Juz nie jestem zalamana - stalo sie NAJLEPSZE :)

Zaczęty przez beesok, 21 Cze 2008, 00:53:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Może ROSA CARLA była Ci pisana? :)
Gratuluję nowej pracy!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Beesok gratulacje!!!!!!!!!!!

no i bede czekala na relacje:)
masz piwko ode mnie:)

elizapj

w Mar bedzie Ci slicznie!!!

i wodzisz..oni zawsze gadaja ze sie nie nie da , ze rzeba bylo przysjc pol roku temu...a otem i tak sie udaje;) wyszystko od ludzi zalezy:)

i pracy gratuluje!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Dzieki dziewczyny! strasznie si eciesze bo jest to praca ktora "wymarzylam" :) w tym sensie, ze mialam tam praktyki i tak mi sie spodobalo ze chcialam tam wrocic na stale jak juz dostane dyplom no i sie udalo! Zaczynam dopiero we wrzesniu wiec ulozylo sie super - i tak teraz nie mam czasu a w sierpniu jestem w Polsce.


Co do sukni - byloby komicznie gdyby sie okazalo ze kupie MAR :) co za ironia - czyli musialam tyle kasy wydac i tyle nerwow stracic zeby wrocic do "pierwszego" wyboru????? :)
No coz - tez nie chce sie cieszyc na zapas - na razie sie tak wstepnie dowiadywalam przez telefon a nie mam jeszcze biletu wiec nie chce sie cieszyc na zapas.

Bylam w La SPosa di jo i maja tam piekne suknie ale niestety nie w moim rozmiarze a poniewaz to wloska firma zamykaja w sierpniu na miesiac i teraz tylko koncza wczesniejsze zamowienia czyli nie mam szans na nowa suknie

Poki zostalo mi:
1. kolejna wizyta w Browns Bride
2. wizyta w Blackburnbridal (duzy sklep z kolekcjami roznych projektantow)
3. wizyta u Caroline Castigliano

I to by bylo na tyle - reszte widzialam i nie ma tam opcji dla mnie wiec najpozniej w czwartek podejme decyzje i albo lece po Rose Clare albo kupuje cos tutaj :)

Na szczescie zaproszenia juz wyslane - goscie je powoli dostaja no i zamowilismy piekne obraczki :)
Dzieki jeszcze raz za wsparcie i zycze Wam milego weekendu :)


salsa

Beesok, dopiero teraz zobaczyłam ten wątek i zbaraniałam!
kochana, bedzie dobrze, będziesz miałą piekny slub, najpiękniejszy dzień i całe to bla bla bla o ktore sie teraz martwisz! nie może być inaczej i tej wersji się trzymamy!
Rosa Clara boska, bardzo mi się spodobała, elegancka, dystyngowana, cud malina.

NO i Gratuluję pracy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

beesok i jak poszukiwania? zostajesz przy mar? znalazlas cos jeszcze innego?
gadaj tu szybko!

beesok

znalazlam pieeekna suknie - peter langer - niestety nigdzie jej nie ma w moim rozmiarze a na zamowienie juz za pozno :(

wstepnie ta nieszczesna Mar :) tylko sama nie wiem czy jeszcze dostepna bo czekam z podjeciem decyzji do srody (mam wtedy ostatnie dwa spotkania w 2 salonach slubnych).

bede Was updatowac :)


niewiemjaka

kochana trzymam kciuki ! i daj znac - najwyzej wyslemy ci priorytetem cos z PL :) w koncu kilka panien mlodych juz zaobraczkowana! :D:D:D

elizapj

peter langer byl i moim faworytem rok temu. najb lubilam Rite http://www.peterlangner.com/langner_collezione.aspx?img=4&tipologia=LAC
wowoczas nie dopuszczlam do mysli takich cen, ale ma faktycznie swietne kroje - na granicy nowoczesnego i tradycyjnego:) duzo geometrii co ja lubie. we wloszech probowalas? tzn kontakotowalas bezposrednio jakis salon tam? niekoniecznie ten ich w rzymie, choc to najlogiczniejsze ze jesli gdzie moga zalatwic rush order to tam...

wg mnie w podobnym stylu do Peter Langner szyje jeszcze Giuseppe Papini http://www.giuseppepapini.it/ a do bergamo lataja tanie linie!!!:) choc masz i ich sklep w dublinie
wg mnie chyba na serio jednak bezposrednio rozmiawiac z gl salonem w kraju skad suknie pochodza...dystrybutorzy, franczyzy i inne moga niekonieczne miec takie same mozliwosci...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: beesok w 30 Cze 2008, 20:30:34
znalazlam pieeekna suknie - peter langer - niestety nigdzie jej nie ma w moim rozmiarze a na zamowienie juz za pozno :(


Beesok poszukaj te suknie zagranica, podzwon sama bezposrednio po salonach tam gdzi np maja tego projektanta i jak maja w salonie to Tobie wysla.
Moja szwagierka tak miala, szukala sukienke, ta ktora chciala byla za mala. Powiedziano jej w Irl ze juz za pozno, bla la bla. Znalazla ja w sklepie w Hiszpanii i oni jej te sukienke wyslali do Irl! Ha, w koncu jeszcze o wiele tansza byla w Hiszpanii niz tutaj:)

zdecydowanie sprobuj ja znalesc!

beesok

Cytat: elizapj w 30 Cze 2008, 20:43:20
peter langer byl i moim faworytem rok temu. najb lubilam Rite http://www.peterlangner.com/langner_collezione.aspx?img=4&tipologia=LAC
wowoczas nie dopuszczlam do mysli takich cen, ale ma faktycznie swietne kroje - na granicy nowoczesnego i tradycyjnego:) duzo geometrii co ja lubie. we wloszech probowalas? tzn kontakotowalas bezposrednio jakis salon tam? niekoniecznie ten ich w rzymie, choc to najlogiczniejsze ze jesli gdzie moga zalatwic rush order to tam...



No nie!!! Wlasnie o Rite mi chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj ja mierzylam w Browns po raz kolejny - nie da rady ta w salonie jest za mala, Jutro bede dzwonic rano do salonu w Madrycie i ewent. do wloch - choc nie wiem czy tam sie dogadam :(


wredotka

mysle ze po angielsku ktos tam zawsze mowi. Nastaw sie pozytywnie i sukienka sie znajdzie.powodzenia!

tachogti

Mysle ze sie dogadasz bez problemu, nawet jesli beda mowic oni lamanym angielskim, powiesz co za suknia, sprawdz sobie po ichniejszemu jak jest rozmiar i jaki potrzebujesz  dasz rade :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

elizapj

hahah ale numer! Rita jes boska!!!
wg mnie Mar tez, ale Mar jest grzeczniejsza. Rita jest ciut nowoczesniejsza:) w bu CI bedzie slicznie!!!

jesli moge pomoc to fonetycznie  podpowiadam jak sie dogadac, w razie gdyby w rzymie okazalo sie ze nie macie zadnego wspolnego jezyka :

błon dziorno, kiamo da londra. non parlo bene italiano. cze kłalkuno ki parla ingleze? spanolo? ....

jesli nie ma nikogo, i musisz sie po wlosku dogadac, to :
vorrej sapere se fosse possibile fare un ordine rapido di un abito di Peter Langner. Il modello si kiama Rita. O bisogno di queste abito per agosto (nie wiem dokldnie ktorego Wasz slub). sarebbe possibile spedire kłeste abito a Londra in talja (trenta otto 38, kłaranta 40, kłaranta due 42, kłaranta klatro 44)  ?

rozmiary podaje 4 wyzsze niz polskie...bo chyba langner przyjal wloska numeracje..ale nie pamietam...z reszta jesli mierzylas dopiero co to wiesz jaki Ci rozmiar potrzeba:)

jesli bedzie jakos kompletna awaria lingwistyczna, zapytaj, kłando posso rikiamare? kłando sarra possibile parlare con kłalkuno en ingleze?
z ich odpowiedzi pewnie sie domyslisz:)
zycze powodzenia!!!

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

eliza zrozumiałam nawet co napisałaś :P

piękne te sukienki

beesok

ha ha ha dzieki eliza - to naprawde pomocne ;) sluchajcie - bylam zmierzyc rose clare jeszcze raz i wzielam ze soba S. po tym wszystkim on tez nie chcial ryzykowac ale potem jak ja zalozylam i jeszcze przymierzylam welon zrobilo nam sie przykro.....poniewaz wygladalam ladnie i ja sie zapytalam czy zepsulam Ci niespodzianke :( on twierdzi ze tak :(
Zla wiadomosc jest taka - sample ktora jest w londynie jest brudna (plamy z szminki na kolnierzu z tylu) a na nowa juz nawet w hiszpanii jest za pozno - dzwonilam drugi raz dzisiaj i powiedzieli ze MOZE suknia bedzie gotowa na drugi tydzien sierpnia - nie ma mowy zebym tak ryzykowala szczegolnie ze bilety barcelona-krakow nie sa tanie i nie tak latwo je zalatwic jak z londynu a ja wtedy przeciez bede w Krakowie.....

Rita (Peter Langer) bardzo sie podoba S. na zdjecach www i wiecie co? Chyba przeboleje i ja zamowie w Londynie. Dzwonilam tam i powiedzieli mi, ze jezeli jutro sie zdecyduje zrobia mi nowa suknie na moje wymiary i bedzie gotowa pod koniec lipca........

Ide jutro po raz kolejny ja zmierzyc i zrobie w niej zdjecia zeby podjac na spokojnie ostateczna decyzje :)


Uffffff cale szczescie ze dostalam ta prace - przynajmniej od wrzesnia bede miala stale dochody :)


beesok

No i padla decyzja!!!!
Zamowilam Rite od Peter Langner :) troche sie trzese i mam nadzieje, ze jak przyjdzie suknia nie bede plakac znowu :)

A teraz musze sie zmobilizowac i szybko znalezc buty, welon i kolczyki ;) Pomozcie pls :)

Jakie buty widzicie do tego modelu? suknie jest biala (nie ivory i nie sniezno biala ale jednak biala) i jest bardzo elegancka wiec ja wiedze do niej buty raczej zakryte ewent peep toe w stylu lat 50tych mocno zabudowany. Zawsze sie bronilam przed bialymi satynowymi butami ale chyba w obecnej sytuacji moge zrobic wyjatek jezeli buty bede tego warte :)

Chetnie wyslucham opinii co do dodatkow:)

i......co za ulga! MAM SUKNIE!
dzieki jeszcze raz wszystkim za wsparcie  :drunk:

Chermelle


kamila13

buty mozesz spokojnie zalozyc skorzane tylko nie moze byc to zwykla biala skora tylko biala perla.
Suknia jest bardzo ladna i elefancka.Jest prosta, wiec jesli lubisz to spokojnie odwazniejsza bizuteria.
Bizuteria biale zloto lub srebro, zolte nie pasuje mi do tej sukni

elizapj

ale super!!!:) gratuluje!


satynwych chyba nie bierz....jak masz czesc przyjecia w ogrodzie na trawie:((( moze bc rosa

a te co kupilas nie pasowalyby ??? one sa w sumie nie bardzo klasyczne i spokojne, ale moze by pasowaly...chyba ze one kolorem byly za cemnie juz nie pamietam jakie mialas..:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Kamila - zgadzam sie - tu zloto wogole nie pasuje, musi byc srebro/biale zloto a najchetniej platyna z diamentami he he he he he


Stawiam wszystkim piwo!!!! Bardzo sie ciesze :) :drunk:

I zdradze Wam tajemnice - wczoraj wyszlam za maz :)
Tzn. oficjalnie - wzielismy slub cywilny w Londynie - tylko my + swiadkowie, tak bylo latwiej bo potem jest nerwowka z zalatwianiem papierow w Polsce/Hiszpanii....i ....uparlam sie zeby nie robic z tego wielkiego wydarzenia wiec wszyscy poszlismy w dzinsach :)

Bylo strasznie milo i na luzie - potem poszlismy na obiad i drinki (a to byl baaardzo goracy dzien - najcieplejszy w tym roku w Londynie!)

Niby nie chcielismy z tego robic wielkie halo - nawet rodzice dowiedzieli sie wczoraj to jednak jak skladalismy sobie przysiegie mialam straszna treme - podobno sie trzeslam, bylismy tak przejeci ze nawet nie trzymalismy sie za rece :) Ja mialam rece skrzyzowane przed soba a S. za plecami.....i robil "miny" jak ja skladalam swoja wiec co chwile parskalam smiechem - mowie Wam niezle jaja :)
Ale jak sobie patrzylismy w oczy czulam jak mnie ogarnia cieplo od srodka - strasznie mile uczucie. Jestem bardzo szczesliwa ze jestem jego zona :)

I tak sobie po "cichu" do siebie mowimy per maz/zona :) oficjalnie chcemy zachowac troche magii do sierpnia ale ciezko nam sie powstrzymac :)

Zaraz Wam wkleje jakies photo :)

elizapj

hahaha
no to cudownie:)
slub cywilny przed koscielnym , nawet jesli w jeansach, nie da sie powstrzymac emocji hahah - tez mialam isc na luzie, a ryczalam jak bobr hahah

wrzucaj wrzucaj:) poszlas w nowych jeansach z nyc;)?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

beesok to super - Gratuluje - cywilna żono, a suknia na "właściwy " ślub - przepiękna  :) szkoda że ja już dawno wyszłam "za ten mąż"  ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

beesok

he he he emocje byly owszem!

Eliza - jak sie kurcze wkleja obrazki? nie mam cierpliwosci do imageshacka!!!!!!!! dzieki  :-[