Autor Wątek: Czy w pracy da sie cwiczyc?  (Przeczytany 6134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
Czy w pracy da sie cwiczyc?
« dnia: 07 Lip 2008, 15:59:34 »
Wklejalam juz na plotach, ale co tam, jeszcze raz, moze komus sie przyda informacja, jak sie poruszac w biurze. Choc tak szczerze to nie wszystkie z tych cwiczen jestem w stanie sobie wyobrazic u mnie (siedzimy w 4, czasem 5 osob w jednym pomieszczeniu) ;-)

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moze macie jakies inne, sprawdzone sposoby?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

aureola

Odp: Czy w pracy da sie cwiczyc?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sie 2008, 12:01:39 »
A ja dostalam dzis takie cwiczenia...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sie 2008, 12:10:15 »
aureola jakbym to zaczela wykonywac przy moich 20 chlopa to bylby niezly ubaw  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

jo_miekka

« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sie 2008, 12:23:30 »
no my ze Zwierzakiem mamy podobna atmosferę w pracy, myślę, że każde ćwiczenia byłyby witane gromkim śmiechem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sie 2008, 13:11:03 »
Da się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja wychodzę do toalety(mamy w niej dużo miejsca) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
..albo do salki konferencyjnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Właśnie wrociłam z rozciągania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sie 2008, 13:11:03 »

ddu

« Odpowiedź #5 dnia: 12 Gru 2014, 12:48:57 »
o.znowu ktoś chce nam kopiować internet?

wrobelek0403

« Odpowiedź #6 dnia: 12 Gru 2014, 12:49:49 »
ddu, ja juz hurtem zrobiłam "zaznacz jako przeczytane". Brakuje mi opcji "ignoruj uzytkownika" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Damazkarmazynu

« Odpowiedź #7 dnia: 18 Gru 2014, 15:40:22 »
Z racji, że mam pracę siedzącą i "świadomego szefa", pracodawca kupił nam sprzęt do ćwiczenia - takie drobiazgi, gumy rozciągające itp. Mała rzecz a w przerwie w pracy bardzo pomaga.

martyna.li

« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lis 2015, 05:57:30 »
Z racji, że mam pracę siedzącą i "świadomego szefa", pracodawca kupił nam sprzęt do ćwiczenia - takie drobiazgi, gumy rozciągające itp. Mała rzecz a w przerwie w pracy bardzo pomaga.

Fajna sprawa. Zawsze to jakaś motywacja do odrobiny ruchu w pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja w pracy głównie się rozciągam, ćwiczę mięśnie karku poprzez ruchy w prawo i lewo głową, ale też mam taki nawyk, że od czasu do czasu napinam brzuch i pośladki - nikt nie widzi, a jednak mięśnie pracują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam też możliwość siedzenia w pracy na piłce (takiej dużej, gimnastycznej), jak mnie plecy bolą i wtedy np. podnoszę pod biurkiem nogi napinając brzuch albo kręcę się na boki. Może nie wygląda to zbyt "profesjonalnie", ale ja się za to lepiej po tym czuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gustlermadzia

« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lis 2015, 12:08:42 »
zależy jaką masz pracę, ja jak kiedyś pracowałam na taśmie i stałam przez 8 h w jednym miejscu to nie za bardzo mogłam ćwiczyć:D

sobczak-aska

« Odpowiedź #10 dnia: 30 Lis 2015, 18:16:06 »
no dokładnie, jak mam np pracę siedzącą, to poza tym, żę mogę siedzieć na piłce to raczej nie da się ćwiczyc, wiadomo jest przerwa ale wtedy myślę o tym co by tu zjeść a nie którą nogę podnieść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

JustBe

« Odpowiedź #11 dnia: 07 Sty 2016, 15:13:53 »
Ja czasami wychodzę do łazienki się rozciągać, mamy sporą w pracy. Ale głównie to rozciągnięcie się w górę i skręty rąk. Przy biurku rozciągam nadgarstki i szyję.

janusz225

« Odpowiedź #12 dnia: 05 Lut 2016, 21:41:26 »
no u mnie troche gorze w urzędzie, jedynie rzeczywiście w wc mogłbym się troche rozciągnać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj