najszczęśliwsza żona swojego męża ;) są już zdjęcia str.4,5,9

Zaczęty przez dagi, 13 Cze 2008, 12:01:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

#100
...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zosia2007

dagi piekne zdjecia i śliczna para:) wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

errata


gdziezby

Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

errata


5czwartych

Cytat: sierpniowajulka w 17 Cze 2008, 12:15:27
Jeszcze napiszę, że zdjęcia Marcina i Agnieszki są przepiękne i już się nie mogę doczekać mojego dla siostry prezentu ślubnego... :) I Twojego, Dagi pleneru. :)
I straszna d**a ze mnie, bo przed własnym ślubem kręciłam się wokół ich strony internetowej i poważnie brałam pod uwagę... ale wtedy nie mieli rozbudowanego portfolio ślubnego, więc stchórzyłam...

Julka - dzięki. ze stroną to było i jest tak: ja nie mam czasu ciągle aktualizować strony, jak zaktualizuję to mi Agnieszka ciągle potem mówi, że NIE TE ZDJĘCIA są na stronie. co powoduje z kolei, że jak mam aktualizować to mnie krew zalewa :) typowe przekłamania na łączach Wenus-Mars  ;D i tak też trochę mamy ze zdjęciami. dla Agnieszki musi być pięknie, a dla mnie musi być w zdjęciu życie i cała reszta. chyba zrobimy każde swoje selekcje na stronie - bo inaczej czarno to widzę :D

Julka, ale przecież macie super zdjęcia ze ślubu... nie ma co żałować i gdybać - zawsze można strzelić pin-up'a :) czyli wszystko przed nami :P


bagietka12

zdjęcia naprawde przecudne!! gratuluję i zycze duzo duzo milosci  :love:

bu_hoooka

dagi, a zdradzisz mi jeszcze skąd wytrzasnęłaś taki welon? bo ja muszę się chyba powoli zacząć rozglądać..
Just married...

dagi

bu_hoooka no pewnie, z salonu Madonna w Warszawie, dostałam go gratis do sukni  :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

niewiemjaka

dagi z Madonny na Wilczej? ;>
dobrze wiedziec bo tez zamawiam tam suknie:) (p.s. o tym ze taka sama Sale juz nie wspomne.. ale zdecydowalam sie i juz klamka zapadla!)

bu_hoooka

Just married...

malybob

Jak pięęęęknie!!!!!  Ja w sukienkach rybkach nie gustuję, ale Twoja stylizacja mnie powaliła na kolana.. (Tak jak Sierpniowej Julki rzecz jasna).
I plisss- dałabyś namiary na fryzjera? Bo ja tracę w tej materii nadzieję..

salsa

DAGIII!!!
no cud miód i malina
jestem pod wrażeniem:)
nie rpzecze, stylizacja bardzo podobna do Sierpniowej Julki, ale ona chyba sie nie obrazi, bo nie ma żadnej profanacji, na prawde wyszło pięknie, wiec Julka tylko dumna powinna być ze ma taka zdolną naśladowczynię:) suknia chyba ta sama??
nie no jestem pod wrażeniem.
Piękna z Ciebie miotła, nie ma co:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

Dagi - pięknie !!!!! uwielbiam welony zasłąniające twarz lub woalki więc tym bardziej pięknie...... gratulacje :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sputnik_sweetheart

Gratulacje i suuuper zdjęcia, z niecierpliwością czekam na wiecej ! pięknie!

martullek

dagi81 wyglądałaś przepięknie!! bardzo się cieszę, że wreszcie zdjęcia pokazałaś.

i też się niesmiało przyłączam do pytania o fryzjera...  ::)

golinda

jakbym sierpniową julkę widziała :)
wszystkiego najlepszego!!!

annka-cygannka

Bardzo ładnie wyglądałaś. Inspiracje sierpniowąjulką widoczne od razu (fryzura, suknia, bukiet). Ja chyba nie chciałabym kiedyś zobaczyć swojej kopii w internecie, chciałabym wyglądać wyjątkowo (ale ja nie będę miała tego problemu, bo jak wiadomo naśladownictwo jest najwyższą formą uwielbienia, a mnie nikt nie wielbi  ;) :D  )  Zdjęcia bardzo ładne- życzę dużo szczęścia!!

Majeczka

Dagi pieknie wyszlo, fryzura od razu wpadla mi w oko bardzo ladnie wyszla (warto robic czesanie probne, mozna wiele udoskonalic). Sekwencja z welonem super!!  -bede probowala odgapic ;P Pieknie wygladaliscie i na swoj sposob orginalnie. jeszcze raz gratuluje :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

mnie sie tez bukiet bardzo podoba, taki delikatny, cudo :)

Anupka

No masz, następna laska... na tym forum, to naprawdę w kompleksy można wpaśc! ;)

PIĘKNIE dagi!

Drugie zdjęcie z pierwszej strony zdjęc, takie czarno białe zbliżenie Twojej twarzy, to jak dla mnie mistrzostwo świata.

Gratulacje i wszystkiego dobrego młoda paro  :flowers:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka


elizapj

bardzo ladna fryzura i makijaz. figura...szkoda kadac;)
bardzo ladnie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

no dobrze to wkleję jeszcze zdjęcia z przysięgi, bo 5czwartych mi napisał, że z ceremonii wkleiłam akurat nie te zdjęcia, które najbardziej mu się podobają, mam nadzieję, że to o te chodzi  :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]