31.05.2008 link na fotki

Zaczęty przez sznapkowa, 05 Cze 2008, 12:25:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

importerka2008

bosko!!!!  brawo
fantastycznie!!!  brawo
stylowo!!!  brawo
Napatrzyć się nie mogę, naprawdę rewelacyjnie wyglądaliście. Wprawdzie przyćmiłaś męża, ale niezłe ciacho z niego  :D
Moje najszczersze gratulacje i najlepsze życzenia  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

dagi

Jestem pod ogromnym wrażeniem, wyglądaliście zjawiskowo, zaraz obejrzę jeszcze raz, bo napatrzeć się na Was nie mogę.
Wielkie gratulacje  :flowers: :flowers: :flowers:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

spragnienie


suegro

Słowo KLASA pada nieprzypadkowo w tylu postach.
Jesteście potwierdzeniem, że "mniej znaczy więcej" - cudowna i nieprzeładowana stylizacja.
Gratuluje! :flowers:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

a ja troche z innej beczki :) powiedzcie mi jak z prezentami na ślub cywilny? daje się pieniążki tak jak na kościelnym? bo wlasnie dostalismy zaproszenie na cywilny i nie wiem co z prezentem :/ bede wdzieczna za pomoc  jupi lol

sznapkowa

Dla nas śllub cywilny był ślubem tak samo ważnym jak dla innych kościelny. Nie mamy w planach ślubu kościlnego więc dostaliśy normalnie przezenty ślubne (głownie koperty bo o to prosiliśmy).
Byłam świadkiem na ślubie cywilnym, gdzie z góry było powiedziane że ślub kościelny będzie po roku. Na cywilny daliśmy prezent zgodnie z zamówieniem pary młodej (komplet pościeli) a na kościelny gdzie również byłam świadkiem daliśmy kopertę.

Ślub to ślub - nie ma znaczenia gdzie odbywa się ceremonia. Na słub w obrządku innym niż katolicki też byś nie dała prezentu ?

dagi

Obejrzałam zdjęcia jeszcze raz i ciągle się zachwycam, tak pięknie wyglądaliście, że ja się teraz nie odważę własnych wkleić.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sznapkowa

dagi ... nie przesadzaj. Dawaj fotki - czekamy.

bagietka12

No wlasnie w tym przypadku jest tak ze po roku bedzie koscielny :)
no ale prezent napewno bedzie bo nie uwazam ze slub cywilny jest gorszy :) tylko chcialam zapytac jak to bylo u was :D czy to byly pieniazki czy przewaga prezento. Pomyslimy jeszcze.

A co do zdjęć to naprwade swietne, slicznie wygladalas :):):) ja jeszcze ponad rok musze czekac, a juz nie moge sie doczekac :)

sznapkowa

Skoro jest z góry zaplanowany kościelny to ja teraz na twoim miejscu dałabym jakiś prezent. Jak już pisałam my kupiliśmy dwa komplety pościeli wybranej przez młodych.

My mimo tego, że prosiliśy o koperty dostaliśmy kilka prezentów. Jeden wybrany przez nas, rzeźbę jakiegoś znanego Niemca i 3 super sprzęty AGD  które pójdą w świat bo nam się nie przydadzą (mamy już podobne). A... i zestaw kawowo-deserowy na 12 osób, ktory jest kompletnie nie w naszym guście...

gdziezby

sznapkowa skąd te śliczne kolczyki, mają jakaś nazwę/model/numer?
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

sznapkowa

Kolczyki kupiłam a Aparcie. Kosztowały jeśłi dobrze pamiętam 59 zł. Kupowałam je pod koniec kwietnia czyli nie tak dawno temu. Jeszcze pod koniec maja je widziałam w jakimś salonie. Nie wiem czy jest jakaś nazwa modelu - nie mam nawet już tej karteczki, które była do kolczyków przyczepiona. Były jeszcze dwa modele podobnych do tych kolczyków, ale na mój gust były za duże i jakieś takie odpustowe trochę.

bagietka12

sznapkowa dziekuje bardzo za pomoc :) ja mysle ze skonczy sie na kopercie, ale zapytac mlodych nie zaszkodzi :) za pomoc polewam  :drunk:

sznapkowa

:) bagietka - możecie im sprezentować coś co sprawi im przyjemność ... My dostaliśmy od mojej przyjaciółki bilety na koncert Nelly Furtado :)

elizapj

my z gory powiedzilismy ze nie chcemy nic na cywilny. data kosc byla wszystkim znana. mimo to kilka rzeczy nam sprezentowano.
warto wiec spytac co sadza mlodzi:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

no tak chyba bedzie najlepiej :) dzieki dziewczyny za pomoc


sznapkowa


[/quot
Cytat: cumberland w 13 Cze 2008, 22:00:02
sznapkowa pytanko: ile róż było w Twoim bukiecie?
e]

30 sztuk


astrainca

Normalnie sam wdziek!!!!! Slicznie! :)

sznapkowa

Takie mam przemyślenia ... jak się ma doła to wystarczy wyjść za mąż , wstafić foty na strefę i czekać na komplementy.
Dzięki dziewczyny ....

sierpniowajulka

I mnie tutaj jeszcze nie było... Wspaniała stylizacja - gratuluję inwencji i rewelacyjnego efektu. :) I oczywiście: wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Sznapkowa, a o co chodzi z tym sznurkiem przebiegajacym przez gosci? To jakas zabawa jest? Widze, ze wszyscy tam rozesmiani, dasz rade opisac o co chodzilo?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sznapkowa

Cytat: Anupka w 19 Cze 2008, 12:34:35
Sznapkowa, a o co chodzi z tym sznurkiem przebiegajacym przez gosci? To jakas zabawa jest? Widze, ze wszyscy tam rozesmiani, dasz rade opisac o co chodzilo?
To była jedna i jedyna zabawa jaka była na weselu (oprócz rzucania bukietem i krawatem). Były dwie drużyny po 9 osób - na zmianę w szeregu facet i babka. Na końcach sznurka, który miał około 5 m długości były przywiązane takie duże dość ciężkie klucze. Faceci musili przciągać sznurek przez nogawkę spodni a babki pod sukienką. Wygrała ta drużyna, która przeciągneła sznurek szybciej i razem z dwoma kluczami położyła  na krześle. W praktyce to wyglądalo tak, że jeden koniec sznurka był w nogawce pierwszej osoby a drugi koniec gdzieś między nogawką a sukienką następnych osób w szeregu.

Zabawa była na prawdę na całego  (ja jestem zdecydowaną przeciwniczką takich rozrywek). My jako Młoda Para nie mieliśmy nawet pojęcia na czym zabawa będzie polegała. Wygrała moja drużyna :) 

Dodam, że na zdjęciach ocenzurowanych  każdej dziewczynie (oprócz mnie bo kiecka była tak ciasna, że nie było bata) bioracej udział w zabawie a mającej sukienkę bez ramiączek powyskakiwały cycki :) Więc był dodatkowy ubaw.

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login