najszczęśliwsza żona swojego męża ;) są już zdjęcia str.4,5,9

Zaczęty przez dagi, 13 Cze 2008, 12:01:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

Dziękuję wszystkim za wsparcie w przygotowaniach i za życzenia i gratulacje  :flowers:
i za wirtualnego kopniaka żebym wreszcie wzięła się za relację  ;)

To zacznę od początku, chociaż tego co wtedy czułam nie da się wyrazić żadnymi słowami. Po tych kilku dniach cały ślub wydaje nam się przepięknym snem, a ja chciałabym śnić dalej...

Postaram się nie rozpisywać za nadto.
Przygotowywaliśmy się razem w naszym małym mieszkanku. Ja początkowo chciałam oddzielnie, żeby zrobić wrażenie na moim przyszłym mężu, ale on stwierdził, że chce być cały czas przy mnie, bo to w końcu nasz wspólny dzień i teraz bardzo się cieszę, że postawił na swoim.
Przed południem pojechałam na manicure i fryzurę, z której nie do końca byłam zadowolona ale stwierdziłam, że nie mam się co przejmować, bo nie to jest najważniejsze w takim dniu. Do domu wracałam w takich cienkich plastikowych japonkach, żeby nic się nie stało z paznokciami a że byłam w centrum, więc możecie sobie wyobrazić z jakim uśmiechem patrzyli na mnie przechodnie zanim dotarłam do samochodu  :D
W domu mój wtedy-jeszcze-nie-mąż rozluźniał się bacardi ;), przyjechał do nas Marcin z Agnieszką i od tej pory wszystko dokumentowali swoimi aparatami. Czas upłynął mi bardzo szybko, najpierw makijaż mojej siostry, potem mój, zakładanie sukienki, welonu. Moja siostra śmieje się do tej pory, że Marcin uczył ją wpinania welonu, bo sama nie wiedziała jak to zrobić.
Potem pojechaliśmy do kościoła i tak już potoczyło się wszystko w mgnieniu oka. Ksiądz wyszedł do nas na zewnątrz (podobno idąc koło ołtarza żartował sobie, że przyszedł odprawić ślub a tu nie ma młodych, chyba uciekli  lol).
W trakcie przysięgi niesamowicie się wzruszyłam, serce biło mi mocniej i cały czas czułam jak mój mąż ściska mnie mocno za rękę. On się strasznie denerwował, że coś źle powie, bo jak był mały to trochę się jąkał i do teraz mu zostało, że się potrafi zaciąć i musi szukać innego słowa. Ale wtedy mówił pięknie, bez zająknięcia i cały czas patrzył mi w oczy. Już dużo później powiedział, że to dlatego, że cały czas był i jest pewien że to ja jestem tą jedyną :love:.
Potem już tylko pamiętam jak pięknie mówił do nas ksiądz i ci wszyscy goście składający nam życzenia pod kościołem. Czułam się niesamowicie.
W trakcie pierwszego tańca zaplątał nam się welon, ale i tak myślę, że poszło nam całkiem nieźle.
Goście w większości nie taneczni, więc długo się rozkręcali ale my wybawiliśmy się fantastycznie.
Część zdjęć od 5czwartych z przygotowań i ze ślubu już widziałam. Wkleję jak się odważę. 
Jestem baaardzo szczęśliwa i podobno to szczęście widać na odległość  jupi jupi jupi
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

fasolka1980

Dagi - piękny opis! Duzo szczęścia życzę!!! :D

Dawaj fotki!  :drunk: na odwagę ;D

mika

Dagi serdeczne gratulacje!!!! dużo miłości i szcząścia Wam życzę. Piękny opis. Czekamy na te fotki, nie wygłupiaj się tylko wklejaj!!!!!! ja też poleję jak wkleisz!!!

spragnienie

piękny opis
troszkę się wzruszyłam  :)

wszystkiego dobrego  :flowers:
i piwko za zalożenie tematu - w końcu  ;)

zosanka

Piekny opis! Az sie wzruszylam przy wyznaniu meza ze jest pewnt, ze Ty to ta jedyna :D
Zycze Wam tej pewnosci i tego szczescia przez cale Wasze zycie! A teraz czekam na zdjecia!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...


jusia

dagi Wielkie Gratulacje i wszystkiego najlepszego na reszte wspolnego zycia ;)  :love: :love: :flowers: :flowers:
no i odważ się i wklejaj zdjęcia ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

sznapkowa

Dagi ... zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia. I nie wykręcaj się tym, że moje foty cie onieśmielają i teraz nie wkelisz swoich. Relacja bez fotek to żadna relacja :)

Przecież i tak napiszemy że ładnie było :)

magdalinska

dagi - duzo milosci, szczescia i radosci :) dawaj foty ;)   :drunk:

cumberland

#9
Cytat: sznapkowa w 13 Cze 2008, 12:25:16
Przecież i tak napiszemy że ładnie było :)

no sznapkowa ale nie napiszemy tak dlatego, że tak wypada tylko założę się że po prostu było MEGA PIĘKNIE !!!!!

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

super opis, pozazdroscic atmosfery, wszystkiego naj naj naj :))

niewiemjaka

dagi serdeczne gratulacje!  wszystko brzmi tak bajkowo :) bardzo sie ciesze ze jestes taka happy jupi

oczywiscie czekamy na zdjecia bardzo bardzo, wiec nie wymiguj sie dlugo:)
:drunk: na odwage!

sznapkowa

Jasne że było pięknie i państwo młodzi byli jak z obrazka - tylko kiedy my zobaczymy ten obrazek ... dagi nie karz nam czekać :)

dragonfly

dagi, wklejej zdjecia! I moje szczere gratulacje, piekny opis! :flowers: :flowers: :flowers:

sonja

Dagi serdeczne gratulacje i życzenia szczęścia:)) A teraz powtórzę za innymi: zdjecia:)

zwierzatko_mojej_mamy

wlasciwie to marcin powinien sie obrazic, ze wstydzisz sie Jego tworczosc wystawic !!! dobrze mowie? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

Dagi, gratulacje wielkie!
Dużo duzo szczęścia!

sierpniowajulka

Dagi, co to za kokieteria z tymi zdjęciami??? Przecież i tak już wiemy, jak wyglądasz (zdjęcia z przymiarki) :P...
Najserdeczniejsze życzenia  z okazji ślubu! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Cze 2008, 15:05:08
wlasciwie to marcin powinien sie obrazic, ze wstydzisz sie Jego tworczosc wystawic !!! dobrze mowie? :>
O, Zwierzak! Gadasz tak mądrze, że aż piwo trzeba Ci postawić. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

importerka2008

Dagi, gratulacje  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:, opis piękny  brawo brawo, ale gdzie zdjęcia??????

elve

Dagi, serdeczne gratulacje.

Więcej napiszę jak wkleisz zdjęcia (takie małe targowanie się)

sweedee

Dagi, gratuluję!  :flowers: i kochajcie sie na wieki, wieków! Amen.  :love:
I dawaj w końcu te foty!  :hammer: :hammer: :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

spragnienie


martullek

dagi, ja również gratuluję i czekam na foty!!!