zdrowotny temat z d..y - przy jedzeniu odradzam ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 23 Sie 2007, 16:24:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

uprzedzalam, ze temat niesmaczny - na wlasna odpowiedzialnosc ;)

mam takie pytanko - czy ktos cos wie z doswiadczenia na temat hydrokolonoterapii? (jednorazowa potezna lewatywa, ktora jest wykonywana na calej dlugosci jelita ;) fuj), bo tak mi wpadlo w ucho i poczytalam sobie rozne fora i zwykle i dietowe i medyczne, no i mam wrazenie , ze to jednak nie szamanstwo, tylko moze naprawde dobry pomysl ? :>

jestem wewnetrznie rozdarta nad przyjeciem tego do wiadomosci ;) co myslicie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

z tego programu jaki kiedyś oglądałam w TV wynikało, że jest to dość popularne w stanach, szczególnie wśród gwazdek, które chcą mieć płaski brzuch.

marax

pierwszy raz slysze o takim czyms  :shock:  mam pytanie tylko jaki to ma cel ?? z tego co tam wyczytalam strumien wody oczyszcic ma jelito tak?? mam pytanie tylko czy woda zabija bakterie :mrgreen: -z tego co tam pisze to terapia wodą a o ile mi wiadomo bakterie bardza ja lubia:) i wystarczy ze zostanie jedna a  za pare dni beda miliony.urzadzenie ma byc cudownym sposobem na odchudanie tak??
tylko to cos usuwa skutki nie usuwajac przyczyn-przytyna otylosci nie sa zlogi bakteri w jelicie -zastanowmy sie moze najpierw dlaczego te zlogi sie tworza?? dlaczego mamy zaparcia??to wszystko jest spowodowane zla dieta to cos nic nie da oczysci MOZE z mas kalowych ktore przy dalszych bledach dietetycznych beda cialge powstawac-to cos nie leczy usuwa tylko objawy.Mam obawy rowniez co do mechanizmu dzialania jezeli to ma tak dokladnie czyscic to musi byc strumien wody pod cisnieniem takie cisnienie moze rozciagnac jelito co dodatkowo wtornie pogorszy jego prace i perystaltyke-jednorazowo moze i tak zeby oczyscic i zaczac zupelnie inne zycie nastepnego dni (chociaz jak dla mnie szkoda kasy) bez blendow dietetycznych ,ale jezeli ktos liczy ze to bedzie zloty srodek na wszytko i moze siasc na kanapie i jesc chipsy no to sorry amigo lepiej na tej kanapie odrazu zostac uniknie sie wydatku

butterfly80

A ktoś ma slubno - weslene zaparcie?? ;-)
o biegunkę chyba łatwiej przy weselu :P

nionczka

Dr House robil kiedys, ale nie pamietam po co ;-) Mam kolezanke z problemami z jelitami i ciagle ma jakies badania i zabiegi. Wszytskie sa strasujace albo/i bolesne wiec nie sadze, zeby ktos sobie tego typu atrakcje chcial fundowac dla plaskiego brzucha.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

memphis

Maraxela, to chyba polega na tym, że płuczą jelito wodą, a lekarz ogląda to, co wypływa... Krew, śluz, kamienie, pasozyty. Widziałam to w jakimś programie o grubych amerykanach. Fuj, paskudztwo.

marax

Cytat: memphisMaraxela, to chyba polega na tym, że płuczą jelito wodą, a lekarz ogląda to, co wypływa... Krew, śluz, kamienie, pasozyty.
niezla fucha byc tym lekarzem  :mrgreen: to sie nazywa polaczenie pracy z pasja/pozatym nie mozna wykonywac tych zabiegow kiedy mozliwe ejst pojawienie sie krwi czyli choroby colitis ulcerosa i lesniwski cron .wiec ja nie wiem po co to i jak to dziala??a pasazytow i tak sie tym nie wyplucze bo np tasiemce maja przyssawki i doskonale sobei radza z woda

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl