dołek...

Zaczęty przez dominika, 01 Lip 2008, 09:04:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

maxx100
aż mi się serce kraje jak to czytam  :(
nie wiem co mądrego napisac  przytul

goga

mexx100   przytul
a może na stronie "dlaczego" znajdziesz ukojenie ?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mexx100

Cytat: goga w 01 Lip 2008, 13:02:09
mexx100   przytul
a może na stronie "dlaczego" znajdziesz ukojenie ?
Dzięki dziewczyny za miłe słowa.Takich stron jak Dlaczego raczej staram sie unikać.Zerkam jedynie czasem na takie,na których dziewczyny były w takich sytuacjach jak ja i teraz są szczęśliwymi mamami lub czekają na swoje dzidziusie.Mam nadzieję że i mnie to czeka w najbliższej przyszłości:) :)

nionczka

Cytat: mexx100 w 01 Lip 2008, 12:41:46
Na pierwszej wizycie u lekarza moja waga sięgała tyle ile jeszcze nigdy dotąd nie ważyłam.W duchu podśmiechiwałam się sama z siebie że jak tak dalej pójdzie, to dobiję do niezłego wyniku .Z cerą też zaczęłam mieć problemy.Teraz wszystko wraca do normy ale za jaką cenę;(  Niestety mój dzidziuś przestał rozwijać się w 6 tyg.Dziś już jestem po zabiegu.Myślałam że jakoś się pozbieram ale im dalej tym bardziej mi zle,serce wręcz pęka z bezsilności i ciągle to pytanie dlaczego....oddała bym wszystko żeby temu zapobiec.

Czytajac Twoje slowa wstydze sie, ze sie wkurzam o moje zaokraglone cycki.
Trzymaj sie kochana!  przytul przytul przytul
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga


eraz są szczęśliwymi mamami lub czekają na swoje dzidziusie.Mam nadzieję że i mnie to czeka w najbliższej przyszłości:) Smiley

mexx100 na pewno tak będzie :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

Cytat: mexx100 w 01 Lip 2008, 13:15:42
Cytat: goga w 01 Lip 2008, 13:02:09
mexx100   przytul
a może na stronie "dlaczego" znajdziesz ukojenie ?
Dzięki dziewczyny za miłe słowa.Takich stron jak Dlaczego raczej staram sie unikać.Zerkam jedynie czasem na takie,na których dziewczyny były w takich sytuacjach jak ja i teraz są szczęśliwymi mamami lub czekają na swoje dzidziusie.Mam nadzieję że i mnie to czeka w najbliższej przyszłości:) :)

Oj tak Mexx100, ja znam kilka takich szczesliwych mamus, ktore maja podobne doswiadczenia jak Ty.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dominika

mex100 a ja biadolę...az mi glupio:(strasznie Ci wspolczuje ale wiem ze bedzie dobrze -tylko minie troche czasu:)
moja kolezanka poronila, teraz ma dwojke slicznych chlopczykow i jest najfajniejsza mama jaka znam-taka spelniona i prawdziwa:)

a moje hormony moze dadza mi zyc i zmienia swoj poziom jak sie przespie....

gatka2804

Dla mnie najbardziej męcząca okazała się bezsenność. Jeszcze ostatnio są takie ciepłe noce co stanowczo ogranicza wypoczynek. Potrafię się kręcić z boku na bok do drugiej w nocy. Jak tylko zasnę okazuje się że muszę w stać do WC, dwa razy w nocy chce mi się sikać. Potem wracam i dalej problem z ułożeniem się i zaśnięciem.

Jeżeli zaś chodzi o dodatkowe kilogramy to staram się tym nie przejmować. Cieszę się, że dzidziuś  dobrze przybiera na wadze i niczego mam nadzieje mu nie brakuje (zaczyna wręcz tak rosnąć że martwię się czy dam radę je urodzić sn). A moje dodatkowe już teraz 14 kg spalę po porodzie.

Też mam kłopot z cerą, zaopatrzyłam się w jakieś toniki i żele głęboko oczyszczające ale w kółko to samo, wyglądam jak nastolatka. Trudno, liczę na to że to też minie po rozwiązaniu.

Także nie ma się co martwić, pocieszenie w końcu mamy w rosnącym w nas dzidziusiu i czekającym nas przywitaniu go na świecie - myślę że ta chwila wymaże nasze obecne troski.


Mexx10
Bliska mi osoba również ma za sobą takie przykre doświadczenie. Na szczęście teraz jest już mamą dwójki zdrowych kochanych dzieciaczków. Także trzymam kciuki również za Ciebie, byle się nie poddawać.

marax

moje dziecko za to bardzo musi kochac matke jest godzina 14 ja od 8 rano wymiotuje dopiero teraz moge zjesc peirwszy posilek od wczoraj nic nie jadlam .cod miod i orzeszki z ta ciaza - a wczoraj czulam sie doskonale

jusia

Mexx 100 tak mi przykro  przytul przytul nikt nie wie co czujesz, kto nie przezyl takiej straty :( mam nadzieje, ze wszystko sie jeszcze ułozy i Los bedzie dla Ciebie laskawy  :flowers:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


twinnie77

mexx, moja szwagierka, o której czasami wspominam na forum, na początku 2006r. poroniła pod koniec drugiego miesiąca. Bardzo to przeżywała, ale jakoś z mężem dali sobie radę. Byli po cywilnym, więc w maju tego samego roku wzięli ślub kościelny, było weselicho. Potem zajęła się pracą. W 2007r. przyjechali na nasz ślub, i zaraz po ponownie zaszła w ciążę, bez żadnych problemów.
Teraz jest szczęśliwą mamusią małej Magdalenki.
Musisz wierzyć, że takie poronienie to nie twoja wina, we wczesnych tygodniach zdarza się to bardzo często. Jak tylko dojdziesz do siebie fizycznie i psychicznie, to ani się nie obejrzysz, a w brzuszku będziesz miała kolejnego lokatora. Życzę ci tego z całego serca!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Ano takie sytuacje zawsze są przykre i w sumie żadne słowa nie będą tutaj pocieszeniem  :-X pozostaje tylko wierzyć, że jeszcze wszystko przed Tobą i na pewno będziesz szczęśliwa. No i najważniejsze, żeby mieć przy sobie bliskie osoby, żeby nie zamykać się w swoim nieszczęściu.
Na pewno wszystkie forumki mocno wierzą i trzymają kciuki za Ciebie, aby i dla Ciebie zaświeciło słonko  przytul

mexx100

Dziewczyny jesteście kochane :flowers:

foszek

mexx100 wszystko co przychodzi mi na mysl, po napisaniu wydaje sie glupie, puste, trywialne, wiec ja po prostu tylko Ciebie przytule  przytul

zuzia

Cytat: mexx100 w 01 Lip 2008, 12:41:46
Na pierwszej wizycie u lekarza moja waga sięgała tyle ile jeszcze nigdy dotąd nie ważyłam.W duchu podśmiechiwałam się sama z siebie że jak tak dalej pójdzie, to dobiję do niezłego wyniku .Z cerą też zaczęłam mieć problemy.Teraz wszystko wraca do normy ale za jaką cenę;(  Niestety mój dzidziuś przestał rozwijać się w 6 tyg.Dziś już jestem po zabiegu.Myślałam że jakoś się pozbieram ale im dalej tym bardziej mi zle,serce wręcz pęka z bezsilności i ciągle to pytanie dlaczego....oddała bym wszystko żeby temu zapobiec.

mexx
przytul przytul przytul przytul przytul

golinda

Cytat: mexx100 w 01 Lip 2008, 12:41:46
Niestety mój dzidziuś przestał rozwijać się w 6 tyg.Dziś już jestem po zabiegu.Myślałam że jakoś się pozbieram ale im dalej tym bardziej mi zle,serce wręcz pęka z bezsilności i ciągle to pytanie dlaczego....oddała bym wszystko żeby temu zapobiec.

nie dołuj się, ja też mam to za sobą (wprawdzie obyło się bez zabiegu), wielu kobietom się to przytrafia, trzeba myśleć do przodu, a nie rozpamiętywać to, co nam się nie udało
następnym razem będzie dobrze, zobaczysz!

kamu2

Mexx bardzo przykre jest to co ciebie spotkało.Ale wierze że będziesz szczęśliwa mamą.Żona mojego kuzyna poroniła w 5 mies ciąży,teraz maja 3 letniego wspaniałego syna,a w sierpniu ma im się urodzić córeczka.Musi minąć trochę czasu nim jakoś dojdziesz do siebie.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

mexx100

Cytat: kamu2 w 01 Lip 2008, 15:15:38
Mexx bardzo przykre jest to co ciebie spotkało.Ale wierze że będziesz szczęśliwa mamą.Żona mojego kuzyna poroniła w 5 mies ciąży,teraz maja 3 letniego wspaniałego syna,a w sierpniu ma im się urodzić córeczka.Musi minąć trochę czasu nim jakoś dojdziesz do siebie.
I właśnie dzięki temu jakoś się trzymam.Jest to dla mnie bardzo trudne, dlatego że jeszcze tydzień temu byłam w ciąży.Teraz już niestety jest po wszystkim  :( Już sie nie mogę doczekać kiedy znów zobaczę dwie kreski na teście :)
Nie ukrywam że ciężko mi będzie uchronić się od myśli z przeszłości i obawy o dzidziusia w kolejnej ciąży, no ale mam nadzieję ze wszystko jeszcze przed nami...i zakończy sie szczęśliwie :)

aniak1211

DOMINIKA
Ja przytylam 19 kg i po 3 tygodniach zostalo mi zaledwie 5 kg do zgubienia,a waga leci w dol :D
bez specjalnej diety-mniej slodyczy.
Stopy po porodzie jak mi zeszly to nie moglam sie napatrzec jakie sa zgrabne,
wszystko minie ;)

dominika

wiecie co,pomaga samo czytanie Waszych postow-bo czuje ze w koncu ktos mnie rozumie i przezywa to co ja, bliscy chca pomoc ale oni tego nie przezywaja:)polewam soczki a maraxela hehe masz fajne ciete krotkie stwierdzenia

"moje dziecko za to bardzo musi kochac matke jest godzina 14 ja od 8 rano wymiotuje dopiero teraz moge zjesc peirwszy posilek od wczoraj nic nie jadlam .cod miod i orzeszki z ta ciaza - a wczoraj czulam sie doskonale"

znow sie usmiechnelam:)
juz sie wyplakalam w rekaw meza i jest lepiej...:)

marax

Cytat: dominika w 01 Lip 2008, 18:33:59
wiecie co,pomaga samo czytanie Waszych postow-bo czuje ze w koncu ktos mnie rozumie i przezywa to co ja, bliscy chca pomoc ale oni tego nie przezywaja:)polewam soczki a maraxela hehe masz fajne ciete krotkie stwierdzenia

"moje dziecko za to bardzo musi kochac matke jest godzina 14 ja od 8 rano wymiotuje dopiero teraz moge zjesc peirwszy posilek od wczoraj nic nie jadlam .cod miod i orzeszki z ta ciaza - a wczoraj czulam sie doskonale"

znow sie usmiechnelam:)
juz sie wyplakalam w rekaw meza i jest lepiej...:)



ja to mam texty i charakter  zblizone do dr house (nieraz jak slucham marudzenia pacjetow to nie moge sie powstrzymac)-szkoda ze nieco bardziej tepa jestem lol lol lol lol  jupi jupi jupi jupi

zuzia

maraxela
wszystko przed tobą! jeszcze serial o Tobie nakręcą :D

marax

Cytat: zuzia w 01 Lip 2008, 18:58:09
maraxela
wszystko przed tobą! jeszcze serial o Tobie nakręcą :D

no 1 scena najbardziej realna dr maraxela w windzie "wiezie pacjeta winda jednak w meidzy czasie o nim zapomniala i zostawila go,sama wysiadajac-niestety pacjet zmarl  :P :P :P :P :P :P pani dr przypomniala sobie o pacjecie wieczorem :):):):)