Jaki macie wstęp na filmie

Zaczęty przez trik26, 14 Cze 2008, 19:44:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trik26

We wtorek mamy dogrywać ( tak sie złożyło, że po ślubie) jakiś wstęp na kasetę. Miejsce to Warszawa.
Nie chcemy typowego spaceru, trzymania się za rękę. Miałam pomysł by wstęp był z lekcji tańca (jak przygotowywaliśmy sie do wesela), ale mojemu mężowi się nie spodobał ten pomysł. Chciałabym, żeby to był film jak coś wspólnie razem robimy (niestety ciężko mi coś wymyślić). Napiszcie jak będzie/było u Was, co Wam się podoba.

kathrines

Fajny pomysł z tą nauka tańca, szkoda,że nie spodobał się mężowi. U nas będzie wmontowany kawełek nagrania jak tańczymy razem na scenie, bo poznaliśmy się z N w zespole tanecznym i tak chcemy to umieścic z sentymentu do tańca i z faktu, że dzięki tańcowi się poznaliśmy :)

trik26

Cytat: kathrines w 14 Cze 2008, 23:08:00
Fajny pomysł z tą nauka tańca, szkoda,że nie spodobał się mężowi. U nas będzie wmontowany kawełek nagrania jak tańczymy razem na scenie, bo poznaliśmy się z N w zespole tanecznym i tak chcemy to umieścic z sentymentu do tańca i z faktu, że dzięki tańcowi się poznaliśmy :)

No pomysł Twój jest super, ale mój mąż nie zgodził się. Inny mój pomysł to puszczanie latawca, ale niw eim czy jest to fajny pomysł