Próba była,ale zdjęcia do d....więc poleciały w kosmos

Zaczęty przez anulla, 12 Cze 2008, 21:18:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anulla

Zgodnie z obietnica wklejam Wam foteczki z próby makijażu. Generalnie live wygląda dużo lepiej bo jestem jakaś niefotogeniczna i kiepsko wyglądam na tych fotach. Oceńcie make up a nie moja urodę,hihihihh Generalnie jestem przed opalaniem,chociaż na tych zdjęciach jestem wyjątkowo blada.W realu chyba nie jest aż tak źle.Miełam też położony fajny błyszczyk na ustach,ale trochę mi się zjadł.No i nie patrzcie na fryzurę bo włosy nie są w żaden sposób ułożone.Grzywka sklapnięta.W dniu ślubu powinno być lepiej (mam nadzieję hehehe!) Oczywiście dlla Konwalii piwko :)

anulla

#1
:)

zosanka

jaka niefotogeniczna!!!  :hammer:  bardzo ladnie wyszlas i bardzo ladna z Ciebie dziewczyna! Wiec bez takich mi tu prosze!! Ale makijaz jakis malo widoczny. Masz ladna ciemna oprawe oczu i troche gubi sie przy tym ten makijaz. I chyba w ogole nie masz zaznaczonych policzkow.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

wredotka

anulla  a mnie sie wydaje ze moglabys spróbować z innym cieniem do oczu. Ten kolor troche sie gryzie z twoją tęczówką

elve

anulla śliczna z ciebie dziewczyna. Bardzo ładny makijaż tylko taki delikatny.... pamiętaj, że na zdjęciach znacznie mniej widać.

Ja się na makijażach nie znam, ale tak niewprawnem okiem stwierdzam, że ten cień jakś nie pasuje. Pewnie dostanę po głowie, ale ja bym coś cieplejszego dała....

anulla

#5
Jakoś wyszło jasno na zdjęciu.Cała jestem naświetlona. Na górze mam szary cień na dole fiolet. Różu jest dużo tylko jakieś to wszystko faktycznie niewidoczne na fotkach.Poproszę ja jak będzie mnie malowała o inny odcień.Mam nadzieję,że będę juz opalona :) Właściwie to powinnam wkleic fotkę przed make upem. Jak tam pojechałam do nie taka NATURALNA i ona zapaliła światełka przy lustrze to sie przeraziłam,wyglądałam bleeeeee...


anulla

Skonsultowałam z mamą i N. Jednogłośnie powiedzieli,że fotki są beznadziejne i ni w oko ni w d...oddają to co mam na twarzy. W sumie chyba maja rację, więc je wywalam.Są jakies naświetlone i jak to moja mama powiedziała "wyglądam jak córka młynarza"Zresztą to potwierdzaja Wasze dotychczasowe opinie.Poźniej wkleje fotorelację ze ślubu.Może będzie lepiej :)

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elve


gosialand


mika


astrainca


anulla

Moje kochane forumki, wywaliłam te fotki na usilną prośbę mojego N. powiedział,że były beznadziejne i w ogóle nie pokazywały tego makijażu, który (o dziwo!!) jemu się podobał :) Obiecuję Wam,że w zamian za to powklejam fotki makijażu ślubnego, a to już niedługo...