najszczesliwszy dzien zwierzaka ? - yes yes yes :D + plener po 4rech miesiacach

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 02 Cze 2008, 21:39:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

no to pewnie bedzie dlugie ;D

zaczne od dnia wczesniej, kiedy poszlismy stroic sale i sie okazalo, ze mozemy tylko glowna, a tej do tanczenia nie, bo wlasnie tam sie odbywa konferencja styropianu!! siedzialy chlopy i debatowaly nad technikami kladzenia i rodzajami styropianu, kiedy my z Tomkiem skakalismy po zyrandolach z tiulem i zatiulowywalismy wszystko jak leci ;) wtedy tez nastapila zmiana planow, i fiolki z piwoiami wiszace nie zawisly w oknach tylko na zyrandolach ;) wtedy tez zrezygnowalismy z dekorowania stolow piorkami i zapiorkowalam dla odmiany fiolki i zyrandole wszystkie :D

nagle - telefon od 5czwartych - hotel odmawia przyjecia, bo nie ma rezerwacji  :hammer: no to dupa w troki do hotelu i opitolenie recepjonistki oraz powitanie z 5czwartych i zona ;)
wtedy tez odebralam trzeszczacy telefon od nerinei, ktora krzyczy, ze "W CIAZY, W CIAZY", ja na to "GRATULUJE!" ona "nie JA - MARAXELA!! " :D no to rechot rozlegl sie pod hotelem ;)

z ubierania sali wrocilismy o 01.00 i wtedy przypomnielismy sobie, ze przeciez nie przecwiczylismy walca w knajpie.... no to wyszlismy przed dom i w tany :D
potem do spania ;)

rano budzilam sie 3 razy za wczesnie i caly czas czekalam, kiedy to zaczne sie denerwowac ;D i nic

godzina 09.00 - kapiel ;)
godzina 10.00 - fryzura  - fryzjerka zostala zaatakowana przez 5czwartych z zona, ktorzy wpadli ze sprzetami i czekali na lakier :D na poczatku sie denerwowala, potem przestala, a ja sie zwijalam w duchu ze smiechu - uwila piekne gniazdko na mojej glowie, przypiela kwiat ;) zanim zaczela mnie czesac, zdazylam jeszcze zwinac mamie auto i podjechac do domu po wsuwki dla swiadkowej :D

godzina 11.30 - szybka decyzja, ze Tomek moze isc w brodzie do slubu i male golenie dziwnie odstajacych wloskow :D

godzina 12.00 - makijaz +  decyzja o piwoniach w oknach, bo przez moje szalenstwo piwoniowe domi kwiaciarnia zotaly zalane tona piwonii :D zatem szybki skok do sklepu z rzeczami za 4 zl po wazony do piwonii, bo w knajpie oczywiscie nie ma :D

godzina 14.00 - zaczynam sie ubierac - Tomek tez w innym pokoju - sznurowanie gorsetu - 15 minut, bo mama z siostra zle ulozyly sznurowki, w tak zwanym miedzyczasie zgubilam majtki slubne i wszyscy do szaf w poszukiwaniach ;D  moja mama zaczyna rzucac miesem juz, ja nadal rechocze ;)

godzina 15.00 - blogoslawiestwo - mamy lzy w oczach, ja sie smieje, Tomek chyba tez wtedy zaczal sie denerwowac, bo poprosil o 50tke :D jak pil druga to ja juz plakalam ze smiechu :) podczas blogoslawianstwa bylo bardzo uroczyscie, a tu nagle moja siostra-swiadkowa w ryk ;D i na histerycznych wydechach - "bo cio-cia - tak - piek-nie -po-wie-dzia-la" ;)
wtedy tez zajechalo auto i musialam wyskoczyc przypiac kilka rozyczek :D siostra tak sie przejela, ze sizalowe rozki z roza zaczela przyklejac odwrotnie, a mama z okna "maaaadzia, ROZA DO GORY!!! " :D

godizna 15.30 - wychodzimy hurtowo do auta i jedziemy ;) oczywiscie za wczesnie, wiec pod kosciolem stalismy i patrzylismy na kupe gosci, ktorzy czekali na wejscie do wnetrza ;) potem goscie do kosciola, a my do kruchty? przedsionka ? :> gdzie czekalismy na ksiedza - przyszedl maly krasnal z broda jak rumcajs, co mnie juz kompletnie rozsmieszylo ;)

16.00  - no to wchodzimy, Tomek prosty jak struna, ja sie szczerze jak glupia ;) nawet udalo sie isc powoli, chociaz ja to bym pofrunela pewnie ;) doszlismy do oltarza, Tomasz ladnie odwinal mnie z welona no i zaczela sie msza - na przysiedze tak mnie chlop sciskal za reke, ze myslalam, ze mi wyrwie :D a ja dalej susze zeby - ponoc sie smialam podczas przysiegi, chociaz nie pamietam :)
moja obraczka nie weszla do konca, bo troche rece jednak mialam mokre ;) musialam sama dopychac, przy czym znowu sie smialam :D

ksiadz byl swietny, kazal zebranym klaskac i sie nam pocalowac przed oltarzem :)
a jak byla modlitwa wiernych to nas pytal z kazalnicy o co maja sie modlic ;) pytal czy mamy auto i mieszkanie i skomentowal, ze o to juz nie musimy ;) kazanie tez bylo piekne, ale niewiele pamietam  :D
potem juz wyjscie, ryz, zbieranie monetek i 1000ce zyczen ;) i na weselicho :D


FOTY - PARTIA nr 1
http://picasaweb.google.pl/AnnaWilk/NaszDzie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kata

fajny opis, chcemy więcej!!!!  brawo brawo brawo

i GRATULACJE!!!!! dużo szczęścia i miłości  :love: :love: :love: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: i...

zawsze strefy u boku  lol lol lol lol
Pozdrawiam

Kata

kffiatek

Zwierzaku GRATULACJE :):):) Piękny opis, piękny welon, suknia i cała Panna młoda :) Czekam z niecierpliwością na więcej fotek i resztę opisu :) Cieszę się że wszystko się udało no i że uśmiech nie schodził ci z twarzy  :D

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond



zwierzak, jabym ten opis przeczytala bez Twojego podpisu to i tak bym wiedziala, ze od Ciebie  :D

Moje najserdeczniejsze gratulacje, wszystkiego najlepszego, duzo slonca, malo chmur i parasola pod reka  brawo brawo brawo :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Czy Ty na pewno wystepujesz w jednej osobie? Bo czasem mi sie wydaje, ze tych zwierzakow jest wiecej ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond jak to wiecej? :>

zaraz wrzuce fotki na picase - na razie malo, ale kolejne juz leca :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

Się ubawiłam !
Wiedziałam, ze tak będzie !
Zwierzak, wiem co było na weselu... śpiewałaś !

brawurka


marax

wszytkiego najlepszego .haha wy jestescie pierdolniete :):):)

Kata

Pozdrawiam

Kata

malybob

Wszystkiego naj naj!!! I takich wrażeń przez całe życie jakich Twój ślub dostarczył nam na tym forum :)
PS. gdzie są fotki? Ja też chcę móc podziwiać piękną Pannę Młodą !

elve


mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 02 Cze 2008, 21:49:40
mayagaramond jak to wiecej? :>

bo masz tyle energii, ze moglabys pare osob nia obdzielic  :) Tu fryzjer, tam po wsuwki, do hotelu, po wazony, juz mam video clipa przed oczami :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

zwierzatko_mojej_mamy no opis jedyny i w Twoim stylu - gratulacje nie wiem po raz który  ;D ;D  teraz zjedź coś - potem ciąg dalszy - weselicho chcemy - podobno śPIEWAłAś ???
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

magdalinska

haha - swietny opis  :D  brawo teraz czas wesele i zdjecia :P

mobka

Zwierzatko wszystko super :D Opis swietny :) Wszystkiego na reszte zycia zycze :)

jusia

zwierzu opis zupełnie w Twoim stylu ;) uśmiałam sie i jeszcze raz Wielkie Gratulacje  :flowers: :flowers: duuuuużo miłości i radości i pogody ducha  :love: :love: :love: no i  :baby: bo to u nas teraz taka strefowa moda ;) moc uścisków na nową drogę zycia  jupi jupi
a teraz dawaj więcej zdjęć!!!!! i opis weselicha ;) !!!!
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

OlaFasola

Ja również serdecznie gratuluję i z niecierpliwością oczekuję fotek :)

goga

Maraxelo - Moniko - młoda matka "z fasolką w brzusiu: - nie może się tak wyrażać bo a nuż uszkodzisz rozwijające się komórki słuchowe Twojej  fasolki poprzez nadmiar brzydkich wyrażeń ;(

MY  jesteśmy pierdalnięte ha ha - owszem tak - dowód - moja powyższa wypowiedź

a TY TO NIBY CO????? normalna hi hi

Zwierzak - widzisz jakie masz wariatki na strefie (ale Tobie też niczego nie brakuje) to oczywiście pozytyw :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

no będę monotematyczna - ale NAPRAWDę PIęKNIE!!!!!!!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

fasolka1980

Zwierzaku byłas przepiękną panną młodą!!!

Jeszcze raz gratuluje i czekamy na więcej fotek! jupi

Kata

PIĘKNEEEEEEEEEEEEEE fotki  :D :D :D,
ale mało :(

chcemy więcej i opowieści z wesela jupi jupi jupi
Pozdrawiam

Kata

gioseppe

super opis i super panna mloda tryskająca energią :P
a to suszenie zębów to juz sobie wyobrazam :D

duzo szczescia Wam zycze!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP