BIURA PODRÓŻY wasze opinie,doświadczenia :)

Zaczęty przez misiaczek187, 25 Cze 2008, 17:35:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve


suegro

no jak to, przeciez juz do mnie dostarczona

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login




Dodany tekst: 05 Mar 2009, 20:57:52

Cytat: elvelve w 05 Mar 2009, 17:43:48
a o ssso chodzi?

noo, o glebogryzarkę
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

Ja polecam Scan Holiday - bylismy z nimi w podrózy poslubnej na Gran Canarii - wszystko było jak w ofercie, a dodatkowo zgłosili do hotelu, że jesteśmy just married i czekał na nas szampan w pokoju. co prawda w rozpuszczonym lodzie, bo samolot miał opóźnienie, ale był  :rotfl:

ishka82

bagietka, polecam się udać do jakiegoś biura, które ma oferty różnych firm i pogadać z obsługą. My właśnie przed ślubem zrobiliśmy taką rundkę po Bielsku i z niektórymi babskami po prostu nie dało się gadać. Miłe i pomocne panie były w biurze w Sferze. Umiały doradzić i nie żałowały katalogów ;) I w końcu u nich wykupiliśmy wycieczkę z Alfa Starem do Turcji :) Pomyśl chociaż jakie widełki cenowe Was interesują, bo to może już mocno wpłynąć na ofertę ;)

sunflowerka

Ja zawsze wyjeżdżałam z Itaka i generalnie było OK. Raz tylko jak byliśmy w Turcji zabrakło miejsca w samolocie w drodze powrotnej, ale to wina tureckiego przewoźnika. Wymontowali sobie dwa siedzenia, na których miała siedzieć rodzinka. I ta rodzinka ponieważ weszła pierwsza do samolotu zajęła nasze miejsca. Yhhh no trochę była awantura.Miejsca jakoś w końcu się znalazły.

isabelles

Zbyt wielkiego doświadczenia nie mam ale np. w ubiegłym roku byliśmy na Krecie z Scan Holiday właściwie nie mieliśmy swojego pilota bo połączyli nas z grupą z TUI ale wszystko jak najbardziej OK

justynaaaa2

Cytat: isabelles w 17 Cze 2009, 19:59:48
Zbyt wielkiego doświadczenia nie mam ale np. w ubiegłym roku byliśmy na Krecie z Scan Holiday właściwie nie mieliśmy swojego pilota bo połączyli nas z grupą z TUI ale wszystko jak najbardziej OK
pewnie dlatego, że Scan i Tui to jedno biuro podróży ;) ale nadal występują pod 2 markami :)

Kasia


Jolita

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z firmą turystyczną casamundohttp://www.casamundo.pl/. Miałam okazję już dwa razy korzystać z ich ofert i bardzo mi to odpowiada. Mój przyszły małżonek też był zadowolony. Tu może się troche pochwalę i może kogoś zainspiruje na miesiąc miodowy. Raz byliśmy na Riwierze Tureckiej w Alanyi http://www.globtroter.pl/zdjecia/22294,turcja,riwiera,turecka,alanya,port,w,alanyi.html Przepiekne miejsce i cenowo nawet niezłe. Tylko przed wyjazdem pasowałoby trochę poczytać o tamtejszej kulturze no i też o regionie, bo czasami można iminąć naprawdę coś fajnego. Ok, no chyba że wybieracie się tylko po to by leniuchować w słońcu  :P Nie można też zampomnieć o wymianie złotówek na liry http://www.podrozedoturcji.pl/2010/02/zamieniamy-zlotowki-na-liry/. Drugim naszym współnym miejscem był Bornholm. Super wysepka i tak w sumie niedaleko od Polski. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszych współnych podróży... :hugsurprise: