laptop

Zaczęty przez damka, 24 Cze 2008, 21:08:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

beesok
Ty lepiej pisz o sukience, a nie o laptopach ;)

brawurka

no ok tylko mac troche przekracza mój budzet

inkageo

Ja mam od miesiąca Toshibę A200, to moj trzeci laptop, raczej wszystkie wykańczam, więc patrzę na rodzaj i okres gwarancji, reszta się nie liczy ;) Vista mnie wkurza, ale laptop jest ok :)
http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft_15_4/-21617_toshiba_a200-1z2_t7500_15_4.aspx
Imagine there is no hate

damka

Cytat: beesok w 25 Cze 2008, 11:56:31
Jezeli masz wybor to tylko Mac!!!!

My mamy najbardziej podstawowego ibooka i jest swietny - oprocz jednej rzeczy - kompletnie go zrujnowalismy bo mielismy caly czas podlaczony do zasilania z bateria no i teraz jest klapa (ale to dopiero po 3 latach uzytkowania non stop). Chcemy go zamienic na "lepszy model" - teraz jestesmy madrzejsi :)
Mac nie jest tylko dla grafikow! Jest o wiele wygodniejszy w uzyciu - intuiyjny - poza tym o wiele bardziej kreatywny i ciekawszy :)

Nie szukaj tylko kupuj Maca!
:)

to chciałam przeczytac
dzieki
polewam

riannka

Cytat: nionczka w 25 Cze 2008, 08:38:48
Ja mam juz druga Toshibe. Pierwsza rocznik 98 i dziala do dzis tylko niestety nie ma CD ani innych bajerów. A druga ma juz prawie 4 lata z seri Satellite (niebiesciutka) i tez jest super. Ale jednej koelzance np. trafila sie felerna Toshiba.
Mi sie Maki podobaja bardzo, ale to troche przewaga formy nad trescia :-)


nionczka,
to ja mam chyba taki sam komputer  toshibę - śliczną niebiesko-turkusową i bardzo dobrze mi służy już ponad 3 lata

martullek

ja też mam Toshibę i polecam. do visty się już też przyzwyczaiłam ;)

calla

Cytat: dodaa84 w 24 Cze 2008, 21:25:40
Ja mam Toshibę. jestem zadowolona, bateria długo trzyma, a mój komp będzie miał na jesień 3 lata :)
nie pamiętam co mój maż ma, mogę spytać.
To i ja sie podlacze pod ta odpowiedz. Tez mam Toshibe, tez bedzie miala niedlugo 3 lata i bateria dlugo trzyma:)
A co do Mac'a, to dla mnie jest on za maly. Szybko mnie sie oczy mecza, wiec dlugo nie moge siedziec przy takim malenstwie.
Toshibe mam 16 i jest optymalna dla mnie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

nionczka

Riannka, moja nie jest turkusowa tylko ciemno niebieska.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Też jestem posiadaczka Tośki.

ishka82

A ja mam Acera i jest ok.
Co do maców, są śliczne i chyba coraz bardziej kompatybilne z programami pod windę. Jak byłam we Włoszech, to tam w sklepach było pełno Maców, i laptopów i stacjonarnych, w domach też już chyba wyparły klasyczne PC. Sąsiadka miała Maca, kilka razy korzystałam i jest bardzo ok, a programy te same co i u mnie :)


brawurka

a moze 2 na tej stronie?

http://www.euro.com.pl/laptopy-notebooki,a12,strona-2.bhtml


musze dzis podjac decyzje, wolalabym ktoregos z rtv euro agd bo w razie naprawy blisko jest

fasolka1980

My ostatnio w Stanach kupiliśmy Toshibe Satellite - jest conajmniej o 50 % tańsza niż w Polsce.

Mac sa przepiękne, ale w Polsce chyba mało praktyczne! Na pocieszenie kupiłam sobie IPOD touch'a  ;D

magda_ok

Ja mam Della - moge tylko polecic. Tylko w Polsce faktycznie drogo...

zwierzatko_mojej_mamy

magda_ok  ja tez marze o dellu, z taka "szklana" matryca ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

ja mam della, ale to juz staruszek....... :)

magdarynka

a ja bym chciala miec cokolwiek w domu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

magdarynka15 ja tyz ;) szewc bez butow :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdarynka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Lip 2008, 11:57:42
magdarynka15 ja tyz ;) szewc bez butow :D
wiec lacze sie z toba w cierpieniu   ;):drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aurelia

Ja mam Acer ale przewinął się też Dell i Toshiba. Ja myślę że każdy jest dobry z tych tutaj wyżej wymienianych i w każdym nawet tym najlepszym i najdroższym może się trafić jakaś usterka.

dagi

Brawurka niestety dopiero teraz zajrzałam, który laptok w końcu wybrałaś? To wszystko zależy do jakich celów będziesz go używać. Ja zwróciłam uwagę na procesor, w drugim jest najsłabszy (1,7 GHz), więc pewnie bym go odrzuciła ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

dragonfly

my mamy MacBook'a (taki pikny czarny laptopik) i normalny Mac desktop i nie zamienilabym ich na nic innego...


Basia

A my mamy Toshibę.

i całkiem nieźle nam się sprawuje. Tylko mój mąż za często w nim miesza... instaluje, kopiuje, wyrzuca....
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

brawurka

kupiląm toshibe A300 15T

damka

to gratuluje bo ja nadal nie ruszyłam z tematem
Mysle ze wrzseniu juz cos pojdzie dalej bo odzinka ze USA przyjezdza :)