zdjęcia rilli od fotografa link str. 7

Zaczęty przez rilla, 07 Cze 2008, 18:43:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

hehe nawet nie wiecie jak taka seksi nóżka w gipsie wygląda wystając spod koronki:D

vobi

rilla84, to pokaz a nie kokietuj pustymi slowy! :P

zwierzatko_mojej_mamy

zalozmy nowy watek - "jaki but do koronkowej sukienki, gdy druga noga w gipsie - chyba peep toe najlepszy? bo podobny.." :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

hehe

nie mam aparatu :D a chetnie bym wam pokazala:P hehe przynajmniej wy mnei nei wysmiejecie ze mam "jazdy"  od lezenia:D

swoja droga masakra zlamac sobie noge np na tydzien przed slubem:D

vobi

Cytat: rilla84 w 29 Sie 2008, 14:32:14
swoja droga masakra zlamac sobie noge np na tydzien przed slubem:D

moment, chyba nie czaje - zlamalas sobie noge tydzien przed slubem a gips zalozyli 3 miesiace pozniej? Wiem ze polska sluzba zdrowia cienko dziala, ale az tak???

rilla

nie nie:D ja tylko skręciłam i trzy tygodnie temu... ale ogólnie mam takich urazów. I teraz sobie myślę, co by było gdybym sobie coś zrobiła przed ślubem...  o Panu Młodym z reką w szynie słyszałam ale o Pannie Młodej nie - na szczescie... nio o Inkageo z półpaścem z taki makabrycznych sytuacji tylko wiem:D

tasak

Świetne zdjęcia!!! Też mamy zamówioną Fabrykę na nasz ślub! Tym bardziej się cieszę hihi :) Mam nadzieję, że jesteś z nich zadowolona? Jak wyszedł film?

rilla

ooo czyli jestes ze Slaska? widze zeFabryka sie rozwija:D

film swietny, my zamowilismy jeden krotki 20 minut , drugi ma 1,5 h. Jedyne co nei ustalilam to ile chce miec nagranejz mszy... w moim odczuciu jest za mało...
ale film wszystkim sie podoba! fajnie zmontowany, super dodane życzenia...


tasak

#158
Rilla to super, bardzo się cieszę! A jeśli chodzi o Kościół to już zależy od przekonań. Mnie np zależy głownie na przysiędze i ogólne oddaniu klimatu całego wydarzenia, bo z doświadczenia wiem, że mszę zmontowaną w tradycyjny sposób ogląda się zwykle na przewijaniu.. Jakaś romantyczna muzyczka... fajne ujęcia... będzie super :) Bardzo mi się podoba to co robią, trafiają idealnie w moje oczekiwania tzn mam nadzieję :)
PS. Jestem z Bytomia. Dopiero odnajduję się na forum :D

lapin80

rilla, fajne zdjęcia, dopiero teraz obejrzałam- szczególnie te, gdzie strzelacie do siebie :)

tusia

rilla tak interesująco opisałaś całą uroczystość, że usłyszałam w myślach dźwięk skrzypiec i aż mi się łezka sentymentalna w oku zakręciła  :cry:
Miałaś śliczną suknię i pięknie w niej wyglądałaś. :perfect: W ogóle to figurę masz nienaganną, więc pewnie w każdej sukni wyglądałabyś pięknie  :yes:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login