Najpiękniejszy Dzień inspiracji :)

Zaczęty przez inspiracja, 07 Lip 2008, 13:39:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inspiracja

Napisałam juz prawie całą dłuuuga relację z naszego Wielkiego Dnia, ale mnie wywaliło wrr...  >:D  teraz sie juz poddaje, bo rece mi opdały  :hammer:

Minął juz tydzień od Dnia naszego ślubu, a ja mam wrażenie, że te emocje cały czas są ze mną. Moze to dlatego, że do dzis zaskakuja nas znajomi i dalsza rodzina, ktorzy dzwonia z zyczeniami i gratulacjami, inni odwiedzają nas przynoszac zdjęcia ze slubu i wesela, których raczymy weselnym ciastem  :P, a z zamrazalki do teraz zjadamy pyszne mieska i zakaski ze stołu weselnego :)

W piątek położyliśmy sie grubo po pólnocy, bo w naszym regionie jest zwyczaj "trzaskania" (znajomi i rodzina, a potem także sąsiedzi zbierają się w domu Panny Młodej przynosząc z soba kilogramy porcelany, którą trzaskają przed drzwiami PM  na drobne kawałki, byśmy my mogli dzielnie wszystko posprzątać ...  ??? ). Ostatnie talerzyki i filiżanki roztrzaskały sie na schodach (czyt. od II piętra do samego parteru  :o ) po godzinie 22:00, więc po dokładnym uprzątnieciu całej klatki schodowej moglismy w koncu pasc na twarze.

Nie muszę chyba wspominać, że po takim wieczorze spaliśmy jak zabici  :D

W sobote od rana wszystko szło zgodnie z planem, dzięki czemu stres nie miał jak mnie zaskoczyc :) Fryzjer, makijaż, i już trzeba sie ubierać, bo goście zacznają sie schodzić...

Kiedy usłyszałam głos mojego P. nagle kolana mi sie zatrzęsły, a w zołądku poczułam tysiące malych motylkow . Zaczelo sie....  :)
Pan młody musiał potargować sie ze Świadkami, szczegolnie ze swiadkowa, ktora nie chciala ot tak za friko oddac PM :) Wykup PM to tez nieodłączny element tego dnia :)

Błogosławiństwo odbyo sie na luzie, choć chyba wszystkim obecnym łezka zakrecila sie w oku...

W drodze do kościoła musielismy sie 5 razy zatrzymywac  :o tyle bram nastawiali, ze myslelismy, ze zabraknie  nam  :drunk:

Kiedy w koncu podjechalismy pod kosciol, i zobaczyłam tyyyle znajomych twarzy, to jakos tak cieplo na serduchu mi sie zrobilo, ze jednak tyle osob pamietalo i znalazlo choc chwilke, by byc z nami tego dnia...

Ceremonia wyjatkowa, pełna emocji, szczegolnie dzieki skrzypaczce, ktora udalo sie nam zorganizowac na dzien przed :) Przed przysiega emocje daly o sobie znac. Znowu poczułam, że trzesa mi sie nogi  ???  Na szczescie uscisk naszych dloni mnie uspokoil, i słowa przysiegi małżeńskeij wypowiedzielismy spokojnie i stanowczo.

Pod kosciolem niekonczace sie zyczenia....

No i nadszedl czas wesela  brawo
Pierwszy toast, pierwszy taniec... gorzko gorzko...  ;D
Bylo naprawde cudownie! W słusznosći wyboru zarowno lokalu, jak i duetu "dj+ wodzirej" utwierdzili nas nasi goscie, ktorzy nie mogli sie nadziwic, jak to wszystko pieknie wyszlo:)
Jedzenie było przepyszne, i naprawdę dużo (reszte zostala nam spakowana do domu), obsługa pod postacia mlodych kelnerow najbardziej zwracala uwage zenskiej czesci gosci hihi :)

Z najbardziej wytrwałymi bawiliśmy sie do 4:00 rano, po czym z zalem udaliśmy sie na spoczynek...
W niedziele odbylo sie male garden-party dla najblizszych, wiec tak naprawde dopiero w poniedziałek udało sie nam nieco odpoczac.

Coz, jestem najszczesliwsza zona pod sloncem, i mam nadzieje, ze juz zawsze tak bedzie :)

wstawiam pare nieprofesjonalnych fotek od znajomych :)

inspiracja

#1
edit. ....

inspiracja

#2
.....

inspiracja

#3
.....

inspiracja

#4
...

inspiracja

#5
...

zosanka

Gratuluje i zycze wszytskiego najlepszego! Slicznie wygladalas! I jaka Ty masz super figure!!! Swietnie, ze maluch dal sie Wam wybawic :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

riannka

inspiracja

Gratulacje i najlepsze życzenia!!!!

Porcelany to chyba na strefie jeszcze nie było  :)


Kasia

gratulacje !!!!!!!!!!

ależ masz figurę :) do pozazdroszczenia :)

piękna para młoda, piękny opis i super zdjęcia :)


jeszcze raz gratuluję jupi jupi jupi


justynaaaa2

Gratulacje żono-mamo :)
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to Twoja figura - tysiąc razy lepiej niż modelka na zdjęciach w tej kiecce :) super wyglądałaś  brawo
Poza tym pierwsze słyszę o tradycji tłuczenia, ale fajny zwyczaj - niezły wycisk dla młodych (sprzątanie) przed całym dniem wrażeń :)
Życzę spełnienia marzeń, dużo słoneczka i uśmiechu na co dzień  ;D

inspiracja

fiura, to w duzej mierze zasługa sukni  ;D a dokladnie fiszbin, ktore dzielnie trzymaly mnie w ryzach  lol

twinnie77

inspiracja, Polterabend to podstawa na Śląsku i zachodzie Polski :D

Wyglądałaś przepięknie, masz super figurkę i mężusia przystojnego. Życzę dużo szczęścia  :flowers: :flowers: :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

inspiracja jeszcze raz gratuluje :)

ślicznie wyglądałaś i ta twoja figura, po prostu boska :)

panikarola

inspiracja, gratuluje!!!!!

slicznie wygladalas!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

o polterze już raz słyszalam - miala go moja koleżanka z Wielkopolski (wtedy mnie to baaardzo zdziwilo :))

wszystkiego dobrego!!   :flowers:

masz super figurę ! chyba nikt by nie zgadl sam z siebie, ze jestes w ciąży z takim wcięciem w talii :)

jo_miekka


inspiracja

Cytat: spragnienie w 07 Lip 2008, 14:21:17
chyba nikt by nie zgadl sam z siebie, ze jestes w ciąży z takim wcięciem w talii :)

o ciąży wiedzą jedynie najbliżsi, znaczy sie przyjaciele i rodzice. Póki co zdradza mnie jedynie pogorszenie cery, no i jakby bardziej zaokrąglony brzuchol, bo zawsze zaliczalam sie do plasko-brzusznych. No i jakoś dziwnie mi z tym...  ???
a owe wcięcie w talii w okresie dojrzewnia bylo moim najwiekszym kompleksem brrr....
zdaje sie, ze niebawem za nim zatesknie....  ;D

natka

inspiracja gratulacje :) i zebyscie zawsze byli tacy szczesliwi :flowers:

Anupka

Boze co za piekna figura! Jak Ty to robisz??????? Ja rozumiem, ze budowa tu pewnie duzo daje, ale moze cos jeszcze??

Wygladaliscie super. Pokaz jakies zdjecie fryzury, juz bez welonu (jesli masz).

Nie wiedzialam o istnieniu tradycji "trzaskania" - fajnie, ze ja opisalas (dziewczyny piszcie, co sie w waszych stronach robi, bardzo fajnie jest poczytac i sie czegos przy okazji dowiedziec).

Gratuluje zamazpojscia :)  :drunk:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inspiracja

polewam za gratulacje,  no i komplementy  :-[   ;)

:drunk:

wredotka

wygladalas cudnie, suknia przepiekna, pan lody przystojniak a ty.. kobieto tylko pozazdroscic :) wszystkiego naj naj naj i duzo zdrowka dla dzidzi :)

maroonbug

Ale super! Musze powiedziec, ze suknia prezentowala sie pieknie. Rzadko sie takie suknie widzi, a szkoda, Klasyka, kobiecosc, boski kroj!
Wracajac do tematu jednak: wielkie gratulacje i cieplutkie zyczenia milosci, szczescia, radosci!

sputnik_sweetheart

wszystkiego dobrego! figurę  masz REWELACYJNĄ!

mignon

Wszystkiego najlepszego!! :love:

Świetny opis - tradycyjne wesele w jak najlepszym tego słowa znaczeniu :)