w co na wesele - byle nie sukienka...

Zaczęty przez dominika, 24 Cze 2008, 16:06:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dominika

wiem ze modzie juz bylo ale...w sobote idziemy na weselicho i tu sie zaczyna problem bo ja sie w nic normalnego nie mieszcze, nogi puchna mi jak balony i jak z poczatku myslalam nad sukienka taka odcinana pod biustem czyli typowo ciazowa tak teraz zmienilam zdanie na spodnie ktore przykryja nogi slonia i jakas tunike fajna-macie jakies propozycje? :-\

konwalia

ze strefie mody były jakieś propozycje.


dominika

ok poczytalam ale tam generalnie o sukienkach jest buu a ja chce eleganckie spodnie i tunike..czeka mnie lazenie po sklepach czego jakos teraz nie lubie:(

zwierzatko_mojej_mamy

dominika zmienilam Ci tytul, bo to dobry temat uwazam - w tamtym watku niech zostana sukienki a tu inne propozycje ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dominika

ty spryciulo hehe oki poczekamy na odzew:)

jusia

dominka mysle, ze pomysl z tunika i spodniami jest swietny, ja tez mam wesele w sierpniu i cały czas podtrzymywałam pomysł sukienki, ale zaczely mi puchnac nogi no i brak widocznych kostek sprawia, ze mam takie klocki, ze sukienka krotka odpada...w ciazowych sklepach jest duzy wybor, wiec nie bedziesz miec problemu, zreszta mozna kupic cos w necie, ale to juz w sobote? to tylko sklepy tradycyjne Ci chyba pozostały
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

dominika

no wlasnie to juz w ta sobote...:)wiec tylko sklepy i juz wiem ze dopiero w czwratek bede mogla trocge czasu urwac:)zdecydowanie spodnie i tunika tylko teraz jakie????ech my kobiety:))

mayagaramond

Cytat: dominika w 24 Cze 2008, 21:35:14
no wlasnie to juz w ta sobote...:)wiec tylko sklepy i juz wiem ze dopiero w czwratek bede mogla trocge czasu urwac:)zdecydowanie spodnie i tunika tylko teraz jakie????ech my kobiety:))

muszisz kupic i spodnie i tunike? Jakie lubisz kolory? Chcesz cos gladkiegie czy we wzory?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Zalozylabym jasne spodnie i do tego kolorowa gore:

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=6955

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=7246

Koniecznie bizuteria i "wyjsciowe" buty, nie zadne pepegi, bo bedzie za sportowo ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dominika

tez tak myslalam-jasne spodnie i zywsza gora tylko te buty...na obcasie moze wytrzymam do kosciola,potem bede miala takie balony ze zapomnij o wyjsciowych butach..sandalki jakies, nogi pod stol i jeeeessscccc jupi

aja

Cytat: dominika w 25 Cze 2008, 09:15:32na obcasie moze wytrzymam
ostrożnie -  mi lekarz jak wychodziłam z ostatniej wizyty powiedział abym na ten czas zrezygnowała z butów na obcasie... nie wiem o co dokładnie chodzi ale możliwe że o krążenie!!! albo sie mylę

dominika

i tak wysokich nigdy nie miala,wiec taki lekki na godzinke...?boi dluzej i tak nie dam rady. a chodzi na pewno o krazenie.

sznapkowa

Byłam w ostatni weekend na weselu na którym była babka w ciąży. Na weselu miała sukienką i wyglądała mega żle. Na poprawiny ubrała szerokie lniane spodnie (białe) i do tego dłuższą obcisłą bluzkę (w biało czerne poziome paski) ze sporym dekoltem, złote japonki i wyglądała ślicznie. Brzuszek okazał się mały i kształtny. Zresztą mi się strasznie podobaja babki w ciąży, które noszą się na obcisło. Gdybym tylko miała taki brzuch to nosiłabym wszystko byleby było obcisłe.

mayagaramond

Nie musisz zakladac butow na obcasie, moga byc plaskie, ale nie sportowe, moze ozdobione jakism kamieniami itp.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dominika

a jak z tancami-bo mam ogromna ochote potanczyc hehe ale chyba powinnam przystopowac co?

mayagaramond

Cytat: dominika w 25 Cze 2008, 14:36:43
a jak z tancami-bo mam ogromna ochote potanczyc hehe ale chyba powinnam przystopowac co?

pare tygodni temu bylam na koncercie muzyki latynoskiej. Byla tam jedna ciezarna, gdzies kolo 6 moze 7 miesiaca i tanczyla jak szalona :) Do 3 rano balowala.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dominika

poczatek szostego:)czuje sie super ale zobaczymy ile wytrzymam bo slub o 15.00 a wesele cala noc ::)

brawurka

ja na swoim weselu byląm w 29 tyg, tańczyląm całą noc:)

dominika

wow moje uznanie:)ja juz wygladam jak kulka ale wiem ze po niektorych w ogole nie widac w 5 czy 6 mies ze sa w ciazy:)