jaki tyl koka

Zaczęty przez elizapj, 09 Cze 2008, 17:38:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Cytat: elizapj w 09 Cze 2008, 20:06:59
Cytat: sierpniowajulka w 09 Cze 2008, 20:00:01
Wiatrak z tyłu prezentuje się bardzo efektownie, ale Ty w nim jakoś tak mocno dojrzale i nobliwie wyglądasz.... hmmm... Podoba mi się kucyk i wydaje się super pasować do Twojej sukni, ale... chyba nie do welonu. Więc jeżeli musisz mieć welon, to głosuję na wiatrak... A jeżeli welon nie jest obligatoryjny, to dla mnie kucyk jest numerem 1.

ale mi namotalas hahah

- welon obligatoryjnie chce:)
- ale nadal go nie mam i nie wiem do konca jaki bedzie...wiec teoretycznie jest szansza ze bedzie bez welonu;)
- co do postarzania, mnie niestety wszystkie upiecie postarzaja :'( :'(
no moze to u twojego fryzjera mniej.... ale nie wiem czy te fale z gladka 'pilka' z tyly by szly
- a fale jakie zrobil z przodu piekne, ale tyl ...nie wiem czy bysmy doszli do porozumienia co z tylem...+ fakt, ze on dopiero moze mi potwierdzic w polowie lipca czy bedzie 2 pracowal...troche mnie zniecheca:(

nigdy nie widziałam wcześniej welonu z kucykiem i dlatego (sugerując się też wypowiedzią powyżej mojej) założyłam, że raczej nie idą w parze. Ale... to co pokazała Martos zmieniło moje spojrzenie na tę sprawę i już teraz żaden koczek do mnie nie przemawia. :P Jestem za kucykiem i zaraz oddam na niego głos.  ;D ;D ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

A! I żebyś nie pomyślała o żadnym liftingu ;), bo buzię masz dziewczęco wyglądającą.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 09 Cze 2008, 18:19:56
en kucyk jakos tak kiepsko zrobiony, ale sama idea jest OK. Dla mnie kucyki sa eleganckie i nowoczesne. BYla kiedys panna mloda na gazetowym w kucyku, ale pieknie bylo...
no to jest moje najlepsze uje z wesela 31.05 w kucyku, w gescie iscie weselnym;)..kucyk autowykonany, wiec moze fryzjerski bylby lepszy..nie wiem..
widziecie mnie tak w sukni slubnej?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Tylko kucyk Eliza, ostatecznie przekonalo mnie Twoje zdjecie! Kucyk to klasa!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

eLIZA DO tWOJEJ SUKNIE NIE PASUJE KOK.
Kucyk !!!

elizapj

Cytat: konwalia w 10 Cze 2008, 18:14:50
eLIZA DO tWOJEJ SUKNIE NIE PASUJE KOK.
Kucyk !!!
kurcze tez tak myslalam idac na ostatnie probne...i potem gdy kucyk frzyjerce wyszedl tak niespecjalnie stwierdzilam ze moze jednal kok bardziej do okazji...mniej zwyczajnie

a teraz mam 2 presje:
- wasze kucykowe lobby
- fakt ze koki mnie postarzaja

dzieki wszystkim za rady  :flowers: polewam wszystkim. bede teraz mocno myslec...do lipca kiedy pojde na kolejne probne
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

a to pokaz jakies zdjecia jak masz:) moze jak zobaczymy to sie przekonamy :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Majeczka w 10 Cze 2008, 18:30:29
a to pokaz jakies zdjecia jak masz:) moze jak zobaczymy to sie przekonamy :D
ale jakie? juz wszystkie jakie mam z probnych pokazalam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martos82

elizapj bardzo ladnie Ci w tym kucyku - swiezo i dziewczeco. Juz sama nie wiem co bym wybrala.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: elizapj w 10 Cze 2008, 18:33:44
Cytat: Majeczka w 10 Cze 2008, 18:30:29
a to pokaz jakies zdjecia jak masz:) moze jak zobaczymy to sie przekonamy :D
ale jakie? juz wszystkie jakie mam z probnych pokazalam:)

Chyba o foty sukni chodziło.

annka-cygannka

#60
.

Chermelle

chyba tu to powinnam napisac  :P

CytujCytat: elizapj  Wczoraj o 08:32:35
tez polalam...bo tu kilka ladnych kucykow z irokezem znalazlam:) a mnie w mojej watku namawiaja na kucyka....

kucyk z irokezem do Twojej sukienki = super  Brawo

no ale to moje zdanie bo ja lubie odważnie i oryginalnie

elizapj

Cytat: Chermelle w 10 Cze 2008, 19:45:18
chyba tu to powinnam napisac  :P

CytujCytat: elizapj  Wczoraj o 08:32:35
tez polalam...bo tu kilka ladnych kucykow z irokezem znalazlam:) a mnie w mojej watku namawiaja na kucyka....

kucyk z irokezem do Twojej sukienki = super  Brawo

no ale to moje zdanie bo ja lubie odważnie i oryginalnie
no to sprobuje na kolejnej probnej. wtedy juz bedzie suknia w domu wiec latwiej bedzie decydowac:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Glosowalam za kucykiem, z twoja suknia bedzie tworzyl rewelacyjne polaczenie Takie lekkie i dziewczece
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sznapkowa

Kucyk i tylko kucyk.
I nawet podobają mi się te wystające kosmyki. Jeśli masz ciężkie włosy to rozwiązaniem jest zrobienie dwóch kucykoów - jeden z górnej partii włosów a drugi z dolnej. Kucyki mega blisko siebie i potek razem je owinąć pasmem włosów. Dwie gumki to nie jedna i włosy powinny się lepiej trzymać. Tylko muszą być dobrze zaczesane żeby nie było za bardzo widać przedziałka. Czesałam tak kiedyś koleżankę i wyszło spoko. Sprawna fryzjerka zrobi to o niebo lepiej.

A jak wiatrak to upiety niżej, żeby lekko wchodził na szyję.

nionczka

KUCYK!!! Ja mialam podobne watpliwosci. Wydawalo mi sie, ze kucyk lub rozpuszczone sa niezbyt eleganckie. Zbyt codziennie. Ale w koncu doszlam do wniosku, ze nie chce zadnych koków, ktore mnie beda postarzaly. Stwierdzilam, ze wole isc zbyt normalnie niz przebrana za kogos kim nie jestem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Eliza, bardzo ładnie Ci w kucyku!!! Zapomnij o innych fryzurach. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Kucyk!!! na reszcie kucyk!!! może nareszcie jakaś PM stefowa się zdecyduje na kucyk, Eliza pięknie Ci w kucyku!!!

Anupka

Oddałam głos na wiatrak - super jest! Na drugim miejscu podobała mi się kokarda, ale chyba raczej sam pomysł, a nie wykonanie. Trzeba by było dopracowac...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

prosze odjac moj glos na wiatrak
po zobaczeniu Twojego zdjecia to juz na 100% zmieniam na kucyk
najpierw zaglosowalam na wiatrak, ale nie wiedzialam jak wyglada sukienka
:)

elizapj

Cytat: spragnienie w 11 Cze 2008, 13:17:18
prosze odjac moj glos na wiatrak
po zobaczeniu Twojego zdjecia to juz na 100% zmieniam na kucyk
najpierw zaglosowalam na wiatrak, ale nie wiedzialam jak wyglada sukienka
:)

zmienic glosu niestety nie moge, ale moge sobie liczyc inaczej;)

lobby kucykowe jest tak silne, ze trudno sie Wam oprzec..

szczerze mowiac najbardziej podobala mi sie kokarda ( z tylu) a tak moalo glosow dostala :(
wydawala mi sie inna i byla taim wykonczeniem braku kokardy w sukni;)
sfotografowana nie jest pieknie wykonana, bo jak pisalam, ona mi robila fryz po fryzie, wiec wlosy mocno natapirowane i nalakierowne do kazdego kolejnego upiecia...nad detalami mocno nie pracowala - chodzilo i jej i mi o probowanie roznych prostych rozwiazan na tyl.

wiatrak mi sie b podobal, ale byl taki troche za bardzo powazny i stonowany, porzadny, stateczny...etc.

za tydzien ide do fryzjera (polecanego przez gdziezby eiji) podciac koncowki, popytam co oni mysla, jaki wg nich ksztalt najlpeiej do mnie widza...

dzieki raz jeszcze za wszystkie rady... :flowers:

- najmniej mnie przekonuje argument, ze malo PM idzie w kucyku haha. to, ze sie wszystkim opatrzylu koki i glodne oczy domagaja sie zmiany np w postaci kucyka;)

- najb obawia mnie 'opadania' kucyka (jak na fotce) a chcialabym zeby caly wieczor sterczal wysoko i pod ladnym katem jak ogonek u kucyka:)  ale sprobuje rozwiazanie zaproponowane przez sznapkowa:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja mialam kiedys zrobionego koczka z kucyka jak bylam druhna na slubie w US. Po powrocie z imprezy rozwalilam koczka, wyjelam wsuwki i poszlam spac w kucyku. A na drugi dzien wcale sie nie czesalam bo tak mi sie ten kucyk podobal. Byl podwyzszony i bardzo mocno spiety. Wiec to kwestia zrobienia kucyka.
Kurcze, nie pamietam jak sie nazywala dziewczyna z gazetowego co miala kucyka, bogini byla! Zobacze w domu moze zapisalam sobie jej zdjecie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 11 Cze 2008, 18:20:30
Kurcze, nie pamietam jak sie nazywala dziewczyna z gazetowego co miala kucyka, bogini byla! Zobacze w domu moze zapisalam sobie jej zdjecie.

ja przez mgle tez pamietam jakies fotki...ale to byl sam poczatej mojego pobytu na gazecie.i wtedy w ogole sie nie orientowalam w forumkach:(
jakbys wpadlana nie to by bylo super!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 11 Cze 2008, 18:39:43
Specjalnie dla Ciebie:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=48137850&a=48137850

jestem w szkoku nionczka!
bo to sa wlasnie te fotki kt pamietalam ja!! bylam pewna, ze mowimy o roznych haha. ale widocznie na GW tez nie bylo duzo kucykow i latwo sie takie osoby rzucaja w oczy;)
polalam soku!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login