Zęby - wybielania - Biała Perła - OSTRZEżENIE

Zaczęty przez niewiemjaka, 05 Cze 2008, 14:12:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

...

zuzia

ja może nie zęby ale dziąsła mam wrażliwe i mi takich rzeczy robić nie wolno.
ja po zwykłym czyszczeniu dochodzę do siebie 3 - 4 tygodnie (głównie przez krwawienie z dziąseł) także nawet nie zamierzam próbować :)

abkasia

#2
 8)

salsa

ABKASIU!!!!!!!!!!!! czemu to sie na ploty nie wchodzi , co?! wstydź sie kobieto!
marsz mi zaraz do plot i mowic co słychac!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia


gioseppe

niewiemjaka
ja mialam cholerna nadwrazliwosc zebow i dziasel ale na szczescie w pore po pierwsze zmienilam nawyki mycia zebow, szczoteczki na miekkie i zmieniam co m-c, myje zeby tylko i wylacznie pasta elmex zielona, czasem sensodyne ale to ta sama bajka
to naprawde pomaga

wogole nie odczuwam juz takiego bolu jak kiedys a kiedys zeby bolaly mnie na zimno/cieplo/slodko; jak sie usmiechalam i byl wiatr.. to bylo okropne!

wybielalam zeby przed slubem, paskami zelowymi crest i fakt, zeby byly bardziej czułe ale nie mialam zadnych problemow, bolacych szyjek czy zebow. Po prostu czuc bylo, ze sa delikatne i tyle

te paski moge polecic z czystym sumieniem nawet dla wrazliwych zebow/dziasel
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

niewiemjaka


niewiemjaka

zeby nie bylo - nadal mam nadwrazliwosc ale teraz na szczescie nie bola mnie zeby CALY CZAS ...
....tylko wtedy jak pije albo jem zimne lub cieple no i jak wiatr wieje a ja mowie :/
wiec nie jest tak zle.... aczkolwiek utrudnia to zycie, wszystko musze w temp pokojowej studzic, no i lodach zapomniec ;(

elfana

Wiem, że temat już stary, ale ja teraz też myślę o wybieleniu ząbków, więc się wypowiem ;). Tak sobie myślę, że być może Biała Perła ma zbyt duże stężenie substancji wybielających i dlatego powoduje taki ból? Moja koleżanka stosowała iBright i nie miała takich problemów, zęby ma ładne, bez żadnych męczarni, więc też zastanawiam się, czy by się nie skusić, jak porównywałam, to skład tych dwóch preparatów jest inny, więc pozytywnie podchodzę do sprawy... A wy dziewczyny tylko tę nieszczęsną Białą Perłę stosowałyście? Czy są tu jakieś babki, które mają doświadczenie z innymi metodami na wybielanie zębów?

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam, z nakladkowym zelem opalescence - tuz po zastosowaniu lekka nadwrazliwosc dziasel, ale chwilowa i dla mnie naprawde bez znaczenia ;) efekt mnie zachwycil ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

moja siostrzenica wybielała laserem... tragicznie wyszło i do tego bolą ja dość mocno zęby

niewiemjaka

elfana, akurat na mnie to tak zadziałało źle (skutki odczuwam do tej pory, mam mega nadwrazliwe zeby, musze stosowac specjalna paste i od czasu do czasu zabiegi u stomatologa, ale sie poprawilo bardzo)
natomiast moja siostra (ta sama krew:D) tez to stosowała i było OK

więc zalezy od zebów też

rudasekawf

Stosowałam białą perłę przed ślubem, byłam bardzo zadowolona z efektów, używałam tak jak na ulotce, tyle, ze przez krótszy okres czasu (nie pamiętam ile tam tyg pisali), bo efekty były szybciej. Co do nadwrażliwości to minimalna i tylko na jednym zębie, który jest krzywy strasznie i przez to bardziej starte szkliwo na nim mam.

ddu

ja miałam nakładki z żelem, dla mnie straszne to było, budziłam się w nocy z bólu

teraz jak ściągnę aparat muszę znaleźć inny sposób

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

to może dlatego, ja nie mogłam znieść tego "świadomie" i zakładałam na noc

mika

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Sty 2012, 10:03:14
ja mam, z nakladkowym zelem opalescence - tuz po zastosowaniu lekka nadwrazliwosc dziasel, ale chwilowa i dla mnie naprawde bez znaczenia ;) efekt mnie zachwycil ;)
u mnie identycznie z tym samym żelem
teraz po porodzie mam zamiar powtórzyć ;D

elizza

Cytat: aja w 18 Sty 2012, 10:09:38
moja siostrzenica wybielała laserem... tragicznie wyszło i do tego bolą ja dość mocno zęby


a dlaczego tragicznie? w sensie nie było efektów czy co? ja właśnie słyszałam, że ta metoda wybielania jest w porządku...
a ja sama stosowałam nakładki iBright i efekt świetny, zęby bielusieńkie, nadwrażliwości nie czułam, pewnie to zależy od zębów, jak piszecie...

Nella

Cytat: elizza w 20 Sty 2012, 10:47:09a ja sama stosowałam nakładki iBright i efekt świetny, zęby bielusieńkie, nadwrażliwości nie czułam, pewnie to zależy od zębów, jak piszecie...

Konsultowałaś się wcześniej z dentystą, czy Twoje zęby w ogóle nadają się do wybielania? I jak długo stosowałaś ten środek?

elizza

musiałam najpierw sprawdzić, czy mam zdrowe zęby, czy nie mam żadnych ubytków, czy zęby nie są do leczenia - i jak już potwierdziłam, że są zdrowe, to dentysta mi powiedział, że mogę spokojnie wybielać, ale podkreślam - warunkiem były zdrowe zęby. a iBright stosowałam 5 dni bodajże, zadowolona byłam po tych kliku dniach na tyle, że stwierdziłam, że taka biel mi w zupełności odpowiada ;]

paela

Cytat: elizza w 20 Sty 2012, 10:47:09a ja sama stosowałam nakładki iBright i efekt świetny, zęby bielusieńkie, nadwrażliwości nie czułam, pewnie to zależy od zębów, jak piszecie...

Nie tylko od zębów, ale też od składu preparatu. Azotan potasu zawarty w składzie środka zmniejsza bądź eliminuje nadwrażliwość, zwróćcie uwagę, czy te metody na wybielanie, te środki, mają właśnie azotan potasu.

Nella

Mógłby mi ktoś jeszcze na forum napisać, po jakim upływie czasu widać bielsze zęby po wybielaniu iBrightem? Czy to już po pierwszym zastosowaniu widać różnicę, czy trzeba dłużej czekać?

elizza

widać widać, że zęby są bielsze po pierwszym użyciu iBrighta, ja wcześniej już pisałam na forum, że stosowałam 5 dni i to starczyło w zupełności, zależy też jakie kto ma oczekiwania co do wybielania zębów, czy chce troszkę wybielić, czy bardziej, czy ma mocno żółte zęby, czy tylko troszkę

Nella

To chyba się skuszę na iBrighta, brzmi naprawdę rozsądnie, zamawiam ;). Muszę o siebie zadbać, bo jakoś tak ostatnio mało kobieco się czuję...

Kasia