"Czy wszystko jest tak jak wymarzyłas..?"

Zaczęty przez rubin04, 06 Lip 2008, 22:49:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

Obejrzalam zdjecia wlasnie (a raczej dopiero). Pieknie Rubin! Slow brak, przecudna suknia, sliczny makijaz, bukiet zapierajacy dech. I Wy tacy szczesliwi i zakochani :) Jesze raz gratuluje i zycze pelnych milosci dni :)

rubin04

maroonbug - serdecznie dziękuję za komplementy!!

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Pięknie Rubin, podświadomie czekałam na Twój ślub Wrocławianko :) Ślicznie wyglądałaś!! Witaj więc w gronie szczęśliwych mężatek  :D

Majeczka

Rubinku serdecznie Wam gratuluje i zycze duzo szczescia i milosci , pieknie wygladalas, przepieknie!! i te piwonie po nocach sie moga snic. Ja proponuje tez rozwijac zdolnosci florystyczne bo bukiet twojej produkcji wyglada rewelacyjnie :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka


katgoli

Rubinku wow wow wow.....Pieknie wygladaliscie, wszystko pieknie wygladalo. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!

ishka82

rubinku, wyglądaliście cudnie :) Cieszę się, że wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś. Życzę Wam dużo miłości na wspólne życie przytul :flowers:

niewiemjaka

Rubinek - taki piękny opis, ze po zdjeciach niczego innego sie nie mozna bylo spodziewac - jak tego ze wlasnie beda takzke piekne
wzruszylam sie :) polewam na nowa sciezke! :drunk:
Gratulacje!

rubin04

malutenka, Katgoli, Ishka, Niewiemjaka - dziekuję za zyczenia i polewam!
I za miłe słowa dot. opisu takze dziękuję. Bardzo to miłe...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

kate.zet1, Majeczka, Doda - Wam takze bardzo dzięuję polewam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

crazy.live

No jestem pod wrażeniem  :D  Opis naprawdę cudny, aż łezka się w oku zakręciła, gratuluję  :flowers:

tachogti

#111
rubin04 teraz dopiro dotarlam do Twojej relacji bo w weekend jeszcze mialam gosci..
Piekny opis :D cudny cudny Ty wygladalas zjawiskowo i zycze Wam duuuuuzo szczesci i milosc  :) i az sobie obejrze Twoje zdjecia jeszcze raz :P
Nie masz zbilizenia figurki na tort?  what
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

tachogti dziekuje za zyczenia i specialnie dla Ciebie moja figurka tortowa, zrobiona z marcepana na zamowienie :


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

rubin04 superancka :D i jaki Fiona ma kwiatuszek  :flowers: rewelacja  :D gratuluje zachowania poczucia humoru nawet w podnioslych momentach w takim razie  :thx:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wisienka

pieknie pieknie pieknie !!!!:) GRATULACJE!! :flowers:

didi_loczek

Rubinku, to wspaniale, że wszystko było tak jak sobie to wymarzyłaś, bardzo się cieszę i gratuluję  :flowers:  :flowers:  :flowers:
Śliczności :) wszystkiego dobrego

balbina

PIĘKNIE!!!! Cudnie :) aż mi się łezki zakręciły jak czytałam ( nie myślałaś by zacząc pisac jakieś powieści ?) , a wygladalaś olśniewająco !
Gratuluję z całego serca :)

rubin04

Wisienka, didi, Balbina - dziękuje Wam!

Balbinka - no juz tu są takei co mówią ze powinnam coś napisać...
Moze kiedyś... Myślę o tym ale bardzo powoli... Jeszcze potzrebuje trochę czasu, warszatu i przekonania że powinnam...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


errata

Gratuluje! Bardzo pięknie wyglądałaś :) a bukiet przepiękny...

ajawgrudniu

Czytam z zapałem Wasze relacje. Wyglądaliscie pieknie, suknia, dodatki...przepieknie. Gratuluję i życzę szczęscia

chudonoga

Rubin tylko pozazdrościć. Mi przy planowaniu ślubu nic nie wychodzi tak, jakbym sobie tego życzyła. Jedynie narzeczony nie uległ zmianie ;) Tłumaczę sobie, że tak to już w życiu jest, nie wszystkie plany daje się zrealizować.
A ty co... a Ty masz wszystko tak, jak sobie wymarzyłaś szczęściaro  ;)
A tak serio, to serdeczne gratulacje, byłaś piękną panną młodą.

rubin04

Chudonoga - dziękuję i...spokojnie - jeszcze Ci sie wszystko poukłada :) W końcu moje wymarzone piwonie to na jakies 4 dni przed ślubem wymyśliłam by sprowadzić kurierem :)
A jeśli nawet coś pojdzie nie tak - uwierz mi - nie zauważysz tego nawet, bo i tak będziesz wtedy jakiś "metr nad ziemią" Powodzenia w przygotowaniach i w razie potrzeby - pisz śmiało, tu dziewczyny są życzliwe i we wszytskim szczerze pomogą i doradzą!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

ciaza mi na oczy poszla..
nie widzialam stefy z relacji :)

gratuluje! fajnie to wszystko wyszlo a opis to sie czyta jak najlepsze opowiadanie :)
wszystkiego dobrego :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP