laptop

Zaczęty przez damka, 24 Cze 2008, 21:08:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

zwracam sie do Was poniewaz na bank wiele sposrod Was to uzytkowniczki laptopow. Ja wlasnie jedna sztuka ukatrupilam skutecznie i rozgladam sie za czyms nowym
Mysle o Mac-u, ale tez rozpatruje Toshibe. Dwa zupelnie rozne komputery...
Moze cos doradzicie?

zuzia

my mamy Sony Vaio i jest super. Miałam toshibe i bardzo dobrze się użytkował.

mayagaramond

W pracy mamy DELL i PC i laptopa, na ktorym pracuje szef, jest zadowolony. MAC to Ci chyba nie potrzebny? Czy jestes grafikiem?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

Od uzytkownikow Mac wiem ze to male cudo, dlatego sie zastanawiam.

mobka

A ja podam bezposrednio linka do modelu, ktory rozwazam jako nastepce mojego fujitsu siemensa http://www.morele.net/produkt/156142/
Wg mnie b. dobry sprzetowo za rozsadna cene. I mysle, ze w przyszlym miesiacu moze byc moj ;) Choc stary jeszcze sobie radzi i moja oszczednosc mowi, ze lepiej pieniadze trzymac na koncie niz kupic nowego lapka, choc stary by zastapil jeszcze starsza stacjonarke ;)

wrobelek0403

ja mam HP Compaq nx6310. Jestem zadowolona, choć ostatnio wyskakuje mi jakiś dziwny bląd i za cholere nie wiem co za diabeł, chyba najwyższa pora na porzadne czyszczenie ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

ja moge ci polecic DELLA. Moj byl kupiony tu w Irlandii przez internet i musze ci powiedziec ze duzo mniej tutaj kosztuje niz w Polsce (ja na swoim modelu oszczedzilam okolo 1600 zl).

sonja

Zuziak jakiego Vaio masz? Mi się bardzo podoba ta seria gdzie jest złoty i gołębi i mam dużą ochotę na takiego:) tylko trochę drogo, trzeba by go ze Stanów jakoś ściągnąć.

spragnienie

ja mam LG  S1 PRO express dual
i jest spoko, b. ladne kolory i dobra bateria
tylko ta cholerna vista ;)

wcześniej mialam acera i tez dawal rade ;) choć to inna półka - no , ale ja nie gram w gry, a do pisania prawie każdy jest ok

znajomi mają vaio i są też zadowoleni

spragnienie

w ogóle jestem uzależniona od laptopa i nie umiem posługiwać się normalną myszką :D
niewygodne cholerstwo

rubin04

Wróbelek - mamy podobne - ja mam HP nx6110.  Juz jest ciut wysłuzony ale działa bez zarzutu ponad 3 lata.

marzę o MACu bo jestem festyniara i chciała bym miec to świecące jabłuszko...
Mój M. - informatyk - juz nie ma nic do powiedzenia jak ja sie rozpływam nad pięknem jabłuszka w MACu. Rece mu opadają.. Kupie sobie go kiedyś...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

ja od niedawna mam Toshibe i jestem bardzo zadowolona :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

nionczka

Ja mam juz druga Toshibe. Pierwsza rocznik 98 i dziala do dzis tylko niestety nie ma CD ani innych bajerów. A druga ma juz prawie 4 lata z seri Satellite (niebiesciutka) i tez jest super. Ale jednej koelzance np. trafila sie felerna Toshiba.
Mi sie Maki podobaja bardzo, ale to troche przewaga formy nad trescia :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: sonja w 24 Cze 2008, 23:21:40
Zuziak jakiego Vaio masz? Mi się bardzo podoba ta seria gdzie jest złoty i gołębi i mam dużą ochotę na takiego:) tylko trochę drogo, trzeba by go ze Stanów jakoś ściągnąć.

a żebym to ja wiedziała :D
a że drogie są cholernie to wiem. My kupiliśmy w US, w sklepie wyprzedażowym, zaoszczędziliśmy praktycznie 50% w stosunku do tego, co zapłacilibyśmy w Polsce.

zwierzatko_mojej_mamy

damka - zastanow sie, czy cale oprogramowanie ktorego potrzebujesz jest na Maca, bo to czasami bywa problemem, ze si nie jest potem kompatybilnym z niczym :D mi tez sie podobaja, sa cacane (ze slownika jo_miekkej) ;)

z normalnych to ja sie kocham w DELLach, ale z puknt widzenia naszych chlopow informoli to polecaja Lenovo, czyli malzonke IBMa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Monika

ja mam asusa i jestem z niego zadowolona poza jednym małym "ale" - moja bateria, która na początku wytrzymywała 2,5h teraz wytrzymuje tylko 40 min :( a rzadko z niej korzystam - komp jest podłączony prawie cały czas do prądu... no ale ma ponad 2 lata
marzy mi sie vaio, bo one są piękne - ale cena... no cóż, z lekka zaporowa. No a poza tym na razie mój komp jest ok, więc na wymianę się nie zanosi ;)
mój luby twierdzi, że największy błąd jaki przy zakupie laptopa zrobił to karta graficzna Intela -  no ale to ma znaczenie, jak lubisz czasem w coś zagrać :D

Kasia

Monika jeżeli masz lapcia podłączonego non stop do zasilania to, o ile to możliwe, trzeba wyjąć baterię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brawurka

no super wątek, dlaczego ja wczesniej nie pomyslałąm żeby was zapytać. pomóżcie. moje wymagania :koszt ok 3 000, fajnie jakby miał od razu wmontowaną kamere, duzo ramu i dobra karte graficzną:)

zuzia

Cytat: Kasia w 25 Cze 2008, 10:26:14
Monika jeżeli masz lapcia podłączonego non stop do zasilania to, o ile to możliwe, trzeba wyjąć baterię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

miałam napisać to samo. Mój K. zawsze wyjmuje baterie.

Monika

Kasia no to tego to nie wiedziałam :( a teraz to już trochę po ptokach :(

spragnienie

Cytat: rubin04 w 25 Cze 2008, 00:56:09
Wróbelek - mamy podobne - ja mam HP nx6110.  Juz jest ciut wysłuzony ale działa bez zarzutu ponad 3 lata.

marzę o MACu bo jestem festyniara i chciała bym miec to świecące jabłuszko...
Mój M. - informatyk - juz nie ma nic do powiedzenia jak ja sie rozpływam nad pięknem jabłuszka w MACu. Rece mu opadają.. Kupie sobie go kiedyś...


:D

dagi

brawurka132 to ja polecę mojego: Toshiba Satellite P200D-12O (zwłaszcza jeśli to ma być monitor "17) stosunek ceny do zawartości na prawdę godny polecenia :)
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/326471
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

dagi

acha dodam, że ma kamerkę wbudowaną i RAM można rozszerzyć do 4GB a karta graficzna jedna z najlepszych wkładanych do takich laptopów :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

nionczka

Mozna tez zamrozic baterie. Moj maz kiedys mrozil i dziala. Trzeba pozwolic,z eby sie rozladowala calkowicie, owinac w recznik i do zamrazalnika na noc. A potem wyjac podlaczyc i naladowac i odswiezona.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Jezeli masz wybor to tylko Mac!!!!

My mamy najbardziej podstawowego ibooka i jest swietny - oprocz jednej rzeczy - kompletnie go zrujnowalismy bo mielismy caly czas podlaczony do zasilania z bateria no i teraz jest klapa (ale to dopiero po 3 latach uzytkowania non stop). Chcemy go zamienic na "lepszy model" - teraz jestesmy madrzejsi :)
Mac nie jest tylko dla grafikow! Jest o wiele wygodniejszy w uzyciu - intuiyjny - poza tym o wiele bardziej kreatywny i ciekawszy :)

Nie szukaj tylko kupuj Maca!
:)