Smieszne nagrody w konkursach weselnych - macie jakieś pomysły??

Zaczęty przez gosialand, 12 Cze 2008, 20:44:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosialand

co Wy miałyście lub bedziecie miały za nagrody ??  :D :D :D

Ja znalazłam takie :P :P :P :
Polonez caro - wódka Polonaise + fajki caro
rejs Batorym - flaszka Batory
Deskorolka - deska do krojenia, rolka recznika jednrazowego
ekspres do kawy - Super express , kawa
nagroda niespodzianka - jajko niespodzianka,
taśma z wesela - rolka papieru toaletowego
kolacja dla dwojga w chinskiej restauracji - woreczek ryżu, świeczka, pałeczki
wycieczka do Finlandii - flaszeczka finlandii
niezbędnik energetyczny - zapałka, świeczka, prezerwatywa
piekna zastawa stołaowa - talerzyki i sztućce jednorazowe
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

wódeczka będzie na pewno ale się zastanawiam jeszcze nad czymś żeby było śmiesznie

gosialand

papier toaletowy ale nie taki zwykły tylko ślubny  :D :D ;D ;D brawo brawo

ze_nitka

My zrobiliśmy koszulki z napisem czyje wesele i w jakim dniu i graficzka tańczącej pary.
Nie jest to co prawda śmieszna nagroda, ale coś innego niż standardowa flaszka.


gosialand

no jak się robi konkurs to wypada dać nagrodę  :P, młodzi często chcą dostać flaszkę z wesela do domu więc biorą udział w zabawach. A żeby było śmiesznie to oprócz wódki fajnie by było zrobić jakieś fajne prezenty żeby było śmiesznie  ;D ;D ;D . Jak by nie było nagród to nie wiem czy ktoś by chciał wogóle brać udział.

spragnienie

hmm, ja myślę że mimo nagród nie wszyscy chcą brać udział w "weselnych konkursach"  ;)a  jak ktoś chce to mu flaszka czy śmiech wystarczy

gosialand

no tak ja nie lubię brać udziału w konkursach chyba że jest normalny a nie jakiś głupi typu przekładanie jajek czy macanie. Wiadomo że każdy się ucieszy z wódki. I wiem że nikt nie lubi być wyciągany na siłę i dlatego myślę że jak powiem np że jest do wygrania ekspres do kawy albo kolacja w chińskiej restauracji to zachęcę kogoś do zabawy. Pani z zespołu już mi powiedziała że jak nie będzie chętnych to oni nie zmuszają i rezygnują z zabaw. A będę miała ok 20 niemców i chcę żeby mieli co wspominać z polskiego wesela, bo te niemieckie wesela są do bani.

Majeczka

jesli na weselu jest wodka Pan Tadeusz to prezentem jest 'cos do czytania - Pan Tadeusz'
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Gosialand, mam nadzieję że nie masz wśród swoich gości takich osób jak ja. Mnie kompletnie nie śmieszą takie nagrody, wręcz żenują.

Wogóle idea robienia konkursów mnie dziwi, a szczególnie z nagrodami... co to wesele to zabawa szkolna?!

No ale wszystko zależy od osób, które zapraszasz

Chcesz zrobić wrażenie na Niemcach to postaw na coś stricte polskiego.

Majeczka

elvelve- gosialand juz chyba nie istnieje, ja watek przeczytalam wczoraj. zrobila duzo niemilego zamieszania. paranoja+fikumiku +gosialand jedno i to samo.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

No to wracając do nagród i konkursów, to ja je uwielbiam, jedna z najlepszych części wesela :P inna jestem, wiem....

Majeczka

:) ja raczej unikam wszelkich konkursow, lubie tylko welon lapac (usilujac nie zlapac ) :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login