jaki tyl koka

Zaczęty przez elizapj, 09 Cze 2008, 17:38:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Wiatrak z tyłu prezentuje się bardzo efektownie, ale Ty w nim jakoś tak mocno dojrzale i nobliwie wyglądasz.... hmmm... Podoba mi się kucyk i wydaje się super pasować do Twojej sukni, ale... chyba nie do welonu. Więc jeżeli musisz mieć welon, to głosuję na wiatrak... A jeżeli welon nie jest obligatoryjny, to dla mnie kucyk jest numerem 1.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: spragnienie w 09 Cze 2008, 19:54:14
wiatrak bez kosmyków
no wiem ten wiatrsk z kosmykami to jakies nieporozumienie na linii klient fryzjerka ahha

ale kleilam i tak:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

glosuje tak samo jak julka ;)
wiatrak do welonu, a kucyk zawsze ostawialam jako nr I :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#28
Cytat: sierpniowajulka w 09 Cze 2008, 20:00:01
Wiatrak z tyłu prezentuje się bardzo efektownie, ale Ty w nim jakoś tak mocno dojrzale i nobliwie wyglądasz.... hmmm... Podoba mi się kucyk i wydaje się super pasować do Twojej sukni, ale... chyba nie do welonu. Więc jeżeli musisz mieć welon, to głosuję na wiatrak... A jeżeli welon nie jest obligatoryjny, to dla mnie kucyk jest numerem 1.

ale mi namotalas hahah

- welon obligatoryjnie chce:)
- ale nadal go nie mam i nie wiem do konca jaki bedzie...wiec teoretycznie jest szansza ze bedzie bez welonu;)
- co do postarzania, mnie niestety wszystkie upiecie postarzaja :'( :'(
no moze to u twojego fryzjera mniej.... ale nie wiem czy te fale z gladka 'pilka' z tyly by szly
- a fale jakie zrobil z przodu piekne, ale tyl ...nie wiem czy bysmy doszli do porozumienia co z tylem...+ fakt, ze on dopiero moze mi potwierdzic w polowie lipca czy bedzie 2 pracowal...troche mnie zniecheca:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Majeczka w 09 Cze 2008, 20:06:24
glosuje tak samo jak julka ;)
wiatrak do welonu, a kucyk zawsze ostawialam jako nr I :D

ale czemu Wam nie idzie kucyk z welonem??? :-\
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Wiatrak jest super

niewiemjaka

wiatrak cool the best :) dopracujcie przod zeby nie postarzal i bedzie cud miód ;)))
ale kucyk tez jest fajny...

elizapj

Cytat: niewiemjaka w 09 Cze 2008, 20:21:32
dopracujcie przod zeby nie postarzal

to moze facelift? hahah bo jesli chodzi o przod to moze mnie jednak twarz postarza nie wlosy haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: niewiemjaka w 09 Cze 2008, 20:21:32
wiatrak cool the best :) dopracujcie przod zeby nie postarzal i bedzie cud miód ;)))
ale kucyk tez jest fajny...

serio mowiac, czy ma ktos jakies propozycje zeby efekt postarzania zmniejszyc ???

no i nadal musze sie dowiedziec, czemu welon+kucyk to nie jest dobry pomysl  :-\
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Elizapj, jak dla mnie to wcale Cię ta fryzura nie postarza! Pięknie wyglądasz, ale z taką urodą to nie problem:)

spragnienie

Cytat: elizapj w 09 Cze 2008, 19:59:41
Cytat: spragnienie w 09 Cze 2008, 19:57:36
eliza, a wklejalas gdzies zdjecie sukienki?

pierwsze strony mojego watku:) http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1903.120.html

sorry, ale wtopa  :-[ ja nie czytam tych watków dot. przygotowań ślubnych, bo mnie raczej nudzą  lol  ale cóż, nie mam zadatków na perfekcyjną PM i pewnie to się zemści ...

ale ad rem: suknia jest ŚWIETNA  what i teraz kurcze mam dylemat, bo wiatrak mi się podoba, ale nie wiem czy jednak kucyk (porządnie wykonany), albo taka fryzura jak miala nionczka bardziej by do tej sukni nie pasowały, bo są b. nowoczesne
i nie postarzają  :D

a ma ktoś fotę jak wygląda kucyk z welonem?

elizapj

#36
Cytat: sonja w 09 Cze 2008, 20:28:18
Elizapj, jak dla mnie to wcale Cię ta fryzura nie postarza! Pięknie wyglądasz, ale z taką urodą to nie problem:)
no dobra dobra catherine deneuve piekna, ale niekoniecznie chce sie na nia stylizowac,,,wiec jesli ja przypominam, to jakies zmiany musza zajsc...

bo na tych fotach jestem umalowana po swojemu = rzeszy + korektor na szyfki + roz brazujacy
a na slubie bedzie 20x razy wiecej rzeczy, kt tez mnie postarza  :'( :'(

ale za komplement bardzo dziekuje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: spragnienie w 09 Cze 2008, 20:37:06
Cytat: elizapj w 09 Cze 2008, 19:59:41
Cytat: spragnienie w 09 Cze 2008, 19:57:36
eliza, a wklejalas gdzies zdjecie sukienki?

pierwsze strony mojego watku:) http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1903.120.html

sorry, ale wtopa  (....)
a ma ktoś fotę jak wygląda kucyk z welonem?
zadna wtopa, no co Ty, watek z przygotowaniami czyta chyba najmniej osob haha, bo trzeba radzic, oceniac, etc haha duzo roboty;)

ale zadalas bardzo wazne pytane :ma ktoś fotę jak wygląda kucyk z welonem?
j ajestem pewna ze widzialam, i nigdy mi  nie przeszkadzaly oba elementy razem, ale w archiwach nei mam zadnej:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

spróbuje potem coś wygooglać nt. kucyków i welona :)

martos82

Mi najbardziej podoba sie wiatrak i na niego oddalam glos. Kucyk tez fajny, tylko trzeba go sobie wyobrazic z welonem, co nie idzie mi tak latwo.

Znalazlam taka fotke
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

elizapj to co na zalaczonym obrazku - z przodu za bardzo buleczka sie zrobila? dla mnie to wyglada ciut postarzajaco, lepiej wyglada na tych innych zdjeciach kiedy jest grzywka tak rowno pasmem uczesana i bardziej plasko
mam nadzieje ze sie jasno wytlumaczylam ;) :-\

martullek

znalazłam taki bardzo ładny kucyk, ale do niego to już w ogóle welon nie pasuje, bo trzeba by go sobie z boku głowy przyczepić ;)

elizapj

Cytat: niewiemjaka w 09 Cze 2008, 20:56:11
elizapj to co na zalaczonym obrazku - z przodu za bardzo buleczka sie zrobila? dla mnie to wyglada ciut postarzajaco, lepiej wyglada na tych innych zdjeciach kiedy jest grzywka tak rowno pasmem uczesana i bardziej plasko
mam nadzieje ze sie jasno wytlumaczylam ;) :-\

ja mialam na wszystkich 'tylach' taki sam przod haha

tzn jesli sie cos przesunalo podczas robienie tulu i spowodowalo, ze sie przod zmodyfikowall to nie bylo to zamierzone haha, (zalaczona fotka jest wyjatkowo fatalna haha)

to co sie na pewno poluzowywalo, to boki, kt musze miec hipermocno sciagniete do tylu i splaszczone (wysmukla twarz).

moge wrzucic jak wygladal przod przy pierwszej makabrycznej fryz, i od tego momentu nie byl ruszany...ulegal zmianom samoistnie:)
moja mina wam mowi jak bardzo bylam niezadowolona haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

no to moze ta fotka taka niefortunna faktycznie:0 w kazdym razie wystrzegaj sie buleczki na czole zeby ci drugiego koka nie strzelila z grzywki haha
a na tym zdjeciu z 'minka' masz bardziej do gory wloski,
a probowalas moze jeszcze bardziej na bok ? ;>

a wogole to masz tak duzo tych wlosow ze tylko pozazdroscic eh :)

elizapj

Cytat: martullek w 09 Cze 2008, 20:58:34
znalazłam taki bardzo ładny kucyk, ale do niego to już w ogóle welon nie pasuje, bo trzeba by go sobie z boku głowy przyczepić ;)
tez ladny:) ale asymetria chyba ze mna niewspolgra...
z watku o irokozeach wykopalam takie 2 kucyki, skoro tu prawie kazdy do kucyka mnei namawia:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

kucyk to fajny pomysl
wiatrak tez
jestem w kropce, nie glosuje :P

nie moge znalezc kucyka z welonem
mam tylko takie, mozna sobie wyobrazic :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

elizapj

Cytat: niewiemjaka w 09 Cze 2008, 21:04:22
w kazdym razie wystrzegaj sie buleczki na czole

tzn pomysly byly 2:
- stozkowaty waski irokez, cos a la gwyneth wyzej.. (szerokie za bardzo mi poszerzaja twarz),

- tak jak w prototypie do wiatraka, czyli do gory, przedzialek z boku, i szersza czesc lekko faluje na bok i do gory....ale wyszlo jak wyszlo:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

wiesz co :) ja tam sie ciesze bo jak widze te wszystkie probne a pozniej fryzury finalne - to stwierdzam ze te probne tylko stresuja, bo finalne wychodza DUZO lepiej :)

elizapj

Cytat: niewiemjaka w 09 Cze 2008, 21:17:20
wiesz co :) ja tam sie ciesze bo jak widze te wszystkie probne a pozniej fryzury finalne - to stwierdzam ze te probne tylko stresuja, bo finalne wychodza DUZO lepiej :)
no no prosze kucyk i welon i pieknie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

choc kokarka nie wzbudzila wielkiego wow, wklejam polaczenie kokardy i kucyka...dla mnie super..moze nie na moj slub ale super:)

oraz wrzucam kolejny pomysl na to jak miec welon 'potem'..czyli zeby bo nie miec na glowie tylko z tylu w ramiaczka wpiety... to zreszte jest jedyne rozwiaznie jesli zdecyduje sie na robin hooda (kto czytal moj watek wie o co chodzi:)

i jak bym miala tak to moze kucyk bylby dobry?
albo moze zly? moze za duzo by sie na plecach dzialo...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login