Mój dzień 31.05 - Trik26

Zaczęty przez trik26, 13 Cze 2008, 17:39:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trik26

Dziewczyny to kilka słów ode mnie.
Pora na relacje.
Przed samym ślubem nie pisałam co u mnie, bo nie miałam dostępu do netu. Kilka dni przed ślubem trwały przygotowania. W piątek poszłam spać o 2,a wstałam o 6 (nie mogłam spać). Zestresowałam się i brzuch zaczął mnie boleć, ale wziełam prysznic i przeszło. Potem pojechałam na manicure, paznokcie wyszły bardzo ładnie, zadowolona poszłam na fryzurę. Z fryzurą poszło bardzo szybko - rezultat, fryzura bardzo ładna, ale w jednym miejscu miała być nieco inna. Ogólnie podobało mi się. Korzystająć z chwili wbiegłam do koscioła, gdzie moja świadkowa dokańczała ustarajanie ławek. Następnie z narzeczonym pojechaliśmy na cmentarz (chwilę posiedziałam u rodziców), pojechałam na makijaż. Makijaż wyszedł idealnie (kolory fioletu), doklejenie 3 kępęk rzęs dało super efekt - polecam!
Potem pojechałam do brata do domu. Chwila odpoczynku (jeszcze zdąrzyłam uczesać bratanicę i coś przekąsić). Potem czas ubierania. Przyjechała świadkowa i pomagała mi się ubrać oraz wpiąc we włosy kwiat. Pierwszy stres i łza w oku. Po chwili wszedł mój narzeczony z rodzicami i świadkiem. Błogosławieństwo to chwila emocji (błogosławili tylko rodzice TŻ). Rzut oka na kwiaty - śliczne tulipanyw kolorze fioletu. Wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy zrobić kilka zdjęć w parku ze świadkami.
Potem przyjazd do kościoła. Staliśmy przy drzwiach a ludzie wchodzili i mówili jak pięknie wyglądam. Mszę odprawiało 5 księży. Znajomi śpiewali, świadkowa psalm, przyjaciel czytanie, koleżanka modlitwę wiernych. Mój brat i jego córka oraz siostra TŻ nieśli dary (tutaj łza spłynęła mi po policzku). Znajomy ksiądz powiedział piękne kazanie, bardzo prawdziwe. Śmialiśmy się i wzruszaliśmy. Przysięga wzruszajaca, ale udało mi się wymówić słowa. Jednym słowem wziośle i pięknie.
Potem życzenia i na salę, obiad i pierwszy taniec. Pomyliłam się w jednym momencie, ale goście tego nie zauważyli. Dostaliśmy brawa i wszyscy zgodnie uznali, super.
Zabawa była naparawdę super. bawiliśmy się do 4.30 a drugiego dnia poprawiny.
Było pięknie
..i kilka zdjęć

maroonbug

Trik gratulacje! Przepiekna ta suknia. Slicznie wygladaliscie. Wszystkiego Najlepszego!!


zwierzatko_mojej_mamy

trik26 gratulacje !!! cudnie wygladalas - szkoda, ze buzke zaciapalas bialym ;) - nie uwierze w ten piekny makijaz  :P (podpucha sie uda czy nie? :>)

bukiet super - wszystko super - daj wiecej foootekkk ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martullek

trik26 wyglądałaś pięknie! pokaż buźkę chociaż na chwilę, żebyśmy mogły się jeszcze bardziej zachwycić ::)

gratuluje brawo


trik26

Dobrze dobrze,zaraz cos znajdę

spragnienie

no w końcu  :D
wszystkiego dobrego

suknia super, ale to już kiedyś mówilam :)
czy masz jakieś b. wyraźne zdjecie bukietu ?

trik26


trik26

#10
Dobrze, dobrze, zdjecie twarz i bukiet (tulipany)  ;)

zwierzatko_mojej_mamy

trik26 zmien nazwe zalacznika na taka bez polskiej literki i wrzuc jeszcze raz - bo sie nam nie powiekszy ;) a ja CHCE ZOBACZYC wieksze!!! juz widze, ze pieknie!! ale chce z bliska!!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika


martullek


trik26


spragnienie

śłicznie :)
dzięki i polewam
a welon imponującyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  ;)

jo_miekka

Trik, bardzo pięknie!
Pamiętam, jak pierwszy raz pokazywałaś kieckę - podobała mi się jak mało która , ale na Tobie to dopiero cacuszko!
Super!
Wszystkie naj!

damka

juz wczesniej pisalam ze suknia jest niezwykle elegancka, natomiast Ty w tej sukni to po prostu niezapomniany widok.
Pieknie po prostu, gratuluje :)

trik26

Dziewczyny, ile miłych słów - dziękuję.
A co do welonu, to ja ogromna przeciwniczka welonów założyłam 2,5 metrowy welon. Co do sukienki, to naprawdę wybrałam taką która mi się naprawdę podobała * w ten dzień kompromisy nie są dobre), warto miec suknię marzeń.

elve

Trik najserdeczniejsze gratulacje! Wszystkiego najlpeszego dla Was!

Wyglądałaś fantastycznie, ta figura i suknia. Welon piękny!

sonja

Serdeczne gratulacje:)) Piękny opis! Suknia na Tobie jest cudna, na modelce nie podobała mi się wcale a wcale, a na Tobie no cud miód:)

ulala28

Gratulacje!!!  :flowers: przeslicznie wygladalas  brawo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

Monika

WOW - przepięknie wyglądaliście, piękna kiecka, welon, bukiet - no i co najważniejsze, śliczna z Ciebie dziewczyna no i jaka figura - tylko pozazdrościć :D Wszystkiego najlepszego!!

mona_liza

Ślicznie wyglądałaś!!! GRATULUJĘ!

inkageo

Piękna panna młoda :) Gratuluję :)
Imagine there is no hate