niedługo rok!

Zaczęty przez ddu, 01 Lip 2008, 13:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Dziewczyny, widziałam taki wątek- było o fotkach dla męża. pomysł boski, ale nie dla mnie. jakieś inne stosowałyście? moi znajomi postanowili, że sami robia sobie prezenty. on nagrał jej płytę, ona ulepiła ludzika z gliny, niby fajnie, ale....nie chcę wydawać mnóstwo kasy, ale chcę, żeby była pamiątka. na początku bywało ciężko, ale to był piękny rok, więc jakoś chciałaym to uczcić. a Wy zawsze macie dobre pomysły ;)

kamila13

A moze przygotujesz mu album z przekrojem waszego wspolnego zycia.Fotografie do tego jakies fajne opisy i wspomnienia.Pamiatka na zawsze.

elve

ja w rocznice postaram sie nie pracowac do pozna :P

dzidzia101

Ja tez przylaczam sie do prosby o pomysly.
Moj chlop jest tak ciezki a do tego niewymagajacy  jesli chodzi o prezenty, ze zawsze mam problem  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Nasza rocznica za miesiac. Jak sie uda (czyli jak H. bedzie mial wolny weekend) to gdzies wyskoczymy. I to bedzie prezent od nas dla nas :)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

MAya, wpisz sie do kalendarza:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

my mamy rocznicę za 11 dni i żadnych na nią pomysłów. Znając życie spędzimy ją przed kompami pracując... tak jak zawsze spędzamy nasze urodziny.  :-\
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: sierpniowajulka w 16 Lip 2008, 19:43:21
my mamy rocznicę za 11 dni i żadnych na nią pomysłów. Znając życie spędzimy ją przed kompami pracując... tak jak zawsze spędzamy nasze urodziny.  :-\

ale napiszcie sobie chociaz maila ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Cytat: mayagaramond w 16 Lip 2008, 19:49:52
Cytat: sierpniowajulka w 16 Lip 2008, 19:43:21
my mamy rocznicę za 11 dni i żadnych na nią pomysłów. Znając życie spędzimy ją przed kompami pracując... tak jak zawsze spędzamy nasze urodziny.  :-\

ale napiszcie sobie chociaz maila ;)



że ja na to nie wpadłam przy urodzinach!!!   :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Julka, mozecie tez poczatowac. My czesto czatujemy tak sobie w domu. Kazde ze swoim kompem gdzies zaszyte pracuje i zaczynamy czatowac, umawiamy sie na kolacje za 15 min w kuchni, etc.

My bylismy na wloskiej kolacji.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

my też tak sobie gadamy na gadulcu

ja przy PCecie, mój D. na kanapie z lapciem i sobie gadamy


fasolka1980

My mielismy rocznicę kilak dni temu....

Alez te rok szybko zleciał! Poszlismy do fajnej knajpki na kolację,no a wieczoremmmm :-[ ;)

niewiemjaka

#13
dziewczyny wiem ze to moze niski poziom i oklepane ale w przypadku gdy nie wpadniecie na ZADEN pomysl polecam:
rok temu na urodziny mojego N. zalozylam czerwona sexi kiecke mini, przygotowalam kolacje, wino itd.. sexi flexi ;)
wiecie jak to jest - de facto jestesmy ciagle na kompach, ciagle zabiegani, jakiestam prezenty itd wiec nie ma czasu, wiec moj N byl zachwycony i czuł sie swietnie:)

w tym roku zabieram go na strzelnicie (oprocz giftu)

ddu

my chyba gdzieś wyjedziemy, bo to tuż przed sierpniowym długim weekendem. ale gifcik też by się przydał. mój mężuś marzy o zegarku, ale takie, kt. mu się podobają kosztują fortunę, a nie chcę mu kupić czegoś, co mu się nie spodoba.