Juz nie jestem zalamana - stalo sie NAJLEPSZE :)

Zaczęty przez beesok, 21 Cze 2008, 00:53:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

beesok 
wierze, że jesteś teraz wytracona z rownowagi, wiec nei bede wypisywac, ze jakos to bedzie, tylko CIę wirtualnie wyściskam
przytul przytul przytul

mayagaramond

beesok - przytul przytul

A mozesz mniej wiecej napisac, jakiej sukni szukasz? Moze pogrzebiemy wspolnie w necie i cos znajdziemy :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Oh qur.....
trzeba bylo ta Galliano odlozyc. Moze ja wybiore sie do Brown Thomas i zobacze co jest w Dublinie?

wez sobie jeden dzien na uspokojenie i zacznij od nowa. Nie martw sie na 100% uda sie! I bedziesz sie cieszyc bardzo i suknia i slubem!!!!!! wiem co mowie:)
masz duzo czasu! naprawde przejdz sie po sklepach jeszcze raz. Pamietaj ze juz zaczynaja wchodzic kolekcje jesiemn - zima...
ide do BT i zdam pelna relacje...

sprawdz priva!

elizapj

beesok nie poddawaj sie!
klocenia sie z najlbozszymi to najbardziej normalny skutek uboczny takich nerowow przez jakie przechodzisz. ja wierze ze znajdziesz i bedziesz piekna i zadowolona w dniu slubu:) nie mam najmniejszej watpliwosci!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

beesok, jako że wybierasz się do sklepu pronoviasa (czy mają tam La Sposę?), to może taka suknia będzie do zaakceptowania dla Ciebie? (chyba że koronki odpadają na 200%)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

sierpniowajulka patrz hahah
tyle szukalysmy zdjecia kucyka i welonu  lol lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: elizapj w 25 Cze 2008, 21:33:03
sierpniowajulka patrz hahah
tyle szukalysmy zdjecia kucyka i welonu  lol lol lol
o, kurcze!!!  brawo brawo brawo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

dziewczyny, musicie beesok piwo za to postawić :D

sierpniowajulka

Zuziak, czemu Twoja świnka siedzi w inkubatorze? :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Sierpniowajulka - suknia ladna - ale czy na mnie bedzie fajna to juz inna sprawa...:(
niestety zs Pronovias mialam srednie doswiadczenia - mierzylam kilka ich sukni i one nie wygladaja dobrze na mnie a sample sale ma to do siebie, ze 1) nie wiesz jakie modele sa dostepne 2) jest na zasadzie "sold as seen" bez mozliwosci zwrotu, wymiany czyli musisz byc przekonana na 100% ze to TA sukienka....


na razie sie nie przejmuje - staram sie nie myslec o tym - bede sie martwic jak wyczerpie wszystkie opcje ;0

zuzia


martullek

Cytat: sierpniowajulka w 25 Cze 2008, 21:29:50
beesok, jako że wybierasz się do sklepu pronoviasa (czy mają tam La Sposę?), to może taka suknia będzie do zaakceptowania dla Ciebie? (chyba że koronki odpadają na 200%)

pięknaaaaa!!!

doti49

witam,

tekst w stylu będzie dobrze uważam za niestosowny. Ja wymarzyłam sobie konkretną sukienkę i chciałam taką i żadną inną, byłam momentami zdołowana, bo ciągle ktoś mi powtaerzał, że mam tak mało czasu, że nic sie nie da zrobić. Sukienkę udało mi się zdobyć, do domu przywiazłam ją dzien przed ślubem, kupiłam z salonu "z wieszaka", nie dość, że udało mi się całość załatwić bardzo szybko to i rabat dostałam :) także 2 miesiące to naprawdę kupa czasu!. A jakbyś była osóbką o małym rozmiarze to mam do sprzedania sukienkę Maggio Ramatti model Bravo rozm. 34 na wzrost 168 + 5 cm obcas.

Pozdrawiam

zwierzatko_mojej_mamy

doti49 to moze Ci sie nie spodobac na tym forum, bo kilka razy na tydzien tutaj mowimy sobie "bedzie dobrze" :D

raczej ludzikom lzej sie zyje, slyszac 20 razy "bedzie dobrze", niz "no to rzeczywiscie klapa" "odwoluj slub" albo "to straszne, rozwiazania nie widze" ;)

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wredotka

dobrze gadasz zwierzaku :) a za beesok trzymam kciuki. Zawsze tak jest ze nie ma tego zlego...i BEDZIE DOBRZE :)

beesok

choc wiem, ze nie jest "super" to jednak zgadzam sie ze wole slyszec pozytywne opinii niz dolujace - nic nie da si ezrobic :) wystarczy, ze ja tak mysle :)


A z suknia - no coz dalej klapa. Bylam dzisiaj w La sposa di jo - piekna sample, przeceniona ale...za mala. I tak w wiekszosci sklepow - jak juz cos jest co mi sie podoba i miesci sie w budzecie to nie ten rozmiar.......ogladalam piekna suknie peter langer w browns, tylko za mala - tak mi sie spodobala, ze przez moment nawet zastanawialam sie czy nie sprowadzac jej jakos ze stanow - tu nie maja rozmairow.

Mam jeszcze kilka przymiarek - w poniedzialek znowu w browns, w srode w duzym sklepie, ktory ma kolekcje roznych firm, i jeszcze sample sale caroline castiliano.
Decyzje podejme najpozniej w przyszly piatek :)

Aha - jeszcze raz zmierzylam suknie rosy clary, nad ktora sie zastanawialam rok temu - dl aprzypomnienia :
www.rosaclara.es wejsc w collections 08 w rosa clara model MAR
Dobrze na mnie lezy i moge ja miec na 5 sierpnia - ide we wtorek zmierzyc ja jeszcze raz i zrobic w niej zdjecia.

To tyle na razie! Lece, bo S. zabiera mnie na uroczysta kolacje z okazji tego ze dzisiaj dostalam prace! ;) Strasznie sie ciesze i poki co nie martwie sie suknia - bede sie denerwowac w przyszlym tygodniu :)

spragnienie

Cytat: doti49 w 27 Cze 2008, 16:31:10
witam,

tekst w stylu będzie dobrze uważam za niestosowny. Ja wymarzyłam sobie konkretną sukienkę i chciałam taką i żadną inną, byłam momentami zdołowana, bo ciągle ktoś mi powtaerzał, że mam tak mało czasu, że nic sie nie da zrobić. Sukienkę udało mi się zdobyć, do domu przywiazłam ją dzien przed ślubem, kupiłam z salonu "z wieszaka", nie dość, że udało mi się całość załatwić bardzo szybko to i rabat dostałam :) także 2 miesiące to naprawdę kupa czasu!. A jakbyś była osóbką o małym rozmiarze to mam do sprzedania sukienkę Maggio Ramatti model Bravo rozm. 34 na wzrost 168 + 5 cm obcas.

Pozdrawiam

"przybijało" CIę to, że ludzie w około dołowali CIę mówiac, ze nic sie nie da zrobic/nie ma czasu, ale nie rozumiesz że my kogoś staramy się nie dołować tylko pocieszyć
hmm
ciekawe, ciekawe  ;)

beesok, trzymam kciuki za poszukiwania  przytul
i gratuluję nowej pracy, polałam... do tej kolacji hhihi :drunk:

mika

wow piękna ta suknia rosy clary :D śliczna, bardzo elegancka
nawet kwiatem mi się podoba :D
gratuluję pracy jupi

zwierzatko_mojej_mamy

spragnienie a dajcie spokoj ;) -strzelam w to, ze dziewczyna napisala tego posta glownie po to, zeby jeszcze raz zaznaczyc, ze ma suknie do sprzedania ;) spedzila z nami raptem 28 minut ;) jesli nie to przepraszam bardzo z gory
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

spragnienie

ja się nie zamierzam w nic wdawać ^^ żeby nie było :)
tylko nie wiem po co takie glupoty nie trzymające się KUPY :P wypisywać

Monika

gratuluję pracy! a suknia rosa clara jest piękna... :D

zuzia

Cytat: doti49 w 27 Cze 2008, 16:31:10
witam,

tekst w stylu będzie dobrze uważam za niestosowny. Ja wymarzyłam sobie konkretną sukienkę i chciałam taką i żadną inną, byłam momentami zdołowana, bo ciągle ktoś mi powtaerzał, że mam tak mało czasu, że nic sie nie da zrobić. Sukienkę udało mi się zdobyć, do domu przywiazłam ją dzien przed ślubem, kupiłam z salonu "z wieszaka", nie dość, że udało mi się całość załatwić bardzo szybko to i rabat dostałam :) także 2 miesiące to naprawdę kupa czasu!. A jakbyś była osóbką o małym rozmiarze to mam do sprzedania sukienkę Maggio Ramatti model Bravo rozm. 34 na wzrost 168 + 5 cm obcas.

Pozdrawiam

no ja czegoś nie łapię.
ciebie to dołowało a życzysz czegoś innym?
do sprzedaży sukni to jest bazarek!

niewiemjaka

mi tez sie ta suknia podoba :) taka dystyngowana i delikatna zarazem

vobi

Cytat: sierpniowajulka w 25 Cze 2008, 22:18:43
Zuziak, czemu Twoja świnka siedzi w inkubatorze? :P
w inkubatorze? a ja myslalam ze to pralka... tzn. ze widac ja przez okienko pralki automatycznej  ;D

zosia2007

beesok

dopiero doczytałam, że pracę dostałaś  jupi

tak, więc GRATULUJĘ  brawo

a suknia sama się znajdzie, zobaczysz :)