Autor Wątek: Hiszpanka - dla starających się  (Przeczytany 7012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Odp: Hiszpanka - dla starających się
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Cze 2009, 20:26:03 »
władca pierścieni normalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja tylko sprawdzam, kto będzie następny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

goga

« Odpowiedź #26 dnia: 01 Cze 2009, 20:28:00 »
taaa - Brawurka też wpadła wtedy tylko na chwilę - przestrzec inne i co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na kogo wtedy padło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

foczkaka

« Odpowiedź #27 dnia: 01 Cze 2009, 20:30:45 »
eee, moze mnie ominie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 01 Cze 2009, 20:30:45 »

panikarola

« Odpowiedź #28 dnia: 01 Cze 2009, 20:34:56 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
taaa - Brawurka też wpadła wtedy tylko na chwilę - przestrzec inne i co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na kogo wtedy padło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga, nie strasz, bo Ci już nigdy nie poleję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #29 dnia: 01 Cze 2009, 20:37:58 »
dobra, dobra..., uważaj, bo twój magiczny Ring zawiedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przynajmniej ominelby mnie 3 m-ce abstynencji alkoholowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 01 Cze 2009, 20:37:58 »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Cze 2009, 20:41:19 »
przynajmniej ominelby mnie 3 m-ce abstynencji alkoholowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a te 3 miesiące to w ramach czego? przed?!?

doda

« Odpowiedź #31 dnia: 01 Cze 2009, 20:43:27 »
no przed, przed Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #32 dnia: 01 Cze 2009, 20:43:41 »
a te 3 miesiące to w ramach czego? przed?!?

nie widzialas artykulu ktory inka wkleila? Powinno sie chyba min. 3 m-ce przed nie pic alkoholu i to nie tylko matka ale i ojciec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #33 dnia: 01 Cze 2009, 20:45:01 »
goga, nie strasz, bo Ci już nigdy nie poleję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Cze 2009, 20:45:12 wysłana przez goga »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Cze 2009, 20:49:59 »
nie widzialas artykulu ktory inka wkleila? Powinno sie chyba min. 3 m-ce przed nie pic alkoholu i to nie tylko matka ale i ojciec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jezu, co za bezedury! to niektóre by nie piły 2 lata, bo przecież nie od razu wychodzi, potem prawie rok ciąży, potem karmienie - to w więzieniu jest chyba lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #35 dnia: 01 Cze 2009, 20:57:14 »
ja nie pije ponad 2 lata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tz ostatnio sobie troche popijam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musz byc gotowa na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #36 dnia: 01 Cze 2009, 20:58:34 »
brawurka !!! !!! ty lepiej na ten wątek nie właź - bo znowu na zlocie nie popijesz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #37 dnia: 01 Cze 2009, 21:06:27 »
Hmm a może by ten wątek zahasłować, żeby takie głupie, ciekawskie, jak ja nie zaglądały??

foczkaka

« Odpowiedź #38 dnia: 01 Cze 2009, 21:08:39 »
magoo mogły zahasłować, ale dla mnie teraz i tak juz za pozno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #39 dnia: 01 Cze 2009, 21:09:32 »
Hmm a może by ten wątek zahasłować, żeby takie głupie, ciekawskie, jak ja nie zaglądały??

nie ma tak dobrze, strefie trzeba przyjmowac z dobodziejstwem inwentarza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 01 Cze 2009, 21:09:32 »

magoo

« Odpowiedź #40 dnia: 01 Cze 2009, 21:48:09 »
foczkaka a co już zadziałało??  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #41 dnia: 01 Cze 2009, 21:51:50 »
goga mam 100 & pewnośc,ze hiszpanka tym razem nie zadziała (przynajmniej nie dziś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

goga

« Odpowiedź #42 dnia: 01 Cze 2009, 21:52:39 »
brawurka ufff - bo tym razem byś mnie utłukła zapewne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foczkaka

« Odpowiedź #43 dnia: 01 Cze 2009, 21:56:10 »
magoo nie nie nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i mam nadzieję że nie zadziała zbyt szybko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ledwo co się wyzbyłam stanów lękowych przed przymusowym odstawieniem piguł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 01 Cze 2009, 22:52:10
Co taka cisza dzisiaj ;>
A ja mam akurat wolny wieczór i popisałabym, a nie tylko poczytała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Cze 2009, 22:52:10 wysłana przez foczkaka »

magdalinska

« Odpowiedź #44 dnia: 02 Cze 2009, 09:11:44 »
magoo nie mozna zahasłowac, bo to taki psikus od gogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #45 dnia: 02 Cze 2009, 09:14:35 »
wpadlam tu tylko na chwile, chyba sie nie liczy, co? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #46 dnia: 02 Cze 2009, 09:23:01 »
wpadlam tu tylko na chwile, chyba sie nie liczy, co? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no jasne że niem to tylko dla tych co się starają, pamiętasz?

a ja głupia co rusz tu włażę jak sie pokazuje nowa wiadomość  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #47 dnia: 02 Cze 2009, 09:27:03 »
no ja sie niby nie staram, ale zapomnialam zabrac tabsy na wyjazd i 5 dni nie wzielam (tych poczatkowych) ale jakos dosyc beztrosko do tematu podeszlismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pani, wlaz, wlaz.... przyda sie nowa "twarz" na ciazowej/maluszkowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #48 dnia: 02 Cze 2009, 20:45:31 »
dragonfly uważaj żeby nie twoja twarz byla tą "nową "  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #49 dnia: 02 Cze 2009, 21:01:07 »
dragon tez tu kiedys weszłąm na  chwile