Nadszedł czas na relację Kasi - profesjonalne foty na str. 8

Zaczęty przez Kasia, 16 Cze 2008, 19:27:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Nadejszła wielkopomna chwila ................. czas na relację :)


Jak to Kasia poślubiła najwspanialszego człowieka na świecie :)



Dzień ślubu zaczął sie koszmarnie
Obudziłam sie około 3.30 zestresowana jak diabli, do rana ledwo co wytrwałam ..........
rano ledwo co wstałam i pierwsza myśl jaka mi przyszła to taka czy aby nie można tego ślubu przełożyć na następny dzień, bo co jak co ale ja mało ślubna sie czułam - motyle w brzuchu, wrażenie ze za chwile puszcze pawia, zawroty głowy etc.

W domu sajgon, moja mama biegała jak opętaną, mój D. nie wiedział czy sie denerwować czy nie, świadek starał sie wprowadzić miło atmosferę a jego koleżanka robiła dla wszystkich śniadanie

Stwierdziłam że z tym towarzystwem to sie wykończę nerwowo więc założywszy TYLKO sukienkę popędziłam do apteki po jakiś Persenik ;)

Nawet nie wiem kiedy z 7 rano zrobiła sie 9 i trzeba było ruszyć do fryzjera, cała nasza piąteczka była zapisana do tego salonu wiec zrobił sie niezły rozgardiasz - klienci nie wiedzieli co sie dzieje i dlaczego tych pięcioro ludzia zachowuje sie jakby jakiegoś zioła sie najarali :)

Po fryzurce to już czas popędził jak opętany ....................

Przyjechał, polecony przez siostrę riannki, makijażysta - pomalował wszystkie 3 obecne w domu kobietki

Przyjechał fotograf i zaczął wszystko w koło fotografować

Przyjechała rodzinka jedna, druga trzecia i czwarta (a nikt miał nas nie nawiedzać przed kosciołem) - takiego rozgardiaszu to już dawno nie było u nas w domu :)

Mamuśki zaczęły opadać na siłach (z nerwów) więc stwierdziliśmy że może jakieś błogosławieństwo je troszkę rozluźni - nic bardziej mylnego, obie popłynęły równo lol lol lol lol

W końcu nadszedł czas wyjazdu do kościoła ............

Pod blokiem stał pięknie przyozdobiony PT Cruiser, kierowca otworzył drzwi i ruszyliśmy te kilkaset metrów do kościoła

Pod kościołem tłum znajomych, pięknie ubrani, uśmiechnięci aż miło było na nich patrzeć :)

Narwy całkowicie mnie opuściły za to mój D. cały zesztywniał i aż sie bałam czy mi chłop z wrażenia nie zemdleje, było ciężko ;)

Ceremonia piekna, kapela pięknie grała i śpiewała, chociaż na początku mieli drobne problemy z nagłośnieniem ale nic to, nic to

było cudnie

Po ceremonii deszcz różanych płatków, moc życzeń, duuuuużo kwiatów, wszyscy w koło jacyś tacy życzliwi, uśmiechnięci, kochani


Zabawa weselna była przednia, wszystko poszło tak jak zaplanowaliśmy, goście bardzo sobie chwalili okrągłe stoliki i winietki - także każdemu polecam :)

Jedzenia nie dało sie przejeść, wódki wypić ........


Kapela grała do około 6 rano, do ostatniego gościa

Poprawiny zakończyliśmy dopiero wczoraj ;)

Kasia

tą fotkę już widziałyscie

olgaaa1

Gratulacje, miałaś piękną suknię i proszę o więcej zdjęć :)

Kasia


Kasia


Kasia


Kasia


Kasia


natka

wow :) pieknie wygladalas :) i w ogle maz dumny :) moje gratulacje i zebyscie zawsze byli szczesliwi, usmiechnieci i zeby kazde wasze marzenie sie spelnilo  :flowers:  :flowers:  :flowers:

riannka

Kasiu,
jeszcze raz gratulacje i najlepsze życzenia duuużo miłości  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Ślicznie wyglądałaś!!!!!

Słyszałam coś nie coś jak Twoja mama Adriana motywowała do pracy  ;D

elve

Kasia przepięknie wygądaliście. Liporio to strzał w 10.
Najserdeczniejsze gratulacje


jo_miekka

Kasieńka!
No wszystko slicznie! I Pan Mąż taki widać... przejęty!
Fajowo!
100 lat i ofromne gratulacje!

jo_miekka


Kasia

dzięki dziewczyny, muzyka dla mych uszu :)


evelve z sukni byłam bardzo, bardzo zadowolona :) nawet jej nie zniszczyłam ;)


riannka no moja mama była zachwycona oczami Adriana i nie zapomniała o tym na głos mówić ;)

jusia

Kasia Wielkie Gratulacje ;)  :flowers: pięknie wyglądaliście, a mąż jaki przystojniak  :P Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Zycia  :drunk: :flowers: :drunk: :flowers:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

gosialand


elve

Przez ten twój awatar byłam przekonana że jesteś brunetką...
Sprawdziłam na planowaniu i nie wiem skąd mi się to wzięło

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

wielkie gratulacje - pieknie :D ale jakos sie nie balam o Ciebie, ze bedzie inaczej :D hihi

BTW - te zalaczniki z literka Ś w tytule - to przenazywaj na takie bez polskich i wklej jeszcze raz - inaczej sie nie powieksza ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

kasia gratuluję  :flowers: i duuuzooo miłości życzę  :love:
ładnie wyglądałaś :)

marax

slicznie i jaki maz przystojny -ale ja chce wiecej zdjec to sie wypowiem

golinda

Katarzynko! Ślicznie Ci suknię dobrałyśmy i świetnie z fryzurą doradziłam - zresztą nie tylko ja!
Koleżanki miotły! Możemy być dumne ze swojego dzieła! :)


cumberland

Kasia, GRATULACJE !!!  :flowers: :flowers: :flowers:

Stylizacja a'la GlamBride wyszła szałowo!  brawo

inspiracja