Czy w pracy da sie cwiczyc?

Zaczęty przez Anupka, 07 Lip 2008, 15:59:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

Wklejalam juz na plotach, ale co tam, jeszcze raz, moze komus sie przyda informacja, jak sie poruszac w biurze. Choc tak szczerze to nie wszystkie z tych cwiczen jestem w stanie sobie wyobrazic u mnie (siedzimy w 4, czasem 5 osob w jednym pomieszczeniu) ;-)

http://www.zdrowebiuro.pl/jak_cwiczyc_w_biurze.php

Moze macie jakies inne, sprawdzone sposoby?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aureola

A ja dostalam dzis takie cwiczenia...

zwierzatko_mojej_mamy

aureola jakbym to zaczela wykonywac przy moich 20 chlopa to bylby niezly ubaw  :point_lol:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

no my ze Zwierzakiem mamy podobna atmosferę w pracy, myślę, że każde ćwiczenia byłyby witane gromkim śmiechem :D

suegro

Da się :)
Ja wychodzę do toalety(mamy w niej dużo miejsca) :D
..albo do salki konferencyjnej :)

Właśnie wrociłam z rozciągania :dance:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

o.znowu ktoś chce nam kopiować internet?

wrobelek0403

ddu, ja juz hurtem zrobiłam "zaznacz jako przeczytane". Brakuje mi opcji "ignoruj uzytkownika" ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Damazkarmazynu

Z racji, że mam pracę siedzącą i "świadomego szefa", pracodawca kupił nam sprzęt do ćwiczenia - takie drobiazgi, gumy rozciągające itp. Mała rzecz a w przerwie w pracy bardzo pomaga.

martyna.li

Cytat: Damazkarmazynu w 18 Gru 2014, 15:40:22
Z racji, że mam pracę siedzącą i "świadomego szefa", pracodawca kupił nam sprzęt do ćwiczenia - takie drobiazgi, gumy rozciągające itp. Mała rzecz a w przerwie w pracy bardzo pomaga.

Fajna sprawa. Zawsze to jakaś motywacja do odrobiny ruchu w pracy :) Ja w pracy głównie się rozciągam, ćwiczę mięśnie karku poprzez ruchy w prawo i lewo głową, ale też mam taki nawyk, że od czasu do czasu napinam brzuch i pośladki - nikt nie widzi, a jednak mięśnie pracują :) Mam też możliwość siedzenia w pracy na piłce (takiej dużej, gimnastycznej), jak mnie plecy bolą i wtedy np. podnoszę pod biurkiem nogi napinając brzuch albo kręcę się na boki. Może nie wygląda to zbyt "profesjonalnie", ale ja się za to lepiej po tym czuję ;)

gustlermadzia

zależy jaką masz pracę, ja jak kiedyś pracowałam na taśmie i stałam przez 8 h w jednym miejscu to nie za bardzo mogłam ćwiczyć:D

sobczak-aska

no dokładnie, jak mam np pracę siedzącą, to poza tym, żę mogę siedzieć na piłce to raczej nie da się ćwiczyc, wiadomo jest przerwa ale wtedy myślę o tym co by tu zjeść a nie którą nogę podnieść :D

JustBe

Ja czasami wychodzę do łazienki się rozciągać, mamy sporą w pracy. Ale głównie to rozciągnięcie się w górę i skręty rąk. Przy biurku rozciągam nadgarstki i szyję.

janusz225

no u mnie troche gorze w urzędzie, jedynie rzeczywiście w wc mogłbym się troche rozciągnać :D