31.05.2008 - Magdalena i Łukasz

Zaczęty przez Kefte27, 27 Cze 2008, 08:51:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

witam na strefie, mam nadzieję, że z nami zostaniesz, bo super wszystko opisujesz :)

na nowej drodze życia życze wam wszystkiego dobrego i żeby gps wskazywał właściwą drogę :)  :flowers:
super zdjęcia :)
gratuluje

goga

Gratulacje!!! piękne zdjęcie w makach - zazdraszczam :)

no i opis rewelacja - ubawiłam się świetnie, styl podobny do Chmielewskiej, a że jestem jej wielbicielką więc tym bardziej mi się podoba - pisz więcej :)

no i stawiam  :drunk: za relację  ;D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

gratuluje! pięknie!!! chciałam taki bukiet.

Kefte27

Wiecie co kochane - dużo to dla mnie znaczy...tzn Wasze posty. Co do sukienki to moja mamuśka była zła, że taka prosta i w dodatku ecru. No nie oszukujmy się, w bieli to jakoś nie takoś :) Dwa lata mieszkałam z Łuakszem i mam cisnąć w bieli?!?!?! No pomyłka. I perły - wg mojej mamy to łzy i kalie to kwiaty pogrzebowe, a no i jeszcze ślub majowy grób gotowy. Więc jak mnie nie będzie jutro znaczy zgon!!
No ale tak łatwo Wam ze mną nie pójdzie :) I teraz to był żarcik :)
Buziaczki Dziewczynki i miłych snów, bo jakoś po 1 w nocy jest :)

zosia2007

Cytat: Kefte27 w 28 Cze 2008, 01:11:16
Wiecie co kochane - dużo to dla mnie znaczy...tzn Wasze posty. Co do sukienki to moja mamuśka była zła, że taka prosta i w dodatku ecru. No nie oszukujmy się, w bieli to jakoś nie takoś :) Dwa lata mieszkałam z Łuakszem i mam cisnąć w bieli?!?!?! No pomyłka. I perły - wg mojej mamy to łzy i kalie to kwiaty pogrzebowe, a no i jeszcze ślub majowy grób gotowy. Więc jak mnie nie będzie jutro znaczy zgon!!
No ale tak łatwo Wam ze mną nie pójdzie :) I teraz to był żarcik :)
Buziaczki Dziewczynki i miłych snów, bo jakoś po 1 w nocy jest :)

Ach te mamy :) Dobrze nie posłuchałas rad bo wyglądałaś pięknie :)

errata


spragnienie

#31
Cytat: Kefte27 w 28 Cze 2008, 09:58:33
Więc jak mnie nie będzie jutro znaczy zgon!!

;D

najlepsza odpowiedz dla przesądnych babć czy cioć brzmi:  maj to miesiąc maryjny ;)

Majeczka

Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martos82

Kefte jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Cytat: spragnienie w 28 Cze 2008, 12:03:09
Cytat: Kefte27 w 28 Cze 2008, 09:58:33
Więc jak mnie nie będzie jutro znaczy zgon!!

;D

najlepsza odpowiedz dla przesądnych babć czy cioć brzmi:  maj to miesiąc maryjny ;)

zła odpowiedź, maj to miesiąc maryjny i tylko dla niej przeznaczony ;)

Monika

Cytat: brawurka132 w 28 Cze 2008, 13:53:14
Cytat: spragnienie w 28 Cze 2008, 12:03:09
Cytat: Kefte27 w 28 Cze 2008, 09:58:33
Więc jak mnie nie będzie jutro znaczy zgon!!

;D

najlepsza odpowiedz dla przesądnych babć czy cioć brzmi:  maj to miesiąc maryjny ;)

zła odpowiedź, maj to miesiąc maryjny i tylko dla niej przeznaczony ;)
czyli że co, że Maryja mściwa? jak ktoś się wtryni to ten grób zapewnia? lol lol lol lol

spragnienie

Cytat: brawurka132 w 28 Cze 2008, 13:53:14

zła odpowiedź, maj to miesiąc maryjny i tylko dla niej przeznaczony ;)

a gdzie jest tak napisane ? ;)

wisienka

gartulacje piekne zdjecia jeszcze piekniejsza para!!:) :flowers:

magdalinska

zyczenia skladalam wczesniej, wiec powtarzac sie nie bede :) napisze tylko ze swietna suknia, super zdjecie w makach :)

natka

#39
Gratulacje :)  :flowers:  :flowers:  :flowers: i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) Piekne zdjecia i naprawde super wygladalas :)

Chermelle

Cytat: Kefte27 w 27 Cze 2008, 12:04:07
Dzięki dzięki - a na marginesie czułam się jak Telimena, bo posadziłam dupsko centralnie na mrówkach. Chyba nie były przyjaźnie nastawione, bo od razu oblazły mnie, ale co tam i tak część nie przeżyła takiego naporu hihih :) Warto było

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

i piffko za mrówki  :drunk:

isabelles

Piękne zdjęcia - mi też najbardziej podobają się te w makach :)
a co do majowych ślubów to nie ma co w takie powiedzonka wierzyć - Moi dziadkowie są ponad sześćdziesiąt lat małżeństwem a brali ślub w maju (i bynajmniej nie szykują się jeszcze na tamten świat :) ) - a Wam życzę nie 60 a przynajmniej 100 szczęśliwych wspólnie spędzonych lat :)

wredotka

a przeciez maj to najpiekniejszy miesiac w roku. wszystko kwitnie i az chce sie zyc:)

eva_luna

kefte gratulacje!! dolaczam do ohow i ahow na temat opisu, stylizacji i fotek w makach!

karolkaw11

  brawo gratulacje dla nowożeńców brawo

Kefte27

A wieice co Wam powiem - miesiąc maryjny mnie chyba dopadł?!?
Siedzę w domu, od czwartku gorączka dochodzi do 39,7 st i co się okazało - nie uwierzycie - mam anginę. Jak dziecko. Żeby to było chociaż coś spektakularnego, a tu taka zwykła angina. Też mi coś.
I jeszcze jedno. Ja mam gorączkę, bolą mnie mięśnie, plecy, zawroty głowy, ale ni cholery gardło. Nie mam problemów z przełykaniem. To jest jakaś dziwna odmiana anginy. Krypto angina czy coś w tym stylu. Jak na to chorował Supermen to może być.
I tym chorowitym akcentem się żegnam.
Buziaczki  :)

sputnik_sweetheart

to życzę zdrowia :) ale nie na zawsze się żegnasz??

rubin04

Kefte - po pierwsze - pieknie wygladałas! I kiecka taka delikatna.. Super!

No i nie żegnaj się z nami absolutnie bo osobiscie Cie znajde we Wro i przymusze do bywania na strefie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kefte27

Jeny...to ucieknę na Alaskę :) Nie no, nie zamierzam się żegnać na stałe tylko choróbsko mnie wykańcza.