, biale eustomy i cos jeszcze??:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

elizapj jak mi ktos podesle zdjecie bukietu to wrzuce, tylko frezje i eustomy i jakies liscie na dole  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

dragonfly

tachogti
pieknie, pieknie, pieknie!!!!
Gratulacje!  :flowers: :flowers: :flowers:

magdalinska

super :) powtórze za przedmówczyniami: lekko, zwiewnie, dziewczeco, naturalnie :)  slucznie :)
no to wszystkiego dobrego, duzo milosci, radosci, szczescia :)   :flowers:

jusia

tachogti Wszystkiego Najlepszego  :love: :love: :flowers: :flowers:
przepiękna Panna Młoda z Ciebie, sliczna suknia i welon, fryzura, frezjowy bukiet super pomysł, no i ta Warszawa  :) brawo
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Angie

tachogti wyglądałs ślicznie. Sukienka  bardzo ładna!! W ogóle to musze Ci powiedzieć, że wzbudzasz ogromną sympatię  :-[!!

Szczęśliwego małżeństwa!

niewiemjaka

tachogti Twoj usmiech jest rozbrajajacy!
gratulacje! slicznie wygladalas - wlosy opaska i bukiet rewelka:)

Kasia

tachogti ale pięknie, suptelnie i elegancko  brawo brawo brawo


gratuluję i dużo szczęścia życzę :)

maroonbug

O maj! Tachogti rewelacja! Wygladalas bosko! Totalnie udana stylizacja :)
Bukiet przesliczny! Pamietasz jakie kwiecie sie w nim znajduje, oprocz frezji?
Ach no i gratulacje! I jeszcze raz :)

zwierzatko_mojej_mamy

nie mam czasu na czytanie opisu ;( ale zdjecia machnelam ;) PRZE-PIE-KNIE - opaska bezbledna!! cudnie!

gratulacje dla mlodej pary!! :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdarynka

Wszystkiego najlepszego :flowers: ! Waszymi zdjeciami pozachwycam sie w domu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login