No ja nie mogę

Zaczęty przez paranoja, 17 Cze 2008, 21:23:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mona_liza

 :o  :o  :o ale masakra!!!
zwierzak - pifko za szybka interwencje!

lenke123

Cytat: niewiemjaka w 19 Cze 2008, 11:26:25
Zwierzu <pifko> :)
oby wiecej trolli nie przybywalo, obawiam sie tylko ze sobie trollki poradza i znowu pozakladaja konta korzystajac z innych kompow u znajomych itp itd, ale mam nadzieje ze juz sie im nie bedzie chcialo, no i ze sa zbyt tępe jezeli chodzi o zmiane IP we wlasnym hausie ;P



Nie trzeba chodzic do znajomych zeby zalozyc sobie nowe konto. Są jeszcze inne sposoby żeby znowu się zalogować ze swojego kompa

zwierzatko_mojej_mamy

#127
lenke123 oczywiscie, ze tak - na przyklad zmieniajac dostawce uslug internetowcyh, ale trzeba byc zdrowo trzepnietym, zeby z powodu bana na glupim forum robic takie roszady, znajdzie sie jeszzcze kilka

ROZUMIEM, ZE ZAREJESTROWALAS/ZALOGOWALAS SIE NA FORUM SLUBNYM W CELU 4GODZINNEGO PRZEJRZENIA WATKOW STYLIZACYJNYCH ORAZ CIAZOWYCH, ZEBY W 5TEJ GODZINIE POBYTU NA FORUM SZYBKO MACHNAC SWOJA WYPOWIEDZ W NAJBARDZIEJ SLUBNYM Z WSZYSTKICH WATKOW?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

lenke123

zmieniać dostawcy też nie trzeba :)

zwierzatko_mojej_mamy

lenke123 ja nie jestem tutaj od podpowiadania pomyslow jak ominac bana, ktoreg ja zakladam, bo to chyba sie mija z celem, napisalam, ze jest kilka sposobow - ale czy to jest najwazniejszy problem poruszany na tym forum ? jesli nie - to po co odswiezac watek ?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

lenke - jak sie nudzisz to idz pozbieraj papierki w parku, pomoz sasiadce niesc siatki, mozesz tez isc pobiegac. Byle z dala od nas. Bye bye
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

lenke123 a ja ci współczuję głupoty

abkasia

Cytat: mayagaramond w 11 Lip 2008, 09:46:21
lenke - jak sie nudzisz to idz pozbieraj papierki w parku, pomoz sasiadce niesc siatki, mozesz tez isc pobiegac. Byle z dala od nas. Bye bye
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

lenke123

no to wy chyba jestescie naprawdę jakies wiedzmy jak tak ładnie odpisujecie i witacie nowych. Chciałam tylko napisać że są inne metody żeby ominąć bana to nie znaczy ze chciałam je ujawniac.

marax

jak chcesz sobie podawac metody jak ominac bana to ci sie forum pomylilo tutaj 99,9% osob takich wiadomosci nie potrzebuje i nie mieszaj juz.watek uwazam za zamkniety

zwierzatko_mojej_mamy

lenke123no z tym, ze jestemy wiedzmy, to mozna sie zgodzic ;) aczkolwiek kazda (no 99%) nowo-zaczynajaca panna mloda lub nie, bo i takich duzo mamy startuje z punktu "witam, jestem nowa, trafilam tutaj tak lub tak" i takie tam poczatkowe gadanie a nie od oznajmienia swojej wiedzy z temacie banow na IP

jesli nie jestes kolejnym wcieleniem naszych kochanych trolli to za poprzednie zachowanie przepraszam, ale zaczelas na naszym forum od odgrzebania bardzo niefortunnego i nerwogennego watku trollowego - mamy tu fajna ekipa i atmosfere i nie lubimy jak sie nam trolluje - to chyba zrozumiale.

dla nas tez jest nieoczekiwane, kiedy nowa osoba wlazi na nasz nielubiany watek i w drugim poscie swoim twierdzi, ze wie jak ominac i ze mozna - no ok - ale to nie forum o powrotach po zbanowaniu, tylko slubne z duzym zapleczem zyciowego - wchodzace osoby na takie forum gadaja o welonach, tudziez kolacyjce prze swiecach;) po pierwszy trollu kazdego traktujemy podejrzliwie i tyle
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

spragnienie

Cytat: lenke123 w 11 Lip 2008, 00:53:43
Nie trzeba chodzic do znajomych zeby zalozyc sobie nowe konto. Są jeszcze inne sposoby żeby znowu się zalogować ze swojego kompa

No są i co z tego ?
to forum dla wiedzm, a nie trolli , wiec się nie dziw że tych sposobów tu jednak nikt nie opisze  ::)

claridad


Właśnie ten oto sposób jest najlepszy na zaistnienie w danej społeczności, na zasadzie: jestem tu nowa, ale podoba mi się bardzo i chciałabym stać się częścią was, więc podzielę się z wami wiedzą, że wiem jak ominąć wszystkie ważne dla was zasady i reguły :)

Ale dobra, ja też jestem nowa więc siedzę cicho i to pisze tylko moje IP a nie ja ;) ale nie mogłam sie powstrzymać od uwagi :)

lenke123

No to przepraszam że od tego zaczęłam. Już się poprawie. Ale jest takie powiedzenie. Nie ważne jak kto zaczyna, ważne jak kończy. Mam nadzieję że weźmiecie to pod uwagę. Nie chciałam was rozłościć.

zuzia

#139
lenke123,
no z polityką? na forum ślubnym?  ;D
to jeden z byłych premierów (bez nazwisk tutaj :) ) powiedział: "nie ważne jak mężczyzna zaczyna, ważne jak kończy"  ;D ;D ;D

zajrzyj tutaj na początek :)
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,35.0.html

i witam na strefie :)


Kasia

lenke123 w takim razie witam :)