Autor Wątek: Bylo cudnie.......link do zdjec str. 1  (Przeczytany 20388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

Odp: Bylo cudnie.......link do zdjec str. 1
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Sie 2008, 20:35:40 »
WOW!

czemu ja wcześniej nie widziałam Twoich zdjęć?!?!?!
jak mogłam je przegapic?

wyglądałaś pięknie!
a zdjęcia są wyjątkowe!

Gratulacje
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Sie 2008, 09:30:18 »
Piękne te wasze zdjęcia! A widzę , że jesteś z moich stron, od razu poznałam, że zdjęcia robione na Zielonej i na Pogorii.
A mogę spytać kto fotografował? I jeszcze jakbyś mogła mi plecić fryzjera, który cię czesał, będę bardzo wdzięczna.
W ogole jak oglądałam twoje zdjecia to tak jakbym się przeniosła myslami do mojego własnego ślubu. Masz podobną urodę, taką samą grzywkę, kościół bardzo podobny do mojego (Św.Stanisław w Czeladzi) no i jeszcze ten plener w znajomych mi miejscach.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Oby szczęście nigdy was nie opuszczało!

wrobelek0403

« Odpowiedź #52 dnia: 15 Wrz 2008, 15:17:52 »
 a ja się na zdjecia nie załapałam  :'( :'( czy ja moge prosic o linka?????  :prayer:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bratek

« Odpowiedź #53 dnia: 16 Lis 2008, 11:36:39 »
Ja też nie widzę linków do zdjęć, dlaczego? Poproszę jeszcze raz, bo jestem zainteresowana Twoją sukienką.
Pozdrawiam i gratuluję :drunk:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewelinkaa

« Odpowiedź #54 dnia: 26 Mar 2014, 13:20:30 »
gratulacje pieknie:)
carpe diem