karmienie piersią - no właśnie....

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 19 Cze 2008, 14:31:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

dragon troche sie rozpedzilas chyba z ta prywatna klibnika w polsce-we wroclawiu z tego co wiem takiej nie ma-a jezeli juz jest to jezeli cos sie kaplikuje i tak karetka na sygnale wioza cie do szpitala(kliniki) bo sobei poradzic nie umiaja-nie maja odpowiedniego sprzetu i doswiadczenie/nikt przeciez nie bedzie ryzykowal renoma kliniki i ciezkich przypadkow leczyl.Jak ma si cos stac to niech soe stanie w szpiatalu a nie w klinice:):) wiec odsylaja pacjetki w bardzo ciezkim stanie/wiec to wcale tak pieknie z tymi klinikami nei jest

marax

dragon troche sie rozpedzilas chyba z ta prywatna klibnika w polsce-we wroclawiu z tego co wiem takiej nie ma-a jezeli juz jest, to jak cos sie kaplikuje to wioza pacjetkelub dziecko- karetka na sygnale do szpitala panstwowego .Nie umija  sobie czesto poradzic z cizkimi porodami.nie maja odpowiedniego sprzetu i doswiadczenie a przede wszytkim nikt przeciez nie bedzie ryzykowal renoma kliniki i ciezkich przypadkow leczyl.Jak ma si cos stac to niech sie stanie w szpiatalu a nie w klinice:)(tradyccyjne spychalstwo) . odsylaja pacjetki w bardzo ciezkim stanie i . To wcale takie pieknie z tymi klinikami W Polsce wszytko nei jest

aniak1211

W szpitalu lezala obok mnie pani po cc i chyba bym nie chciala,ruszyc sie z lozka sama nie mogla,nie mowiac o przebraniu czy karmieniu dziecka,
moze ja nie mialam dluuugiego porodu,ale tez nie mialam zadnego znieczulenia,tak mysle ze ze znieczuleniem to mozna rodzic i szybko dojsc do siebie a po cc jednak troche dluzej cierpisz po.
Moze i sie myle,ale natralny porod polecam z malym znieczuleniem

nionczka

Co rozumiesz przez male znieczulenie? Wlasnie Aniak, jak wrazenia po porodzie? Jestes zadowolona z brytyjskiej opieki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

#129
Cytat: nionczka w 26 Cze 2008, 08:46:56
Co rozumiesz przez male znieczulenie? Wlasnie Aniak, jak wrazenia po porodzie? Jestes zadowolona z brytyjskiej opieki?

Niedaleko mamy szpital-nowiutki i nowoczesny,
tam tez sie udalam jak zaczelam rodzic,no i przez 3 godz. ktos do mnie zajzal i tyle,
pozniej zapytali czy zgadzam sie na to zeby przewiezli mnie do innego szpitala bo nie maja ludzi do pracy a duzo rodzacych jest,
nie bylam zadowolona no ale w koncu sie zgodzilam,mialam przejazdzke karetka na sygnale :)
razem ze mna jeszcze jedna kobietka.
Ten drugi szpital-stary ale wcale nie taki zly,za to opieka byla super,caly czas byla ze mna polozna,.
Takze w sumie jestem bardzo zadowolona ale ze starego szpitala.

Male znieczulenie-nie wiem jak ono sie nazywa ale jeszcze nie zewnatrz oponowe,jakie mi proponowali i jeszcze gaz do wdychania-ten uzylam ale kompletnie nic mi nie pomagal.

dragonfly

Cytat: maraxela w 24 Cze 2008, 11:58:54
dragon troche sie rozpedzilas chyba z ta prywatna klibnika w polsce-we wroclawiu z tego co wiem takiej nie ma-a jezeli juz jest, to jak cos sie kaplikuje to wioza pacjetkelub dziecko- karetka na sygnale do szpitala panstwowego .Nie umija  sobie czesto poradzic z cizkimi porodami.nie maja odpowiedniego sprzetu i doswiadczenie a przede wszytkim nikt przeciez nie bedzie ryzykowal renoma kliniki i ciezkich przypadkow leczyl.Jak ma si cos stac to niech sie stanie w szpiatalu a nie w klinice:)(tradyccyjne spychalstwo) . odsylaja pacjetki w bardzo ciezkim stanie i . To wcale takie pieknie z tymi klinikami W Polsce wszytko nei jest
marax, ja jeszcze nie rodzilam, wiec nie wypowiadam sie z wlasnego doswiadczenia... Mowie tylko, co wiem od kolezanek, ktore rodzily - w Polsce i w UK. Generalnie te z UK nie sa zadowolone, te z Polski (z wlasiwie jedna) rodzila we Wroclawiu, w jakies klinice/szpitalu (nie wiem dokladnie gdzie, wiem ze zaplacila 4 tys), miala cc na zycienie i mowi, ze bylo super... Dzisiaj bylam u lekarza na usg i innych pierdolach, i wreszcie czulam sie jak normalna pacjentka, nie potraktowana  na odwal sie, tak jak zrobili to ze mna w UK... Na badania prenatalne lekarz polecil mi Rude Slaska (prywatna klinika), ale to dlatego, ze przyjma mnie szybciej niz w normalnym szpitalu (jak bym miala czas to tam bym poszla). Od poczatku bylam bardziej zadowolona z opieki medycznej w Polsce (tej normalnej, panstwowej) niz tej w UK, chociaz tam np. jako ciezarna mam wszystko za darmo - leki, dentyste, itp. Nie mam pojecia gdzie bede rodzic, jeszcze sie nad tym nie zastanawialam, ale gdybym miala wybierac miedzy UK a Polska to bylaby Polska.

aniak1211

dragonfly_80
co do opieki w UK to zgadzam sie z Toba w 100%,
w PL lepiej juz jest.
Ja na szczescie trafilam do szpitala gdzie porod dobrze przeszedl i jestem zadowolona.

kamu2

Ja miałam dziś rozmawiać z moją lekarką na temat znieczulenia,ale w końcu dałam sobie spokój.W ostatnich miesiącach sporo moich koleżanek urodziło,żadna z nich nie miala znieczulenia,u wszytskich przebiegało to dosyć szybko i równie szybko dochodziły do siebie.Mam nadzieje że u mnie tez tak będzie.Co do cc kiedyś tez myślałam że tylko w ten sposób będę rodzić.Ale przecież to jest najnormalniejsza w świecie operacja,Także jest dużo poważniejsza niż sn.Różnie dziewczyny dochodzą chociaż jak patrzyłam na moją kuzynkę i przyjaciółkę 2 lata temu to dziękuję bardzo.
Staram się być dobrej myśli.
Mój maluszek waży 2700g
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aniak1211

kamu2
Maluszek malutki,baedzie Ci latwiej niz mi-4.100kg. a nie mialam znieczulenia.
W czasie skurczow tez myslalm zeby juz wyjeli dziecko,nawet niech mnie kroja ;)
ale wytrzymalam.

Trzymam kciuki.

marax

Cytat: dragonfly_80 w 26 Cze 2008, 19:16:58
Cytat: maraxela w 24 Cze 2008, 11:58:54
dragon troche sie rozpedzilas chyba z ta prywatna klibnika w polsce-we wroclawiu z tego co wiem takiej nie ma-a jezeli juz jest, to jak cos sie kaplikuje to wioza pacjetkelub dziecko- karetka na sygnale do szpitala panstwowego .Nie umija  sobie czesto poradzic z cizkimi porodami.nie maja odpowiedniego sprzetu i doswiadczenie a przede wszytkim nikt przeciez nie bedzie ryzykowal renoma kliniki i ciezkich przypadkow leczyl.Jak ma si cos stac to niech sie stanie w szpiatalu a nie w klinice:)(tradyccyjne spychalstwo) . odsylaja pacjetki w bardzo ciezkim stanie i . To wcale takie pieknie z tymi klinikami W Polsce wszytko nei jest
marax, ja jeszcze nie rodzilam, wiec nie wypowiadam sie z wlasnego doswiadczenia... Mowie tylko, co wiem od kolezanek, ktore rodzily - w Polsce i w UK. Generalnie te z UK nie sa zadowolone, te z Polski (z wlasiwie jedna) rodzila we Wroclawiu, w jakies klinice/szpitalu (nie wiem dokladnie gdzie, wiem ze zaplacila 4 tys), miala cc na zycienie i mowi, ze bylo super... Dzisiaj bylam u lekarza na usg i innych pierdolach, i wreszcie czulam sie jak normalna pacjentka, nie potraktowana  na odwal sie, tak jak zrobili to ze mna w UK... Na badania prenatalne lekarz polecil mi Rude Slaska (prywatna klinika), ale to dlatego, ze przyjma mnie szybciej niz w normalnym szpitalu (jak bym miala czas to tam bym poszla). Od poczatku bylam bardziej zadowolona z opieki medycznej w Polsce (tej normalnej, panstwowej) niz tej w UK, chociaz tam np. jako ciezarna mam wszystko za darmo - leki, dentyste, itp. Nie mam pojecia gdzie bede rodzic, jeszcze sie nad tym nie zastanawialam, ale gdybym miala wybierac miedzy UK a Polska to bylaby Polska.


ja to samo przeciez napisalam kilka postow nizej - polemika dotyczyla tylko prywatnej kliniki -nie slyszalam o takiej we wroclawiu ,ale jak mozesz daj namiar wolalabym zaplacic i miec spokoj

marax

ja sie operacji nie boje bo skaplikowana to ona nie jest  - albo cc albo znieczulenie zewnatrzoponowe.

mika

Foszek to ty jesteś w avatarze??? miałaś sesje ciązową????

Kasia

mika foszek ma chyba długie włosy

mika

no właśnie to mi nie pasowało ale może obcięła :D

foszek

Cytat: aniak1211 w 27 Cze 2008, 12:03:01
kamu2
Maluszek malutki,baedzie Ci latwiej niz mi-4.100kg. a nie mialam znieczulenia.
W czasie skurczow tez myslalm zeby juz wyjeli dziecko,nawet niech mnie kroja ;)
ale wytrzymalam.

Trzymam kciuki.
Ty mnie nie strasz, mi juz lekarz zapowiada ze bedzie duzy chlopczyk !!

Cytat: mika9983 w 27 Cze 2008, 17:54:03
Foszek to ty jesteś w avatarze??? miałaś sesje ciązową????

Cytat: Kasia w 27 Cze 2008, 18:03:51
mika foszek ma chyba długie włosy
Kasia piwko za spostrzegwaczosc....
Strasznie chce jechac do Pl wlasnie ze wzgledu na sesje ciazowa, jednak polscy fot. sa najlepsi !!