BIURA PODRÓŻY wasze opinie,doświadczenia :)

Zaczęty przez misiaczek187, 25 Cze 2008, 17:35:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: jo_miekka w 07 Lip 2008, 21:47:25
no i właśnie o urlop chodzi: on nie pracuje "normalnie", tylko pracuje-pracuje-pracuje, zarabia-zarabia-zarabia, a potem rzuca w diabły i jeeeeeeedzie....

ja tak nie chce, wole zeby podroze byly dla mnie odskocznia od codziennego zycia, a nie zycie odskocznia od podrozy... siakas taka malo szalona jestem   :-[

jo_miekka

vobi ja też aż tak bym nie chciała, ale tak ze trzy miechy w roku....  :)

wis

Powiem Wam, w maju zeszłego roku byłam w Hammamecie w Tunezji, tydzień w hotelu 4*, 2 posiłki. Kosztowało mnie to 899zł od łebka :) W cenie był nawet transfer z centrum katowic na lotnisko w Pyrzowicach. I były to jedne z najbardziej udanych wakacji :) Na prawdę hotel super, czysto, miło, jedzonko pyszne i nic mi do szczęścia nie brakowało  lol

Kasia

wis  a z jakiego biura tak tanio  what

900zł to niezła cenka


konwalia


bagietka12

właśnie szukamy biura podróży na podróż poślubną :) możecie polecić jeszcze coś sprawdzonego?  ;)

ze_nitka

Bagietka, generalnie to chyba zależy dokąd chcecie jechać.
Ze swojej strony mogę polecić TUI. Dużym plusem jest to że przed wyjazdem dają voucher z biletem tam i z powrotem, info o hotelu i innymi pierdołami, dzięki temu wiesz gdzie i czym lecisz. Ze znanych mi dobra jest też Itaka, ma na prawdę duże obniżki im bliżej terminu wyjazdu (rezerwując z ok 2 tygodniowym wyprzedzeniem właśnie podróż poślubną zamiast 2600 za osobę zapłaciliśmy1880).

Co więcej?
Ważne są hotele, czasem się zdarza że dobre biuro podróży wykupi miejsca w kitnym hotelu, no i klops. O hotelach dużo można poczytać na portalach o których już dziewczyny na strefie pisały, może nawet w tym wątku, typu tripadvisor.

Powodzenia w szukaniu :)

sonja

Bagietka, najlepsze w Polsce (i najdroższe zwykle) jest TUI. Ja polecam Neckermanna, jesteśmy zadowoleni z jego usług, mają fajne hotele, w tym roku też ruszamy z nim. To trochę niższa półka, ale nadal wysoka. Z tańszych trochę wpadek z reguły nie zalicza Scan.

szelma

Na innym forum czytałam ostatni, że Neckermann zrobił ludzi w konia i kazał dopłacać (i to sporo!) za to, że euro poszło w górę... Ale podobno Neckermann Polska a Neckermanny w innych krajach to dwie zupełnie różne sprawy.

justynaaaa2

#84
ja od siebie polecam Neckeramana, Tui, Scan Holiday (polskie biuro należące do Tui, ale mają teoretycznie trochę tańsze wycieczki i ciut inną ofertę, choć czasem się pokrywa) i  z polskich Itaka, Orbis, travel time ("córka" orbisu z tańszą ofertą) :) jeśli planujesz egipt to Fun Scan ma korzystną ofertę, jeśli chorwację to Adriatyk się specjalizuje w tym kierunku ;)
napisz gdzie chcielibyście pojechać, bo czasem są biura specjalizujące się w danym kierunku, które są ok w dane miejsce, ale w inne już niekoniecznie a mają sprawdzone i korzystne oferty :)
jesli chodzi o przeloty, zmiany godzin wylotów, przewoźników itp. wpadki to często nie przewidzisz, bo jednym samolotem lecą klienci różnych biur i nieważne ile zapłacisz za wycieczkę masz tą samą kichę co ktoś kto zapłacił połowę mniej :(
Jesli chcecie leciec gdzieś w tym roku, to na oferty typu first minute (z niższą ceną, gwarancją nizmienności ceny, wycieczką gratis na miejscu itp.) nie macie już raczej szans, bo wszelkie promocje kończą się w marcu, więc teraz albo płacicie normalną cenę albo liczycie na last minute :)
najlepiej będzie jak napiszesz gdzie chcecie jechać wtedy będzie nam łatwiej coś polecić, doradzić :)


Dodany tekst: 03 Mar 2009, 01:14:08

jesli macie możliwość i nie przeraża was dojazd do berlina, to szukajcie ofert Tui i neckermana z niemiec, bo zwykle mają lepsze/fajniejsze  oferty dla niemców i tańsze wyjazdy :)
a najlepiej udać się do jakiejś agencji turystycznej (nie typowego orgaznizatora turystyki) która ma w swojej ofercie propozycje różnych organizatorów i który wybierze dla was najlepszą ofertą po tym jak mu powiecie czego oczekujecie ;)

OlaFasola

My co prawda byliśmy z biurem tylko dwa razy, ale bardzo odradzam Itakę, mocno mnie rozczarował wyjazd, badzo wiele rzeczy nie pokrywało się z ofertą z katalogu. Natomiast serdecznie polecam neckermana z wylkotami z niemieckich lotnisk. Atrakcyjne ceny, fajne hotele i żadnych problemów.

sonja

szelma ale teraz już mają gwarancję niezmienności ceny (chociaż nas jeszcze nie obowiązuje więc ciekawe co będę mówiła w sierpniu ;D)

szelma

sonja, no to całe szczęście :). Mówię tylko to, co czytałam na forum - ludzie byli mocno wściekli, bo nagle musieli dopłacić np. 1800 zł, a wycofać się nie mieli jak, bo by im dużo pieniędzy przepadło. Ale czytałam też, że zwłaszcza jeśli ktoś mieszka koło zachodniej granicy, to najlepszym wyjściem są niemieckie biura i wylot z Niemiec.
bagietka, a gdzie chcecie jechać? Jakieś pomysły?

bagietka12

#88
ze_nitka, sonja, szelma, justynaaaa2, OlaFasola wielkie dzieki za porady :) stawiam po piwku  :beer:

Dodany tekst: 03 Mar 2009, 17:29:43

a gdzie chcemy jechac?? jeszcze sami do konca nie wiemy :) moze dzis uda sie cos ustalic :) bo to wkoncu najwyzsze czas :D

jo_miekka

Cytat: bagietka12 w 03 Mar 2009, 17:16:14
bo to wkoncu najwyzsze czas :D

iii tam, na zaplanowanie wakacji zawsze jest czas :)
my zdecydowaliśmy jakoś miesiąc przed ślubem

sierpniowajulka

Cytat: jo_miekka w 03 Mar 2009, 18:52:52
iii tam, na zaplanowanie wakacji zawsze jest czas :)
my zdecydowaliśmy jakoś miesiąc przed ślubem

my miesiąc po ślubie...  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka


sonja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Mar 2009, 14:50:48
a my nadal nie   :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: wygralam - prawda? :D

Moi rodzice twierdzą, że w podróż poślubną pojechali 20 lat po;) a pierścionka nadal mama nie ma :mocking:

jo_miekka

Moja Mama dostała pierścionek na 25 rocznicę.
Wczęsniej też nie miała,

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Mar 2009, 14:50:48
a my nadal nie   :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: wygralam - prawda? :D

nie wygrałaś, bo my tez nie :P

a pobraliśmy się 2 tygodnie wcześniej chyba :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka


suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

niestety - najwidoczniej to jo jako sponsor imprezy ma dalej ta glebogryzarke, bo ja jej na oczy nie widzialam lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

oh really? a może o prostu nie wiesz, jak wygląda, hm?