Juz nie jestem zalamana - stalo sie NAJLEPSZE :)

Zaczęty przez beesok, 21 Cze 2008, 00:53:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beesok

Witajcie, nie chce Was dolowac moim watkiem ale nie moge wytrzymac i musze porozmawiac z kims kto "zyje" slubem. Suknia, ktora sobie wymyslilam i uszylam jest do bani. Nie podoba mi sie i nie podoba sie S. i ja sie w niej czuje okropnie.

Mialam tyle czasu - wszystko przygotowane a ja na dwa miesiace zostalam na lodzie bez sukni, butow, bez niczego (owszem "buty" mam ale nie wiem czy beda pasowaly do sukni ktora jeszcze ewent. zdaze znalezc ale na szczescie moge oddac).

Moze to plytkie (shallow) puste i glupie ale plakac mi sie chce. To mial byc najpiekniejszy dzien bla bla  a ja teraz mylse o slubie ze zgroza... mam dosyc, plakac mi sie chce nic mi sie nie podoba nie wiem wogle od czego zaczac poszukiwania - zostalo tak malo czasu ze w wiekszosci sklepow mowia mi, ze niestety pozostaje mi tylko opcji "sampli" skelpowych - czyli mierzonych brudnych sukni.....swietnie. Nie moge sie doczekac zeby isc do slubu w sukni "wypoconej" przez kilkadziesiat klientek ......

Nie wiem co ma robic? Na szczescie jestem w Londynie wiec jest tu sporo sklepow jednak - umowilam sie z 3ma na poniedzialek ale na cuda nie licze.

Przepraszam za dolujacy watek - nie wiem, moze ktoras z Was byla w takiej sytuacji podbramkowej albo zna kogos kogo byl i jak z tego wybrnal?

Bo ja to juz mam ochote to wszystko olac...

zuzia

beesok,
weź się w garść!!!
masz 2 miesiące. to masa czasu. niekoniecznie to musi być kiecka po kilkudziesięciu wypoconych klientkach. ja wypożyczałam sukienkę i wiem, że byłam pierwszą, która ją miała na sobie (sklep miał 2 i ta druga była do pokazywania).
poszukaj na ebayu, allegro - czasami są nowe, czasami używane (ale przez 1 osobę).

I PRZEDE WSZYSTKIM MYŚL POZYTYWNIE!  przytul przytul przytul

Monika

beesok nie martw się - coś znajdziesz...  przytul przytul przytul przytul przytul przytul przytul przytul
szukaj sklepów/pracowni, w których suknie się szyje a nie zamawia (w chinach). Mojego J. kuzynka ślub w miesiąc zorganizowała, kupując nową suknię (z polskiej firmy). Ja swoją też nową sukienkę na allegro znalazłam - jak na mnie szyta, nie noszona, nie przerabiana za pół ceny. Możesz znaleźć inną krawcową. Na pewno da się to rozwiązać!
A co z Twoją sukienką jest nie tak? Na pewno dasz radę znaleźć jeszcze wymarzoną suknię! A może, jak masz "standardowe" wymiary, to i w "sieciówce" typu  pronovias kupić - powinny w Londynie teraz pokazywać się pierwsze suknie z kolekcji na 2009, bo na stronach już są... Na pewno kupisz NOWĄ I ŁADNĄ kieckę - dasz radę! Nie ma co się załamywać... a jak nie w Londynie, to do PL przyjedź, tu coś znajdziesz ;) 

panikarola

beesok!!!!!

a to ci klops!!!

ale nie ma tego zlego, znaczy sie tamta nie byla ci pisana!

dziewczny maja racje - nie wszystie suknie sa stare i spocone. jak mierzylam w salonie kiecke, to te "do mierzenia" a nie do kupienia pani przy mnie rozpakowywala z workow!

na pewno cos znajdziesz!!! Anupka widzialas, jaka ladna znalazla?

zastanow sie tylko w czym ci ladnie, takie pros do przymierzania - i zobaczysz, znajdziesz jakas, co do ktorej sie nawet nie spodziewalas i bedziesz piekna panna mloda!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

wredotka

beesok, nie lam sie.Najwazniejsze to pozytywne myslenie , bede mocno trzymac kciuki za twoja nowa sukienke. Jak dasz zdjecia twojego typu to moge ci pomoc w poszukiwaniach na ebayu, allegro, buyandsell i innych. Glowa do gory . Forumowiczki na strazy. Duza buzka

magdalinska

wiem ze jestes zalamana, ale nie ma tego zlego!! Spokojnie, masz jeszcze duzo czasu. Tak jak pisaly wyzej dziewczyny - rownoczesnie z nową, szukaj uzywanej na allegro, ebayu itp suknie uzywane raz, po czyszczeniu, wygladaja jak nowe! zaplacisz polowe mniej, w krotkim czasie bedziesz miala sukienke w domu, dopasujesz do siebie i mozna brac slub :) glowa do gory!!

zosia2007

Glowa do góry beesok. Jestem pewna, że za kilka dni znajdziesz swoją wymarzona kieckę. Poszukaj w uzywanych. Suknia używana wcale nie oznacza gorsza, w wiekszości nawet nie widać różnicy. Tak czy owak powodzenia w "łowach" :)

martos82

beesok trzymam kciuki, zeby bylo dobrze. Na pewno uda Ci sie cos znalezc. Masz jeszcze dwa miesiace!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nie lam sie obieto - jak pamietam jak ogladalam suknie na ebayu to mnie przerazaly koszty wlasnie taich cudnych sukni od fajowych projetantow, raz uzytych.... bo bylo to 1000 - 2000 dolcow :D jakbym wiedziala, ze wydam sama tyle na swoja to nie wiem, czy bym nie wystapila w ebayowej ;D wtedy te ceny mi sie w glowie nie miescily, ale teraz.. :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Majeczka

beesok nic sie nie martw masz jeszcze kupe czasu. mam znajoma ktoa w dwa miesiace zorganizoawala caly slub i wesele -bedac w anglii a impreza w polsce. z suknia tez miala przeboje, bo ta ktora na nia czekala w Polsce okazala sie sporo zamala (brzuszek ciazowy rosl zdecydowanie za szybko). Zmniejszyla deczko swoje wymgania i suknie znalazla nowa! w tydzien i to w anglii tylko w mniejszym miescie. Wiec glowa do gory ruszaj na sklepy a co bedziesz wiecej potrzebowala to Ci pomozemy :) usmiechnij sie to i tak bedzie najpieknijeszy dzien w twoim zyciu :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Dziewczyny - bardzo dziekuje za slowa otuchy.....juz powoli sie uspokoilam (no, prawie dzis sie poklocilam z S. ze wogole po co ten slub :(

z ebayem itp na razie sie wstrzymam - po moich przebojach i pod presja czasu chyba juz wole znalezc cos na zywo i przymierzyc - wiecie jak to jest z internetem. No chyba, ze znajde cos w sklepie i bedzie idealne to wtedy moge sprawdzic czy ten konkretny mofel jest na ebayu..

dzieki za chec pomocy - bardzo to doceniam i w miare rozwoju sytuacji bede Was "wykorzystywac" ;)
Na razie mam 3 umowione spotkania w duzych sklepach w Londynie + obeszlam wszelkie sklepy designerskie - wpadlam na pomysl szukania sukni u projektantow nie slubnych - czasem sie zdarzaja wieczorowe dlugie biale suknie calkiem ladne. Poki co nic - jest koniec sezonu i wszedzie sa przeceny albo wchodzi kolekcja jesien-zima no ale jeszcze ma kilka miejsc do obejscia wiec moze jednak ....

dzieki jeszcze raz - bede Was updatowac

aniak1211

beesok
Jaki masz rozmiar???
Ja mam suknie do sprzedania i jestem w Londynie,zawsze mozesz zmierzyc,
mam 160cm.+wysoki obcas,rozmiar 38 ale suknie byla szyta na mnie i mozna ja delikatnie przerobic.
Tu jest album
http://piotras121.fotosik.pl/albumy/220320.html

Zycze powodzenia!!!
Napewno sie ulozy!!!

mayagaramond

beesok biedaku przytul przytul przytul przytul

Ale nie martw sie, w dwa miesiace na pewno znajdziesz piekna suknie! Tym bardziej, ze jestes w Londynie, a tam jest wybor.

Aha, ja tez mialam sukienke "przymierzana", kupowalam ja co prawda na poczatku roku, wiec duzo dziewczyn jej raczej nie przymierzylo. Ale nie chcialam ryzykowac zamawiania, bo kieccka mogla nie dojsc do mojego drugiego przyjazdu na wesele przyjaciolki, a ja nie mialam ani czasu ani ochoty ani pieniedzy leciec do wawy specjalanie po sukienke.

Bedzie dobrze, trzymam za Ciebie kciuki!


A tej uszytej nie da sie przerobic, zeby Ci sie podobala?


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

#13
beesok!!! jejciu!!!! szok!!!!
ale na serio do bani??? co w niej nie tak??? przeciez bylas 'po drodze ' szycia zadowolona...pamietam pisalas mi o przymiarkach.... - nie chce mi sie wierzyc zeby wyszla az taka zla zeby z niej kompletnie rezygnowac

jest mi strasznie przykro. kurde szkoda ze akurat nie dowiedzialas sie, ze nie tego, przed wyjazdem do ny:( nie mowie ze tam wiekszy wybor niz w londynie - nie mam jak porywnywac, ale w usa teraz na serio mega znizki w salonach, i w tych wielkich multibrand, na pewno sa suknie sample, kt nigdy przez nikogo nie byly przymierzane...wiem to na 100% bo kilka z tych kt mierzylam , nie byly przez zadna wczesniej noszone - chyba wynika tego, ze mam inny gust niz wiekszosc mlodych amerykanek i to co kazalam sobie wyciagac wczesniej inne o nie nie prosily.
moze idz w londynie wlasnie do takich z wieloma projektantami - nie wiem czy do takich jestes wlasnie umowiona...im wiecej suknie w salonie tym wieksza szansza na sample nie probowane...

poza tym, pomysl czy wczesniej podczas szukania nie mierzylas jakiegos modelu, kt Ci sie bardzo podobal...i ktory teraz po prostu moglabys zamowic przez siec, bo juz wiesz jak lezy etc...
tzn nawet nie wiem czy Ty od razu zdecydowalas sie na szycie czy jednak troche mierzylas wczesniej...

trzymaj sie cieplo!!! bede mocno trzymac kciuki w poniedzialek za udane wizyty!!!
na pewno co sie uda. pociesze Cie ewentualnei tym, ze oni zawsze mowie ze sie nie da szybko..a potem jednak sie udaje...moja druga, bo z pierwszje zrezygnowalam po miesiacu zamowienia, przyszla w 3m, a podczas zamawiania pierwszej mowili mi ze konieczne potrzeba 6m...

uda sie na pewno!!!

ale przemysl raz jesczy czy ta obecna jest faktycznie nie do uratowania...to reputowany projektant moze Ci jednak cos pozmienia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

głowa do góry

nie ma tego zlego ...............


obdzwoń sklepy i dowiedz się który czeka na NOWĄ suknie do mierzenia

w salonach suknie do mierzenia przychodzą cały rok i myślę że znajdziesz to jedyną i piękna dla siebie :)


Chermelle

beesok   przytul przytul

mam nadzieje że w poniedziałek coś się rozwiąze, ale 2 miesiace to zawsze cos, a nie np tydzień wiem jestem optymistka, ale ja swoje wesele lacznie z suknią załatwiłam właśnie w 2 miesiące, a nie byłam łatwą klientka  :)

beesok

Dzieki za wsparcie dziewczyny - wlasnie jem sniadanie i przygotowuje sie na wizyte w salonach slubnych ......... zobaczymy!

Wczoraj przeszlam sie po kilku sklepach zeby zobaczyc ewentualne propozycje wieczorowe biale 0 znalzlam przepiekna suknie Galliano, w stylu glamour greta garbo :) i bylam zaskoczona ze lezy idealnie na moich szerokich biodrach. Niestety jest jedna jedyna i troche zmaltretowana mierzeniem ale mam nadzieje ze plamki zejda w czyszczeniu .....no i nie kupilam jej bo dowiedzialam sie ze w srode sie zaczyna przecena i na pewno bedzie na 50% obnizki (suknia jest droga wiec warto zaczekac na tak duza znizke). Trzymajcie kciuki zeby do srody jej nikt nie kupil!!!!!!!!

W miedzy czase przejrze wszystkie inne opcje i moze cos sie znajdzie.

aha dla zainteresowanych w londynie - Harrods robi w poniedzialek 30go czerwca sample sale w salonie pronovias - bede rozne suknie tez nie mierzone z kolekcji 2008 na przecenie 50-70% - tez sie wybiore dla swietgo spokoju choc pronoviasa nie lubie ale jak ktos akurat szuka sukni z ich kolekcji (i jest w londynie) to chyba jest to dobra okazja


Aha - aniak - dziekuje za propozycje kupienia sukni! Jest sliczna tylko ja nie chce bez ramiaczek - wlasciwie to ja nie chce typowej sukni slubnej i przez  to jestem w takich tarapatach ;) ale mam nadzieje, ze jednak dopne swego i kupie nie-slubna ale slubna :)

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Cytat: elizapj w 24 Cze 2008, 01:47:36
no i jak??:)))


poki co klapa niestety :( mam jeszcze dzisiaj wizyte u Suzanne Neville a w piatek w Temperley i La Sposa di Jo no i chyba jednak pojde na te sample sales vera wang i pronovias choc szczerze mowiac tyko dla sportu bo ani jedne ani drugie suknie mniej nie zachwycaja i nie chce mi sie "walczyc" na sample sale ....

a suknie galliano mam nadzieje kupic jutro rano - o ile bedzie  :o to przesle zdjecia!

tyle poki co ;)

PS Podoba mi sie Twoj makijaz smokey eyes :)

elizapj

na pewno znajdziesz przytul  jak czlowiek jest tak mocno tylo na 1 nastawiony to zawsze wychodzi:)

moge podpowiedziec, ze mierzylam jedna vere wang...kt byla boska!!!!

na zdjeciach nie rzucila mi sie w oczy nigdy, w ogole nawet w salonie mialam opory, chcilama przymierzyc cokolwiek a ona byla najblizsza mojej wizji gladkiej sukni. to nie byl salon VW, tylko ostatni pietro w BG i mieli same mocno fantazyjne i srednio sporo drozsze niz w innych miejschac.
jest co prawda 'bardzo slubna', a piszesz ze chcesz slubna-nie-slubna... ta moze tego nie spelnia..
ale jesli na nia wpadniesz przymierz bo uwazam ze magia w tej suni zaczyna sie dopiero jak sie ja wlozy:)

kwiat moze byc w kolorze sukni, a suknia  w oogle tez moze byc  jasniejsza...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


sznapkowa

A może dramatyzujesz z ta kiecką?
Ja jak szyłam swoją to z ostaniej przymiarki wyszłam z płaczem. Nawet moja mama nic nie mówiła bo tak była zniesmaczona a na ogół mnie pociesza. Ślub za 2 tyg a kiecka koszmarna. Ale jak odebrałam gotową, założyłam buty to się w niej zakochałam i wiedziałam że nie mogłabym mieć na sobie nic innego.
Wklej fotki sukni to zobaczymy czy jest az tak źle jak piszesz.

spragnienie

beesok - daj znać jak poszło z tą galliano

i faktycznie, wklej zdjecia tej 1 sukienki, tak jak mówi sznapkowa ;)

siog

Oh Beesok kochana!!!!!! a ja nic nie wiem!

moze nie jest az tak zle z ta suknia?????? ja jak mialam ostatnia przymiarke mojej to wrocilam dodomu zalamana i plakac chcialam i nikt nie rozumial o co mi chodzi, wpadlam w panike ze zamowilam zla suknie itd...

Kochana w Londynie na 100% cos znajdziesz w 2 mies!!!!!!!!!! widzialam piekna biala Phillip Lim (chyba) i moja przyszla bratowa wlasnie kupila Temperley (ale kolor taupe)

Nos i uszy do gory i czekam na relacje! Przytulam mocno!

p.s. gdybym brala slub teraz kupilabym wlasnie jakas designerska suknie albo slubna z sample. no ale nie bylo... a teraz tyle kasy wisi w garderobie bez uzytku:(

beesok

nie nie moge wkleic zdjec - suknia jest okropna i nawet S. sie zgadza wiec to juz mi wystarczy - wybaczcie ale na tym etapie jeszcze nie umiem sie z tego smiac....

galliano - nie chce mi sie nawet myslec o tym. kupil ja ktos o 10:15 rano WCZORAJ poniewaz sales manager nie poinformowala mnie laskawie ze "oficjalnie" zaczynaja w srode ale juz caly sklep bedzie przeceniony i otwarty dla wszystkich we wtorek.

na razie zostaly mi 2 umowione wizyty - srednio to widze. Mierzylam stos sukien lacznie z podobnym do tej co wkleila Eliza. Niestety te suknie na mnie wygladaja koszmarnie. Nie jestem gruba ale mam faldke na plecach ktora w sukniach typu strapless/scisnieta w pasie przeobraza sie w olbrzymia falde tluszczu na plecach - cos okrpnego - dlatego NIGDY nie zakladam strapless a juz na pewno nie w dniu slubu. Dzieki temu 90% oferty w salonach slubnych odpada.

poki co poklocilam sie z S. i z mama, jestem caly czas zdenerwowana i jak tak dalej pojdzie bede wygladala okropnie w dniu slubu o ile do niego dojdzie i nie tylko ze wzgledu na suknie.....cala radosc zostala mi wyssana z tego dnia - najchetniej bym to wszystko odwolala ale nie moge niestety

dzieki jesczze raz ze sie przejmujecie mnie juz boli glowa jak slysze slowo "suknia slubna"
aha i jeszcze kot mi sie rozchorowal :( kicha cala noc :(