zdjecie operacji- rączka

Zaczęty przez brawurka, 15 Cze 2008, 18:17:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka


goga

tak - już kilka lat temu - zrobiło wtedy furorę, no i po to min badania prenatalne - dzięki tym badaniom pomogli wtedy temu maluchowi - urodził się zdrowy, nie pamiętam tylko jakiej płci i co operowali ?? rozszczep kręgosłupa ??
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

poli

w 'doktorze Housie' też jest taka scena. wprawdzie nie mogłam patrzeć na rozpłataną kobietę, ale rączka mi te wrażenia wynagrodziła  :)

panikarola

o Boze!!!!! what

kobieto, ty mnie uprzedzaj, ze to jest ten watek gdzie mam nie zagladac what
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marax

PODOBNIE WYGLADA CESARSKIE CIECIE TYLKO ZE WYCOGAJA CALE DZIECKO-RAZ NAWET MALY BYL TAK ZASKOCZONY ZE SPAL :):):) OBUDZIL SIE DOPIERO NA ZEWNATRZ:)_

golinda

niesamowite jest to zdjęcie, zawsze na mnie robi wrażenie

brawurka

moja Maja nie była zaskoczona, raczej ledwo przytomna. ech...

sweedee

kiedyś na discovery był program, jak robili operacje usunięcia nowotworu u płodu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

marax

Cytat: brawurka132 w 17 Cze 2008, 07:27:41
moja Maja nie była zaskoczona, raczej ledwo przytomna. ech...

no ale pewnie probowalas ja rodzic normalnie a tamto dziecko to bylo rutynowe cesarskie ciecie bez akcji porodowej tak wiec ono sobie spalo

kamelia04.08.2007

mam słaby zoładek na takie zdjęcia....
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

brawurka

#10
dlatego w tytule napisałam że to zdjecie z operacji:)  kamielia jak sie czujesz?

marax

ale wy ejstescie delikatne jak zdzbla trawki:)