Autor Wątek: Mój makijaż próbny :)  (Przeczytany 24123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Mój makijaż próbny :)
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Sie 2007, 19:15:57 »
Inka, a tak z ciekawości się spytam- czy to nie Ty chciałaś dosztukować sobie rzęsy (być może już mi się osoby mylą).

Julka,
korzystając, że Cię tu widzę. Pokazywałam ostatnio siostrze ślubne zdjęcia kilku forumek i zdecydowanie zostałaś okrzyknięta tą NAJ  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ;-)   :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

inkageo

« Odpowiedź #51 dnia: 28 Sie 2007, 19:38:35 »
To nie ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja tylko piersi dosztukowywuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Imagine there is no hate

mary

« Odpowiedź #52 dnia: 28 Sie 2007, 19:53:46 »
Kurcze, to szczęściara z Ciebie. Ja powinnam dosztukować to i to ;-)

sierpniowajulka

« Odpowiedź #53 dnia: 29 Sie 2007, 11:00:43 »
Cytat: "mary_popins"
Julka,
korzystając, że Cię tu widzę. Pokazywałam ostatnio siostrze ślubne zdjęcia kilku forumek i zdecydowanie zostałaś okrzyknięta tą NAJ  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ;-)   :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

:oops: Aż się zarumieniłam... dzięki!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #54 dnia: 29 Sie 2007, 11:11:54 »
Cytat: "sierpniowajulka"
Julka,

Dla mnie tez :-)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #55 dnia: 30 Sie 2007, 19:00:06 »
Cytat: "sierpniowajulka"
Julka,

Nie ma za co! To w końcu nie nasza zasługa, że taką piękną panną młodą byłaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj