Kukułkówka - na specjalne życzenie Twinni

Zaczęty przez riannka, 15 Cze 2008, 21:55:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

A tego przepysznie brzmiącego napoju bogów nie da sie zrobić bez Termomixa?
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

pewnie da :) na pewno da :)
tylko że w termomixie to 10minut i gotowe :)

Lwica

uffff  bo kukułki kocham ubóstwiam pałam do nich  miłościa czystą pierwszą jedyną  i tak pysznie brzmi ten przepis że juz sie martwiłam że bez termomixa orgazmu mojemu podniebieniu nie dostarcze
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

nie no, skoro dziewczyny wałkiem kukułki rozbijają tzn że termomixu nie mają ;) i bez niego robią kukułkówke :)

aja

właściwie to dobry jest każdy mikser,blender,który radzi sobie np. z kruszeniem lodu więc z cukierkami poradzi sobie też!
wpadłam na pomys, żeby porobić dziadkom do koszyków tylko butelek szukam!

magdarynka

Dziekuje niebiosom ze moj tata robi kukulkowke  :dance: Wprawdzie troche inaczej i nie jest tak pyszna jak rianki ale daje rade.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#31
Cytat: aja w 19 Gru 2009, 23:45:39właściwie to dobry jest każdy mikser,blender,który radzi sobie np. z kruszeniem lodu więc z cukierkami poradzi sobie też!

a o tym nie pomyslałam, toż mam blender do kruszenia lodu :)




Dodany tekst: 20 Gru 2009, 16:22:45

Cytat: aja w 19 Gru 2009, 23:45:39wpadłam na pomys, żeby porobić dziadkom do koszyków tylko butelek szukam!

a za ile te butelki chcesz kupić? i ile potrzebujesz?

aja

Cytat: Kasia w 20 Gru 2009, 16:22:11za ile te butelki chcesz kupić? i ile potrzebujesz?
potrzebuje 3
a co? masz jakieś na zbyciu  ?

abkasia

a jak ustawilyscie temp 65 st jak tam mozna albo 60 albo 70?

abkasia


emcia


abkasia


zosia2007

podnoszę wątek bo robię na święta dla mamy ;D

Angie

zosia2007 zostaw na po świętach trochę :D :D

zosia2007